Skocz do zawartości
ayem

Nosidełko dla Lapciaka

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... właśnie też naszła mnie potrzeba. Wpadłem na trop tego Targusa CN600, na oko mi pasuje, tylko pytanie (czy raczej stwierdzenie, bo sprzęt nieduży), wpakuję tam HP NC6000? I jak to to jest pojemne, tzn. ile kilo ziemniaków tam wcisnę oprócz laptoka?;] Oraz gdzie to za 80zł go można ułapić? Wszędzie gdzie dotąd zajrzałem, min. to 105zł.

Poznań - M1 - Real ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego... no cóż, cuś podobnego i na naszej wsi stoi, tak więc pozostaje sprawdzić. Chociaż przyznam, że dotąd tego rodzaju sprzętów tam nie zauważałem, możliwe że z braku potrzeby. A rozumiem że solidne to jest w miarę, tzn. jak na cenę? Dobrze by było, jak by jakiś dłuższy czas dawało radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego... no cóż, cuś podobnego i na naszej wsi stoi, tak więc pozostaje sprawdzić. Chociaż przyznam, że dotąd tego rodzaju sprzętów tam nie zauważałem, możliwe że z braku potrzeby. A rozumiem że solidne to jest w miarę, tzn. jak na cenę? Dobrze by było, jak by jakiś dłuższy czas dawało radę.

Wiesz, sam wszedłem tam nie do końca przekonany gdyż nigdy nie widziałem tam takich rzeczy no ale skoro byłem obok to dlaczego nie wejść w końcu też mają tam dział elektroniczny i od czasu do czasu jakiś laptop tak się pojawi.

Dalsze uzytkowanie Targusa co raz bardziej uświadamia mnie, że dokonałem dobrego wyboru.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam się rozglądać za jakimś plecaczkiem tudzież ostateczne torbą dla vostro 17". Niby nie potrzebuję na co dzień poza mieszkanie ale sporadycznie nosidełko by się przydało. Plecaczek mógłby wtedy posłużyć też do mniej informatycznych celów. Widział ktoś może coś ciekawego w tej tematyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy jakowyś szczęśliwy posiadacz Targusa CN600 mógłby zapodać choć jedną fotą, co bym mógł wywnioskować jak wygląda pojemność tego ezgemplarza konkretnie?

hej

ja proponuje sie przejść gdzieś poprostu pomacać, ja swój we Wrocławiu kupiłem w proline, przed kupnem poprosiłem o pokazanie plecaka, obejrzałem zajrzałem do środka przypasował mi więc kupiłem.

Zdjęcia sa bez lapka w środku. za to sa tam 2 tomy collinsa i słownik tematyczny ang. miejsca jest jeszcze na jedną taka książkę.

nie wiem czy te foty Ci pomogą. lepiej obejrzyj na żywo. np w Vobis, czy saturnie

 

odnośnie wykonania i materiału to porządna robota w skrócie :)

 

do tego oczywiście etui na laptopa którego na zdjęciu nie ma

post-112294-1194291196_thumb.jpg

post-112294-1194291262_thumb.jpg

Edytowane przez pitbike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na początek, jako że to mój pierwszy post na forum :lol2:

 

Pytanie - kto może polecić jakiś plecak do tego co mam w sigu ?? Nie rzucający się w oczy i dość wygodny w noszeniu, najlepiej w ciemnych kolorach.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to ?

 

Logitech Kinetik Mobile Briefcase 15,4

 

http://www.znak.pl/index.php?cid=1362&...d=torLogKinetic

Bardzo fajna torba, wizualnie cieszy oko a w środku pełno kieszonek, wszystko oznakowane. Dałem ojcu, bo sam wole plecak i pokrowiec, ale jeśli miałbym kupić torbę to właśnie tą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko takie, mogli byście mi polecić jakieś etui / pokrowce do małych lapków 12" albo i mniejszych? Bo chce sobie takie coś kupić i po prostu nosić w torbie razem z ksiązkami w jakims tam piankowym pokrowcu, jest coś takiego w ogole do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, odswieze troche temat, moje szczescie szuka jakiejs torby na toshibe 13"3 cala, czy sa jakies takie male plecaczki [na 13-14 calowe lapki] ? czy zostaja tylko torby na macbooki

 

btw. mial ktos doczynienia z czyms takim ? http://morele.net/produkt/138320/ jak to stoi w kwestii jakosci ?

Edytowane przez kukov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje jakąś torbę na lapka 15,4" (extensa 5220), z paskiem na ramię i najlepiej usztywnianą, koniecznie w necie bo potrzebuje do świąt a mam zbyt napięty plan żeby sie gdzieś pchać, ew Saturn lub MM od biedy mogą być. Chciałbym sie zmieścic w 70zł z ew przesyłką. Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście szukam taki plecak:

http://allegro.pl/item294435787_plecak_orginalny_hp.html

nie znam dokładnie modelu. na allegro jest tylko jedna sztuka jednak allegrowicz początkujący trochę odstrasza (wolno odp na @)

jeżeli ktoś miałby dostęp do takiego HP z chęcią bym go kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a możecie polecić jakąś torbę do 100 zł? bo na razie mam oginalną którą dostałem od ASUS'a ale to strach sie z nią pokazać na mieście bo to jakiś do informowany koleżka lubiący pożyczać rzeczy może mnie przyuważyć . Dlatego zależy mi żeby torba sie nie wyróżniała a, zarazem spełniała swoje zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam lapa 17tke, jest calkiem spory i szukam jakiejs torby ktora bedzie jak najmniejsza, zeby prawie na wcisk wchodzil lap i zasilacz. Moze ktos cos poleci? :P

 

Ewentualnie plecak, jak sie przeszedlem po paru sklepach, widzialem plecaki tylko na 15" i tak juz byly duze, wiec nie wiem czy z plecakiem na 17" nie bedzie wygladal jakbym wyruszyl na tygodniowa wycieczke krajoznawcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...