Skocz do zawartości
sobo05

Którego Laptopa Lepiej Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

witam! no więc tak..chodzi o extremalne modele DELL'a a mianowicie XPS!porównać chcę tutaj starszą wersje z nową czyli XPS gen1 i XPS gen2. A oto specyfikacje:

XPSg1

Pentium 4 3,4 ghz HT

1gb ram dual channel 400mhz

60GB hdd 7200 rpm

Radeon 9800 pro 256mb

cena:1650$

XPSg2

Pentium M 2,0 ghz

1 gb ram dual channel 533mhz

60GB hdd 7200 rpm

GeForce 6800 ultra 256mb

cena:2450$

W zasadzie powiem tak..obydwa laptopy to totalne rzeźniki i ja sobie z tego zdaje sprawe

ale teraz mam pytanie..czy opłaca się płacić przeszło 800$ więcej żeby mieć GF6800 i ramy na 533mhz? bo to w zasadzie jedyne różnice..no nie licząc P4 i PM ale tutaj jak kto woli(ja sie nie przemieszczam zbyt często więc 2 godziny na baterii przy p4 mi wystarczy)Czy różnica w wydajności jest warta 800$? :-|design to kwestia gustu więc tego nie poruszam..chodzi mi tylko o Performance który i tu i tu wydaje się być extreme:) czekam na odp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajez ceny w dolcach wiec pewnie bedziesz w usa kupowal, teraz masz 500USD instant off i do tego mozejakis kuponik sie znajdzie, ja bym bral xps2 bo jest TANSZA od xps przynajmniej na ww della

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będziesz go kupować ? bezpośrednio w stanach ? czy ściągać przez jakiś Polskich pośredników ? ... jedyne co w Dellu (tym modelu)martwi to to, że trzeba wykupić do niego PL gwarancje za około 1000zł, bo to model oferowany tylko w stanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...