Skocz do zawartości
ayem

Nosidełko dla Lapciaka

Rekomendowane odpowiedzi

I jak kupił wkońcu ktoś jakis na ACERA?

Byłem w Voibisie i te Targusy są za małe, zapinają się ale praktycznei na siłe;/

a Próbował ktoś taki motyw: kupić pokrowiec na lapka jakich mnóstwo na allegro i do tego jakiś fajny plecak?

Ja kupilem sobie z tych szytych na miare za ok 20 zeta, ujdzie. Chociarz wolalbym CaseLogic NBP3 :P Nawet glupi plecak ze stanow trzeba by sobie sciagac :P W przeliczeniu na zlotwki niecale 120 zeta, a u nas 250-300 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Próbował ktoś taki motyw: kupić pokrowiec na lapka jakich mnóstwo na allegro i do tego jakiś fajny plecak?

Witam.

Miałem taki zamiar i zamówiłem na aukcji pokrowiec.. niestety przesyłka coś długo nie przychodziła więc zniecierpliwiony zamówiłem u innego allegrowicza plecak na notebook'a, tutaj jest link : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82996049

Wybrałem niebiesko-czarny i jestem bardzo zadowolony. Mój Acerek TM 2414 wchodzi idealnie i jeszcze jest pełno miejsca na różne inne rzeczy.

Pokrowiec w końcu też przyszedł i mimo że z opóźnieniem to muszę przyznać, że bardzo solidna robota, link: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85587241

Tak więc na dalsze wycieczki z kompem mam plecak, a w domu żeby się nie kurzył lub w pracy gdy muszę gdzieś go przenieść mam pokrowiec.

Może to trochę wygląda jak reklama portalu aukcyjnego, ale dlaczego nie zachwalać produktów i producentów skoro są dobrej jakości i w bardzo przystępnej cenie.

 

Scott_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak kupił wkońcu ktoś jakis na ACERA?

Byłem w Voibisie i te Targusy są za małe, zapinają się ale praktycznei na siłe;/

a Próbował ktoś taki motyw: kupić pokrowiec na lapka jakich mnóstwo na allegro i do tego jakiś fajny plecak?

polecam CN600 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam CN600 B)

Takeigo to nie mieli w vobisie.

Jak do niego wchodzi ACER?

Bo jest on troche dłuższy 36,3cm.

 

Info ze strony producenta:

"# Notebook Compartment Dimensions 33 x 30 x 5 cm

# Maximum Notebook Compartment Dimensions 39 x 30 x 5 cm"

 

Jak mam to rozumieć po prostu wystaje czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takeigo to nie mieli w vobisie.

Jak do niego wchodzi ACER?

Bo jest on troche dłuższy 36,3cm.

 

Info ze strony producenta:

"# Notebook Compartment Dimensions 33 x 30 x 5 cm

# Maximum Notebook Compartment Dimensions 39 x 30 x 5 cm"

 

Jak mam to rozumieć po prostu wystaje czy jak?

to samo pytanko - czy wejdzie do niego laptopek o długości 36 cm ?? czyli o 3 cm dłuższy niz podaje producent :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo pytanko - czy wejdzie do niego laptopek o długości 36 cm ?? czyli o 3 cm dłuższy niz podaje producent :unsure:

No wiesz, wkoncu podali te wymiary po cos :D

 

Chociarz nie rozumiem zainteresowania tym cn600, na dobra sprawe taki sam efekt mozna osiagnac kupujac te pokrowce szyte na miare na allegro za 25 zeta i wlozeniu tego do zwyklego plecaka. Ten wedlug opisu nie rozni sie niczym od zwyklego, pomijac ta "wzmocniona raczke" - co oznacz obgumowanie :P I za to ok. 120 zeta :P Dobry plecak powinnien miec usztyniona konstrukcje, przynajmniej na plecach. dobry przyklad to casellogic nbp3, szkoda ze 120 zeta to on kosztuje jak sie w stanach kupi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Targus CN600.

 

Mój laptop ma wymiary takie: 36,5cm x 27,5cm (długość x szerokość)

Dane plecaka znacie.

 

Tutaj dorzuciłem kilka fotek z plecak+laptop.

Myśle że wszystko wyjaśnią jak to on się mieści do tego pokrowca i wraz z nim do plecaka.

 

http://members.lycos.co.uk/puchatek007/plecak/

 

Laptop ten jes duży (długi) i trudno znaleść jakiś plecak na niego by się cały luźno zmieścił. Jedynym wyjściem było by kupienie plecaka turystycznego + pokrowiec ;).

Dałem za niego 100 coś złotych więc to akurat cena pokrowca + jakiś w miare plecak.

Edytowane przez Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Targus CN600.

...

Tutaj dorzuciłem kilka fotek z plecak+laptop.

Myśle że wszystko wyjaśnią jak to on się mieści do tego pokrowca i wraz z nim do plecaka.

http://members.lycos.co.uk/puchatek007/plecak/

Wilekie dzięki dokłądnie o to mi chodziło, czyli tak sobie, ale da rade. Podobno mają taki własnie w vobisie to wpadne i zobacze.

 

A co myślicie o XL Notebook Backpac na 17" też Targusa (TCB001EU).

http://www.targus.com/uk/product_details.asp?sku=TCB001EU

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

poszukuje plecaczka na nx8220 (355x259x28). zalezy mi na stonowanym wygladzie, czyli mozliwosc zalozenia do garnituru,marynarki itp., a takze na tym by byl w miare mozliwosci niewielki,tzn nie wygladal jakbym w nim 19" przenosil ;) jedyne co ciekawego znalazlem to samsonite sahora,ale tu z kolei cena troche przeraza i szukam czegos ewentualnie tanszego

 

cn600 jest nice,ale wyglada mi na zdjeciach na cos czego raczej do marynarki nie zaloze, inna opcja to czarna wersja plecaka z allegro, ale jakos nie za bardzo mi to podchodzi...

 

jakies inne propozycje? promocje samsonite czy cos?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu do marnarki nie??

Ja ostatnio na egzaminy go brałem, widziałem jeszcze kilka osób z tym plecakiem na uczelni. Czarny, żadnych świecidełek nie ma, w sam raz.

studentowi wszystko ujdzie :) po prostu nie jestem przekonany :) prawda jest,ze nie widzialem go na zywo, opieram sie na zdjeciach.

nie zmienia to faktu,ze sahora bardziej mi odpowiada...tylko ta cena ;)no i nie wiem czy do wersji small zmiescilbym lapka. za duzo to nie ma informacji na stronie samsonite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o XL Notebook Backpac na 17" też Targusa (TCB001EU).

http://www.targus.com/uk/product_details.asp?sku=TCB001EU

Zamówiłem własnietaki plecaczek, ma być w poniedziałek. Lepiej żeby lapek miał troche miejsca dla siebie :razz:

Jest tylko 4 cm dłuższy od cn600, a pozatym ma jakieś bajery typu pokrowiec. NO ale w sumie prawie 2 razy droższy. Jak dostane i przetestuje to coś napisze.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj mam cn600 i acer 4102 wchodzi bez bolu. Miesci sie w sam raz :) Co do pasowania do garnituru... Wg mnie jak najbardziej. Dzis bralem do roboty i bardzo ładnie mi pasował :>

Edytowane przez menic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko wlacze i polece uzytkownikom ten model targusa dostepny w vobisie w zestawie z myszka za 199... brak tego w opisie na stronie ale w zestawie jest tez solidne etui na laptopa zapinane na rzep. i plecak wbrew opisowi jest tez to laptopow 15,4" post-111386-1138306598_thumb.jpg

wszedlem w jego posiadanie, nawet fajny i moj wiekowy laptop nawet wchodzi do tego pokrowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem własnietaki plecaczek, ma być w poniedziałek. Lepiej żeby lapek miał troche miejsca dla siebie :razz:

Jest tylko 4 cm dłuższy od cn600, a pozatym ma jakieś bajery typu pokrowiec. NO ale w sumie prawie 2 razy droższy. Jak dostane i przetestuje to coś napisze.

Pozdro

Mam ten plecak (bede wystawial na Allegro bo Sagerka juz brak :( ) i powiem Ci ze bedziesz zadowolony i to bardzo - strasznie wygodny i pojemny i troche bajerow tez ma (chowana powloka przeciwdeszczowa czy pas biodrowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem posiadaczem pokrowca na laPtaka. Nabyłem na allegro takie coś: http://www.allegro.pl/item89302524_89302524.html

 

Jakość wykonania bardzo mnie zaskoczyła. Po prostu nie mogę się do niczego przyczepić. Jest lepszy niż mogłem przypuszczać. Pasuje idealnie (szyty na miare - podawałem wymiary lapka co do mm). Wewnątrz delikatny welur. Wszytkie szwy zabezpieczone tzw. ryglami - też miekkimi - laptop nie ma szansy sie zarysować. Pianka na ściankach ma budzącą zaufanie grubość. Nawet żadna nitka nie wystaje :).

To może brzmieć jak reklama ale coż jestem bardzo zadowolony i nie wierzę zeby dało się znałeźć coś lepszego za 35zł + koszty przesyłki. Polecam wszystkim którzy nie chcą się afiszować markowymi plecaczkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dorzuce swoje slowa, bo zanim kupilem nosidelko do mojego nx6110 hp, nie widzialem w tym temacie opisu. Ja zakupilem oryginalny plecak HP Sportsbag, 150 zeta, noweczka, w wielkim kartonowym pudle HP. Plecak dosyc duzy, porzadnie wykonany, 2 duze komory, jedna na lapciaka, zasilacz i tak dalej, do drugiej spokojnie mozna wladowac ksiazki, oddychajace plecy, mnostwo komorek, przegrodeczek, bo obu stronach wyjscie na kabel od mp3 czy cokolwiek, dodatkowo sciagane miejsce na komorke. Wygodne, pojemne, tanie. Jezeli mialem kupic torbe za 100, a plecak za 150 firmowy, w ktorym miesci sie lapciak, ksiazki na uczelnie, zasilacz i inne rzeczy to jestem w pelni zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka torby na 17" to polecam http://www.targus.com/uk/product_details.asp?sku=TCG417 Użytkuję już od roku i torba sprawuje się perfekcyjnie. Masa przegródek, kieszonek na dokumenty, i innych bajerów, przy czym torba ma dosyć kompaktowe wymiary. Nawet pokrowiec na komórkę jest :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szukalem czegos co zmiesci mojego lapka i jednoczesnie nie bedzie za duze(jak cn600). mialem kupic samsonite saho,ale small byl za maly,a basic troche juz za drogi. dorwalem u siebie w miescie plecaczek firmy puccini. wykonanie super,wyglada na bardzo wytrzymaly,kieszen na dokumenty,kieszen na akcesoria z 2 przegrodami z siatka w srodku. jak dorwe kiedys aparat to wrzuce zdjecia. jest dosc szeroki,ale bardzo wygodnie sie go nosi. do tego 2 lata gwarancji i wyglad bardziej elegancki niz cn600. minusy: kieszen na lapka nie jest zakonczona od dolu,czyli warto jakos bardziej spod zabezpieczyc. brak klodeczki w zestawie :)) cena: 140 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać osób posiadających plecak Targus BackPack CN600 czy zmieści sie w nim Asus B002 o wymiarach 354 x 284 x 35.2

, wiadomo nie chodzi by zmieścił sie na siłem tylko normalnie. Czy może lepiej był by Targus BackPack TSB212.

 

Pomóżcie bo nie wiem czy kupywać,(sklep internetowy) podoba mi się CN600 tylko problem jest że moj laptop jest o 2,4 cm za duzy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać osób posiadających plecak Targus BackPack CN600 czy zmieści sie w nim Asus B002 o wymiarach 354 x 284 x 35.2

, wiadomo nie chodzi by zmieścił sie na siłem tylko normalnie. Czy może lepiej był by Targus BackPack TSB212.

 

Pomóżcie bo nie wiem czy kupywać,(sklep internetowy) podoba mi się CN600 tylko problem jest że moj laptop jest o 2,4 cm za duzy :/

nie chcę mi się szukać rozmiarów mojego lapa - poszukaj sobie na necie i porównaj, ale mogę powiedzieć, że wchodzi na styk, jeżeli jest mniejszy to 2,5cm więcej wsadzić będzie ciężko Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co znalazłem to Twoj ma wymiary 364 (szer) x 279 (gł) x 33.9/38.9 (wys) mm wychodzilo by że mój jest o 1cm krótszy, to mam rozumieć że wejdzie ? zamknie się ? a co z szerokością przegrody, bo teraz zauważyłem że mój ma 284mm niby o 4mm przekracza norme ale czy wejdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka odpowiedź:

Plecak bierzesz na plecy i masz wolne ręce. Poza tym jest wygodniejszy.

Torba zajmuje jedną rękę, jest mniej pojemna, może powodować dyskomfort i z powodu nierównomiernego obciążenia kręgosłupa może doprowadzić do skrzywienia go.

Plecak ma rączkę, po której uchwyceniu, może pełnić funkcję torby (biorąc pod uwagę zachowanie w warunkach polowych).

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...