Skocz do zawartości
ayem

Nosidełko dla Lapciaka

Rekomendowane odpowiedzi

macie jakies ciekawe propozycje na 12". mam optimusa m200 i szukam jakiegos plecaczka, ktory bedzie mial miejsce na cale okablowanie, zasilacz, mysze, kieszen na dokumenty, dlugopisy itp. czyli plecak ogolnouzytkowy z kieszenia na lapka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec - a moze cosik z oferty Targus'a ? Sam mam plecaczek na mojego Compaq'a i sobie chwale ;) Bardzo dobra jakos wykonania - sporo miejsca.

 

Spisze Ci model plecaka z rachunku: TRG CVR600.

Tyle mam na rachunku z Circuit City - kosztowal mnie 30 dolarow.

 

Wydaje mi sie ze mozesz go kupic w Polsce.

 

http://www.targus.com/global/reseller.asp?countryid=62

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo moze ostatnio cos sensownego pod Acery (konkretnie Aspire 1681)?

Moj budzet to jakies 300zl i jak na razie na oku mam:

http://www.caselogic.com/15_4_computer_bac...?modelid=63668#

http://www.caselogic.com/sporty_laptop_bac...m?modelid=44260

 

Ma ktos moze KLB15? Jestem ciekaw jak wyglada ten plecaczek na zywo. Na niektorych zdjeciach sprawia wrazenie bardzo plytkiego.Ciekaw tez jestem miejsca na ksiazki/zeszyty (czy jest to jakos sensownie rozwiazane). Student czasami musi wziac jakies papierki na uczelnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem ze swoim lapkiem bardzo solidna torbe firmy vobis (tam tez kupowalem swojego kompa) w sumie to bylem pod wrazeniem jakosci wykonania, bo wiele sie nasluchalem o obsludze klienta w tej firmie itd, jednak jesli chodzi o ten konkretny produkt to nie mam mu nic do zarzucenia. jest to identyczna torba jak Torba do Notebooka VOBIS V410 Business 2070 na http://vobis.pl/ tyle, ze zamiast tej plastikowej wysuwanej raczki posiada pasek na ramie. moja jest w stanie idealnym zmiesci wszystko do 15,4", praktycznie lezala w szafie.

 

edytowalem posta - ogloszenia to w dziale gielda zamieszc zamieszczamy...

fipa

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo moze ostatnio cos sensownego pod Acery (konkretnie Aspire 1681)?

Moj budzet to jakies 300zl i jak na razie na oku mam:

http://www.caselogic.com/15_4_computer_bac...?modelid=63668#

http://www.caselogic.com/sporty_laptop_bac...m?modelid=44260

 

Ma ktos moze KLB15? Jestem ciekaw jak wyglada ten plecaczek na zywo. Na niektorych zdjeciach sprawia wrazenie bardzo plytkiego.Ciekaw tez jestem miejsca na ksiazki/zeszyty (czy jest to jakos sensownie rozwiazane). Student czasami musi wziac jakies papierki na uczelnie :lol:

KLB jest u mnie we wrocku w media markt....przyznam ze jest super. malo bajerowych przegrudek...ale a to jaki material :D BA. marzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dorzucę od siebie kilka spostrzeżeń dotyczących toreb i plecaka. Pracuję w firmie komputerowej i sporo ludzi ma torby a kilka plecaki to netebooków. Po pierwsze Samsonite jest GENIALNY. Po drugie reszta chciałaby chociaż móv dorównać jakości (wykonanie karabińczyków, szycie, wykończenie, trwałość i wszystko inne). Samsonite ma dwa problemy pierwszy to cena niestety jakość kosztuje ale ceny sa w miare rozsądne, drugi problem to bardzo klasyczne modele. Tu nic nie swieci, nie szokuje. Po prostu przemyślane rozwiązania. A teraz konkrety. Wszystkie rączki pokryte skóropodobną tkaniną wcześniej czy później pękają. Większość tańszej konkurecji ma wiele mało przemyślanych rozwiązań (bo niby 100 kieszonek jest lepsze niż jedna zamykana na zasilacz). Plecak Sohora jest takim plecakiem, który pasuje do garnituru i t-Shirta. Zaskakuje pojemnościa i przemyślanymi patentami (breloczek do kluczy np). Sam mam 2 torby samsonite i jeden plecak. Po zakupie kilku mniej udanych toreb obecnie już kilka osób kupiło za moją namową samsonite. To naprawdę opakowanie na lata. Biednego nie stań na tandetę więc kupuje dobre rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten plecaczek jak za tą cenę spisuje się świetnie, wchodzi do niego mój acer 2413, a mały nie jest :D.

Do tego mam jeszcze etui neopranowe fellowsa, i jest spoko.

Woże go codzienie atobusem do pracy, jakieś 2 miesiące i notebooka wygląda bardzo dobrze, a jak wiadomo acerki lubią się czasem przyrysować.

Za tą cenę polecam.

Edytowane przez ptrmus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam targusa cn600 i laptopa z matrycą 15,4'. Laptop mieści się bez większych problemów. Tylko musisz uważać na pokrowce wewnątrz. Kumpel kupił taki sam plecak i jego pokrowiec jest trochę za mały na 15,4' tzn. laptop się mieści w pokrowcu ale trudniej jest zapiąć pokrowiec na rzepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do swojego lapa kupiłem w Stanach (razem z lapem :)) plecak: TSB007US

 

Nie był drogi $19,90

 

Z tego co jest napisane pasuje do niego matryca 15,4", jak ja wkładam swojego lapka do etui (matryca 15") to jest jeszcze trochę miejsca.

edit

 

W środku jest etui (nie ma oddzielnej przegrody), razem z lapem wchodzi w miare duży segregator i da sie jeszcze troche upchnąć :)

Bede testował za 3 tygodnie jak bede wracał do Polski ile się zmieści ;)

 

W każdym razie jestem zadowolony

 

Pozdrawiam

Kuba

Edytowane przez quba88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy na prawdę nie istnieje żaden plecak o typowo sportowym wyglądzie w jakiejś znośnej cenie na laptopa 15,4"? Większość wygląda jakby to był wielki kloc na cegły, a nie sportowy plecak na notebooka :| Znalazłem coś co mi się nawet podobało ale 1k to zdecydowanie dużo za dużo. Liczyłem na ofertę JanSport, ale niestety chyba się przeliczyłem :| W takim razie jeszcze jedno rozwiązanie mi chodzi po głowie. Jak sprawdza się zwykły plecak z pokrowcem z allegro? Warte to czego kolwiek? Odpowieadałoby mi to ze względu na to, że nikt by nie musiał wiedzieć że w środku jest laptop. Jednak czy to aby bezpieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy na prawdę nie istnieje żaden plecak o typowo sportowym wyglądzie w jakiejś znośnej cenie na laptopa 15,4"? Większość wygląda jakby to był wielki kloc na cegły, a nie sportowy plecak na notebooka :| Znalazłem coś co mi się nawet podobało ale 1k to zdecydowanie dużo za dużo. Liczyłem na ofertę JanSport, ale niestety chyba się przeliczyłem :| W takim razie jeszcze jedno rozwiązanie mi chodzi po głowie. Jak sprawdza się zwykły plecak z pokrowcem z allegro? Warte to czego kolwiek? Odpowieadałoby mi to ze względu na to, że nikt by nie musiał wiedzieć że w środku jest laptop. Jednak czy to aby bezpieczne?

Posiadam ten plecak w wersji granatowej od kilku miesięcy - jak dla mnie rewelacja za tą cenę. Żadnych niedoróbek, wad, kilka małych niedociągnięć - nienajlepszej jakości materiał spodni szelek, mała precyzja przeszycia szelek - reszta ok, wytrzymałość 5, wygląd 5, cena 6, praktyczność 6, wykonanie 5 ( 0 - 6 )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dla mnie to właśnie jest kloc ;]

http://www.allegro.pl/item109457536_plecak...boro_nowy_.html

jeśli to dla ciebie nie jest kloc (bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi) to bierz :) dostałem taki tydzien temu z marlboro (jednak cos z tego palenia sie ma :F) i wg mnie jest świetny do laptopa bo przód jest max usztywniony a tył także bardzo gruba pianka, jest też w środku taka może nie przegroda ale kieszeń na laptopa, która idealnie pasuje na mojego ASUSa. Jutro wrzuce jakieś fotki jeśli ktoś by chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś co mi się nawet podobało ale 1k to zdecydowanie dużo za dużo. Liczyłem na ofertę JanSport, ale niestety chyba się przeliczyłem :| W takim razie jeszcze jedno rozwiązanie mi chodzi po głowie. Jak sprawdza się zwykły plecak z pokrowcem z allegro? Warte to czego kolwiek? Odpowieadałoby mi to ze względu na to, że nikt by nie musiał wiedzieć że w środku jest laptop. Jednak czy to aby bezpieczne?

1. Czy chodzi Ci o JanSport EXOS Transport ?? 8)

 

2. Taki pomysl jak masz z pokrowcem nie jest zly...ale dobry tez nie jest <_< Wlasnie takie cos uzywalem przez jakis czas i niby ok, ale jednak no cos po prostu nie pasuje w takim rozwiazaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie ten plecaczek ;] Prawda, że cudowny? ;) Ale cena wyklucza zakup czegoś takiego, a szkoda bo bardzo lubie ich plecaki.

 

Rozwiązanie z pokrowcem nie byłoby na stałe. Pamiętam, ze będąc w Irlandii ostatnio widziałem spory wybór plecaków na laptopy o sportowym wyglądzie i całkiem ładnym designie. Więc może kiedyś się coś znajdzie jeszcze... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie ten plecaczek ;] Prawda, że cudowny? ;) Ale cena wyklucza zakup czegoś takiego, a szkoda bo bardzo lubie ich plecaki.

Hmmm wczoraj wieczorem odebralem paczke z dwoma takimi plecakami, w barwach Urban Camo Digital (czyli takie miejskie moro jakby w pixelach, w Polsce widzialem tylko czarne i czerwone), w paczce byl jeszcze 3 plecak (MobileEdge). Za wszystko razem dalem rowno 1000 lacznie z przesylka 8). Oczywiscie mowa o PLN. Jeden Exos dla mnie, drugi + MobileEdge na Allegro. Spodziewalem sie, ze bedzie kozacki plecak ale i tak niezle mnie zamurowalo. Ekstremalnie wygodny, swietnie lezy na plecach, bardzo przemyslane rozlozenie wszystkich kieszonek itp. No i pokrowiec na laptopa w komplecie - super zrobiony, na dnie parocentymetrowa warstwa gabki, wzmocniona "listewka" z plastiku, boki z okolo 5mm pianki. Zapiecie z elastycznej gumy przyciska laptopa do dna, zeby nie latal. Na gorze raczka ulatwiajaca pakowanie czy w ogole noszenie. W tym momencie jestem na dzialce wiec net via komorka ale jak wroce do domu to postaram sie wrzucic jakies foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty mile widzane, ale jak możesz to jeszcz daj znać gdzie go zamówiłeś, bo nie ukrywam że cena jaką zapłaciłeś mnie zaskoczyła.

Spoko, wszystkie szczegoly jak bede w Wawie, teraz tylko odswiezam forum bez obrazkow + gg. Cene mieli ladna, poza tym jakies promo i nawet wysylka na terenie USA gratis, problem w tym ze nie wysylaja poza Stany wiec musialbys przez kogos zalatwiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. I w tym momencie pozamiatane :| Nie mam znajomych, ani rodziny w stanach, więc po "kłopocie". Ale pomimo tego chętnie zobacze zdjęcia, jak już będziesz miał dostęp do normalnego netu.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. I w tym momencie pozamiatane :| Nie mam znajomych, ani rodziny w stanach, więc po "kłopocie". Ale pomimo tego chętnie zobacze zdjęcia, jak już będziesz miał dostęp do normalnego netu.

Pzdr

Czy wspomnialem ze moja aukcja bedzie pewnie BCM? ;) Takze moze jeszcze nic straconego, chociaz oczywiscie nie wiem ile chcesz maxymalnie na to przeznaczyc ewentualnie.

 

EDIT.

Narcyz a w ogole nie pomyslalem, ten drugi plecak co bede sprzedawac - MobileEdge - mysle ze bylbys zainteresowany, typowo sportowy wyglada, w ogole nie przypomina plecaka na laptopa. Na tyle fajny ze zamowilem go razem z tymi EXOSami bo nie moglem sie zdecydowac ;) No i cena znacznie nizsza bedzie. Wstawie tez jego zdjecia to sobie zerkniesz.

 

Tu masz link do producenta : http://www.mobileedge.com//items.asp?cid=3...id=3&pid=48 (ja mam caly czarny z czerwonymi wstawkami, 2 rzad po srodku)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...