Skocz do zawartości
kfh13

Mj 1000 Dlaczego Tak Mówicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Z Wypowiedzi PBA i Chaosa widze ze jezeli szukam wydajnosci i wzglednej ciszy w sensie nie chce slyszec w nocy pyrkania a kompa mam ze 2,5-3m od lozka... to mam brac L30 czy L25? (tez wydajna a cichsza podobno)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Dodatkowo możesz zawisić pompkę jak Fredie Chopin - najlepiej na gumce - będzie idealne wytłumienie drgań pompki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie sugerowalem wypowiedziami chaosa i mam pierdzacego buczka. widac model modelowi nierowny albo chaos jest przygluchy, wiec pewnie raczej to 1.

 

chaos jeszcze jedno pytanie, mowiles ze crystal jest cichy, to bylo odnosnie 12V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tę pomkpę jak w temacie - u mnie pracuje jako nezatapialna i ciągnie bloki na CPU i GPU szeregowo - jak nie wsadzę głowy pod biurko to nie wiem czy pracuje :)

 

Przy okazji mam pytanko - chce dołożyć trzeci blok na NB.

Jak to lączyć?

1. Bloki szeregowo - CPU Uriel - NB Abadon Lite - GPU Abadon Lite ver. 3

2. Bloki równolegle - CPU osobno a NB i GPU na drugim wężu szeregowo.

3. Woda do CPU a od niego jednym wężem do NB a drugim do GPU

 

Który sposób polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zyciu innej pompki nie uzywalem ale szczerze polecam Atmana AT 305. Spelnil on moje oczekiwania w 200% Jest wydajny ma 1200 l/h i 1,6 m a przy tym jest u mnie kompletnie nieslyszalny nawet z 20cm. Jest przerobiony na niezatapialna i lezy tylko na 2 gabeczkach kuchennych :) I do tego ta cena... ja dalem 36zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zyciu innej pompki nie uzywalem ale szczerze polecam Atmana AT 305. Spelnil on moje oczekiwania w 200% Jest wydajny ma 1200 l/h i 1,6 m a przy tym jest u mnie kompletnie nieslyszalny nawet z 20cm. Jest przerobiony na niezatapialna i lezy tylko na 2 gabeczkach kuchennych :) I do tego ta cena... ja dalem 36zl.

1323682[/snapback]

2ocm - powiedz moza jak sie zachowuje jak wylaczysz kompa w nocy i masz zamkniete okno i kladziesz sie spac a nie po prowrocie z dicho albo zaraz po wejscu do pokoju , jak by te pompki mialy lozyskowany wirniki moze by bylo lepiej

 

btw wlanie wieszanie i takie tam zabawy moga nie dawac rezultatow bo pompka ma wieksz pole do popisu - moze sie bardziej kolysac na boki co do wyciszania najczesciej wlasnie stosuje sie "sztywne" polaczenia z elementami pozwalacjacymi na min ruch (gumki)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zmień wirnik - mój jest grzeczniutki a mam L30

1302328[/snapback]

Gdzie kupic wirnik? Mój L20 zaczal ostatnio budzec i brzęczec. To chyba od temp, bo w ukladzie jest blisko 35 stopni..., no i od tego, ze chodzi 24/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo na gware próbowac... :>

Albo... w aquastylu... allegro... nick... klaudia01 chyba... albo jakoś tak... L30 ostanio sprzedawali... gadałem z gosciem... wirnik za ~ 30zł..

 

mój L30 też buczy... i to głośno... nawet bardzo... krzywy wirnik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudia01 ...

 

Aquastyl "wkrótce"...

 

Gwarancje narazie odpuszcze sobie. Nie lubie czekac 3-4 tygodnie na sprzęt. Zwłaszcza, że komputer jest uzywany nie tylko przeze mnie i musi być sprawny cały czas.

 

Czyli z tego co widze narazie pozostane z brzęczącym L20.

 

Coraz czesciej mysle nad zmiana wc na wydajne ac... ale to tak po cichu.

 

Edit

Zeby nie bylo ze sam OT, to powiem, ze przed L20 mialem wlasnie MJ1000. Zmienilem, bo byla glosna bardzo, a mialem na nią kupca, ktoremu na ciszy nie zalezalo. Chociaz musze przyznac, ze na poczatku byla cicha. A moze to taka mania ciszy... Po zmianie AC na WC bylem wniebowzięty, a teraz to bardzo przeszkadza mi nawet dysk, ktory i tak sam w sobie jest cichy.

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...