Skocz do zawartości
piotrek_r1

Wpływ Tego Działu Na Mojego Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

siedze juz drugi dzien na forum w dziale modyfikacje i po przeczytaniu paru artykułow zaczołem kombinowac , pierwasza rzeczą jaką zrobiłęm w swojej obudowie było wywalenie 36 paczek po fajkach i wypiciu puszki lecha która w obudowie zalegała ponad miesiac , stwierdziłem ze zrobiło się w niej zaskakująco duzo miejsca , nastepnie poukładałem przewody , a niepotrzebne wrzuciłem za płyte główna , próbowałem robic koszulki ze z czarneko materiału ale mi nie wychodziło, wiec je wywaliłem . przed chwilą zrobiłem prowizoryczne podświetlenie składaace się z 35 kolorowych lampek choinkowych i ku mojemu zaskoczeniu wygląda to całkiem nieźle jutro pożycze sobie pistolet na klej i porządnie je przymocuje , kolejnym etapem zabawy bedzie kupienie pleksi i zrobienie okienka 35x35 ( w jakiej cenie jest pleksi? bo stan moich finansów to tylko 15 zł ) , chciałem jeszcze kupic jakieś fajne uchwyty do mebli i zrobic rączki do podnoszenia obudowy. jeśli uda mi się uzbierać wiecej kasy to chce oddać do lakiernika cały mój zestaw (buda+monitor+drukarka+klawisze+mysz+głośniki) do przemalowania na granatowy metalic i zeby mi zaszpachlował otwór na stacje dyskietek , narazie tyle dziś wymysliłem co sadzice o tym pomyśle ? i ile moze kosztować polakierowanie zestawu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://members.lycos.co.uk/iamweaselpl/

 

wujolem z lampy i poprostu podlaczylem :D To nie jest trudne, na plycie glownej masz 2 zworki ktore jak zewrzesz to sie komp wlacza. Jest tylko z tym wlacznikie problem bo trzeba ciagnac 2 razy :) bo komp sie wlacza jak sie zewrze zworki i pusci a ten wlacznik zwiera na stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia dam jak zakończe projekt i zkombinuje jakiś aparat, ale lampki całkiem fajnie wyglądają , przynajmniej jest sporo kolorów

 

wyniki moich badań sa w normie :]

 

PS po ile jest plexa ?? i czy moge podłączyć dysk ze zdjętą obudową ?? tak zeby mi się nic z kompem nie stało , dysk ma 200MB wiec jak się z nim coś stanie to nie bedzie mi szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko to jest hermetycznie zamknięte zeby niewlatywał kurz, wiec bedziesz musial to silikonem zakleic jakos

1302897[/snapback]

na dysku mi niezalezy bo to jest 10 letnia 200megówka , i co jest najciekawsze stoji u mnie na meblach od 3 michów , podłaczyłem ja do starego kompa sformatowałem i działa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już dyskusja na temat otwierania dysku. Ktoś pisał, żę można zrobić to w domowych warunkach. A polega to na zabawie pod prysznicem. Mianowicie chodzi o to żeby odkręcic gorącą wod, tak żeby wytworzyła się para która ze sobą zabierze drobiny kurzu. Wtedy można zadziałać z otwieraniem. Gwarancji Ci na to nikt nie da ale można sprubować. Jak poszukasz to powinieneś znaleść topik.

Edytowane przez Małkoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już dyskusja na temat otwierania dysku. Ktoś pisał, żę można zrobić to w domowych warunkach.  A polega to na zabawie pod prysznicem. Mianowicie chodzi o to żeby  odkręcic gorącą wod, tak żeby wytworzyła się para która ze sobą zabierze drobiny kurzu. Wtedy można zadziałać z otwieraniem. Gwarancji Ci na to nikt nie da ale można sprubować. Jak poszukasz to powinieneś znaleść topik.

1305307[/snapback]

 

ale ja chce zeby dysk był cały czas otwarty , nie mają sie na nim zadne dane znajdować (pozatym co ja zmieszcze na 200 MB) ma sie tylko ładnie kręcic :wink:, tylko niechce zeby dysk mi uszkodził zasilacz lub jakis inny komponent kompa

Edytowane przez piotrek_r1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...