Skocz do zawartości
ayem

Nosidełko dla Lapciaka

Rekomendowane odpowiedzi

A ma ktos plecak Samsonite ICT? Czym sie roznia wersje 39,41,45? Mam Toshibe z panoramicznym 14" ekranem. Szukam fajnego plecaka do 300zl i wlasnie znalazlem tego ICT za 245 - 369zl. Nie wiem czy jest spowodowany ten rozrzut cen.

 

http://www.eukasa.pl/wyszukiwanie/?q=samsonite+ict&d=0

 

http://www.april.pl/images/d27ccc041.gif

 

Czy mozna to kupic gdzies na podkarpaciu (Rzeszow)? Szukam ten plecakow DICOTA.

Edytowane przez neon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

sory ze tak pozno, ale w koncu daje update ze zdjeciami, bohaterowie sesji to Jansport EXOS Transport i Mobile Edge Express.

 

Mobile Edge Express :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Jansport EXOS Transfer :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Ten pokrowiec przy Jansporcie byl od razu w komplecie z plecakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JanSport wygląda na bardzo duży, ale pomimo tego mi się podoba. A Mobile Edge już znacznie mniej niestety- nie jest to jakaś piękność ;)

Widzę, że nie masz tej kiczowatej rurki przy JanSporcie- nie było czy odczepiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JanSport wygląda na bardzo duży, ale pomimo tego mi się podoba. A Mobile Edge już znacznie mniej niestety- nie jest to jakaś piękność ;)

Widzę, że nie masz tej kiczowatej rurki przy JanSporcie- nie było czy odczepiłeś?

Mi się za to bardziej podoba ten pierwszy, stonowane kolory, prosty, czysty design, nie wygląda jak "sakwa" na plecy ;), bardzo zgrabny. W Jansporcie za to jest kapitalny patent z tym pokrowcem, hop-siup wyjmujesz, rzucasz na bióreczko, plecak do szafki i śmigasz z samym pokrowcem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajny jest ten Jansport, choc jak sie z boku patrzy to tak jak garb wyglada. Napisz gdzie go kupiles bo w UK jest niedostepny moze sobie sprawie bo jakos dobry doswiadczen do tej pory nie mialem. Najpierw jakis Targus co to wygladal jak jetpack Jamesa Bonda i ledwo lykal 17", pozniej Kensington co to niby 17" zjadal na sniadanie a musialem go rozprowac i przerabiac a duzy jest ale poejmnoscia w srodku nie grzeszy wiec sprawilbym sobie cos nowego.

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jansport moze wydawac sie duzy z 2 powodow : w momencie jak robilem zdjecia byl jeszcze wypchany rzeczami (od piatku bylem poza domem a mialem tez ze soba ubrania, kosmetyki itp + oczywiscie laptop, ladowarka, player mp3 etc.). Druga sprawa ze on po prostu takie wrazenie sprawia, nie wiem mi to kompletnie nie przeszkadza ale pojemnosc ma wybitnie duza. Poza tym zalezalo mi tez na tym zeby przy dzwiganiu takie obciazenia nie siadaly mi plecy po godzinie a ten system EXOS sprawdza sie rewelacyjnie musze powiedziec. Co do sklepu do bylo to www.ebags.com , nadal maja promo ale nie wysylaja poza USA. Aha no i ten pokrowiec na lapa lyknie chyba max 15,4 takze o tym tez pamietaj. A propo Targusa, to mialem (nadal mam ale idzie na sprzedaz) plecaczek XL i musze powiedziec ze bardzo zadowolony bylem.

 

BTW. Czy jest cos czego nie rozprules, rozciales, wygiales itd zeby bylo "w koncu" dobrze?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wlasnie sie obawialem ze tam kupiles. Oni maja osobny sklep na UK i oczywiscie nie ma tam tego plecaka. Tzeba bedzie znalezc jakis inny sklep albo poprosic znajomego.

Co do wymiarow to tak na styk by bylo ok, ale sam nie wiem ten Kensington mial miec duzy zapas a D900T za diabla nie chcialo wejsc.

Ja z targusa bylem srednio zadowolony, teraz mam to http://uk.kensington.com/html/7462.html oczywiscie po moddingu ;). Jak myslisz mastha warto zmieniac?

 

PS

Co do przerobek to juz tyle razy odsylalem rozne rzeczy po refund bo cos nie pasowalo i wiem jak to jest ile sie czeka na kase ile restocking fee biora i juz mi sie odechciaklo. Wole przysiasc na tym i dopracowac niz tracic nerwy ze sklepami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciezko powiedziec, z tego co widze ten Kensington to taki typowy laptopowy plecak, JanSport wydaje mi sie bardziej uniwersalnym plecaczkiem w ktorym mozesz nosic laptopa ale rownie dobrze mozesz go brac na wycieczke w gory czy po prostu jak masz wiecej do noszenia w czasie normalnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jakies mozliwosci przypadkiem aby sprawdzic czy ten sleeve lyknie jakas 17" bo nie chce w ciemno kupowac? Niby na stronie pisza ze XPS jest kompatybilny, ale wymiary ma wiksze niz te w specyfikacji plecaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam stonowanego plecaka na 17", konkretnie na nx9420 (393x275x33), niedrogo. Mógłbym mi ktoś coś polecić?

maSTHa212, ten Targus, którego sprzedawałeś jest normalnie do dostania w Polsce, ewentualnie w Austrii? Chociaż 64 EUR to jak dla mnie trochę za dużo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostepny, kosztuje okolo 250 PLN ale ja mojego nie sprzedalem jeszcze ;) takze jakbys byl zainteresowany to na PW.

No własnie niestety taką kwotę to będę mógł wyłożyć najwcześniej za miesiąc :| Ale nie omieszkam zapytać jak już będę miał pieniążki ;) W tej chwili, po zakupie "wsadu" do tego plecaka, dysponuję stówką na koncie :P Edytowane przez Ahmeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Wiesz, szczerze mowiac ten Targus to uzywka, w dobrym stane ale jednak takze i tak nie licze, ze wezme wiecej jak 130-140 PLN, no ale ok jak cos to pisz.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy mozna by sie pokusic o przenoszenie lapka w takim grubym pokrowcu z allegro za 30-40zl (pianka 1cm itp) i w normalnym mocnym plecaku np Jansporta ok 30 litrów

 

Jest tych pokrowcow

 

czy taki:

http://www.allegro.pl/item116847517_pokrow...za_grosze_.html

 

czy

http://www.allegro.pl/item117281129_pokrow..._na_wymiar.html

 

czy

http://www.allegro.pl/item116847518_najtan...ok_laptop_.html

 

kwestia czy zamek nie porysyuje?

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że można. Ja właśnie zdecydowałem się na identyczne rozwiązanie póki co. Tyle, że pokrowiec który kupiłem jest nieco lepszej jakości (póki co to tylko domysły) niż ta cała masówka na allegro. Powinen do mnie dojść jutro.Pokrowice Body Glove + plecak JanSport. Koszt 60ziko. Tak, wiem wiem... Za tą cenę to można by kupić już plecak na allegro, ale niestety ja na to nie pójdę:>

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd, wygląd i jeszcze wygląd, a gdybym o tym wcześniej nie wposminał to wygląd ;)

Być może mam odmienny gust, ale ten plecak imho wygląda okropnie. Poza tym wieje trochę tanią tandetą, czego nie trawię. Ponadto za bardzo rzuca się w oczy i nijak ma się swoją "klockowatością" do typowo sportowego plecaka, jakie mi akurat odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wyglad jest jaki jest, w tej cenie

 

ale jeszcze jest takie cos: pewnie klocek ;)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=101385332

 

i takie: juz chyba zbyt tandetne

http://www.allegro.pl/item118492472_plecak...wa_gratis_.html

 

 

choc widzialem po 188zl podobnie klockowatei tandetne ;)

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że nie ma się co spieszyć. Przez jakiś czas korzystać z takiego rozwiązanie o jakim pisaliśmy wcześniej, a być może kiedyś trafi się fajna okazja na zakup odpowiedniego nosidła.

 

Co do tego drugiego linka, to bałbym się tam wsadzić laptopa ważącego powyżej 2kg ;)

 

Zawsze jeszcze zostaje reklamówka z Biedronki;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: może ktoś wie o takich plecakach, w któryzh zamek przedziału latopowego jest wszysty w "plecy" plecaka a nie jego frontowa stronę? Chodzi o to, żeby nie dało się laptopa wyciągnąć niepostrzeżenie w autobusie czy innej podobnej sytuacji gdzie jest tłok. Jeżeli znacie takie plecaki to podajcie linka albo producenta i model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: może ktoś wie o takich plecakach, w któryzh zamek przedziału latopowego jest wszysty w "plecy" plecaka a nie jego frontowa stronę? Chodzi o to, żeby nie dało się laptopa wyciągnąć niepostrzeżenie w autobusie czy innej podobnej sytuacji gdzie jest tłok. Jeżeli znacie takie plecaki to podajcie linka albo producenta i model.

 

Przylaczam sie do pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ sector : obczaj Targus Backpack XL czy jakos tak, bardzo przyjemny, pojemny i fajnie wygladajacy pleczek. Mialem takie cos do Della i Sagerka i bardzo dobrze sie spisywal.

no nawet nie najgorszy tylko jakos na duzy wyglada, chociaz nie mam sie co spodziewac malych plecakow na laptopa 17' :lol:

 

swoja droga na dellu znalazlem takie cos:

 

http://accessories.euro.dell.com/sna/produ...mp;sku=A0509569

 

http://accessories.euro.dell.com/sna/produ...mp;sku=A0499577 <- troche duza :-C

 

niestety nie tak latwo znalesc torbe/plecak ( oczywiscie w normalnej cenie lub nie kloca ) na mojego laptopa bo ma wymiary raczej spore -> 39.4 x 28.8 x 4.2cm.

 

jeszcze musze sie zastanowic co i jak :-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: może ktoś wie o takich plecakach, w któryzh zamek przedziału latopowego jest wszysty w "plecy" plecaka a nie jego frontowa stronę? Chodzi o to, żeby nie dało się laptopa wyciągnąć niepostrzeżenie w autobusie czy innej podobnej sytuacji gdzie jest tłok. Jeżeli znacie takie plecaki to podajcie linka albo producenta i model.

Ponizej masz link do takiego plecaka, jednak 15,4" i wyzej do niego nie wejda.

 

http://www.plecaki.info/plecaki/na-laptop/...E---Blue-Olive/

Edytowane przez taclive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...