Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

wyszedł klika dni temu game-play "trailer" ...

 

zassałem i leżał na dysku aż dopiero dziś obejrzałem - jestem w lekkim szoku - grafa syci - nie podobają mi sie jedynie troche bronie i nie sądze by wielki sukces odniosła w MP ale singla przejde z wielką chęcią ...

 

1474143[/snapback]

Czy to ten sam filmik z witryny microsoftu (Xbox360 z E3) tylko spakowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EaC - nie chciałbym zapeszać ale myślę że lepsiejszy CoD będzie...:)

 

Filmik mi się straszliwie spodobał, po prostu uwielbiam te klimaty :P

 

Ciekawe czy dalej będzie tak jak w podstawce bądź UO - znaczy się 3 kampanie i finał...jakoś mi się to nie podobało...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEE, tylko nie to :( :mur: :mur: :mur: Jezeli to jest autentyczna wersja CoD 2 a nie jakis mod do CoD to zgrzeszyli! SKNOCILI najlepsze bronie jakie byly! Kar98k, Bar ehhhhh :( Bar ma celowniczek taki jak rifla u angilkow :( A w barze nie wspomne :( Tomek rozrzut na 1\4 ekranu :( PPSA pewnie bedzie miała na pół... Grafa ok, Dzwieku (część z CoD 1), Podobny radar, i pasek z imfo o broni... silnik tak jak wczesniej mowili wydaje sie ze z Q3 (mozna zauwazyc po rozmieszczeniach radaru itp- identyko jak w cod 1), Duzo zmian choc.... wyglada jak jakis MOD :( :( :(

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEE, tylko nie to :(  :mur:  :mur:  :mur:  Jezeli to jest autentyczna wersja CoD 2 a nie jakis mod do CoD to zgrzeszyli! SKNOCILI najlepsze bronie jakie byly! Kar98k, Bar ehhhhh :(  Bar ma celowniczek taki jak rifla u angilkow :( A w barze nie wspomne :( Tomek rozrzut na 1\4 ekranu :( PPSA pewnie bedzie miała na pół... Grafa ok, Dzwieku (część z CoD 1), Podobny radar,  i pasek z imfo o broni... silnik tak jak wczesniej  mowili wydaje sie ze z Q3 (mozna zauwazyc po rozmieszczeniach radaru itp- identyko jak w cod 1), Duzo zmian choc.... wyglada jak jakis MOD :( :( :(

1477339[/snapback]

mod - zgupiles? :blink: czy naprawde kolejny raz udajesz, ja widze, zupelnie inna gre, a takie drobnostki jak kompas i pasek info, to uwazasz, ze to odrazu mod :| omg... ja widze same nowosci i same superlatywy, takze nie wiem, dlaczego tak tweirdzisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mod - zgupiles? :blink: czy naprawde kolejny raz udajesz, ja widze, zupelnie inna gre, a takie drobnostki jak kompas i pasek info, to uwazasz, ze to odrazu mod :| omg... ja widze same nowosci i same superlatywy, takze nie wiem, dlaczego tak tweirdzisz..

1477452[/snapback]

WIesz maly, czesto zdarzają się róznego rodzaju fake wiec wszystkiego na 100% nie mozna byc pewnym :P ALe sknocili tą bron :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fizyka okazała się wyrokiem tej gry? chyba nie...

dużo ludzi w nią zagra i nie będzie czuło żadnych czychających na gracza skryptów, takie jest moje zdanie

 

trochę lipa z tym że niemcy zajmują za wszelką cenę karabin, mimo że są zaraz wybijani...

 

cena bdb ,same pochwały ,poniżej 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jedynke sie spoko gralo mimo skryptow , tu bedzie tak samo tylko w lepszej oprawie , ale ja licze na multi , bo przy tym mozna sie dopiero wciagnac ... zapowiadali ze bedzie wiecej broni ale mam nadzieje ze to sie nie ogranicza tylko do dodania granatow dymnych i rkm-ow ... oczywiscie szkoda ze nie bedzie jednak porzadnej fizyki no i brak pojazdow niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czemu w tej recenzji kolesie nie napisali nic o multi... przeceiz to multi napedza ta gre, a nie jak napisali single ;) przeciez to przez multi poszedlem dzis spac o 4:56 jak na dworze bylo juz jasno :P

 

jesli fizyka pozostanie jak w 1 to nie bedzie zle, fakt ze mozna by poprawic pare rzeczy, ale i tak jes zajefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra bedzie pewnym hitem, jeżeli cześć 1 byla duzo bardziej niedorobiona pod każdym względem a caly świat gra az do dzisiaj to z 2 bedzie podobnie

100zl juz mam odlozone :D

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gierka zrobiona pod NV.

Ogólnie nie widzi mi się użycie enginu D3 w gierce o takiej tematyce...

1306456[/snapback]

To prawda. Gra jest o II wojnie swiatowej a nie o potworach. Screny piękne (az trzeba będzie sięgnąć głebiej do portfela :-(((). Myślę że ruszy ma moim skromnym sprzęcie- P4 1,6 Ghz, 512 ram, GF MX440 SE....

Fajnie też by było jak by gra była na święta-lepiej ganiać po polach butew niż siedziec przy stole z rodzinka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gry są skazane na sukces jeszcze przed premierą...czy fizyka będzie słaba czy nie - i tak ludzie to kupią...i będą się (mam nadzieję) dobrze bawić...

 

Osobiście oczekuję po prostu na CODa z lepszą grafą, nowymi misjami i poprawą niedoróbek...

nie oczekuję żadnych innowacji...poprostu gry która mnie wciągnie...

zwłaszcza single...multi jako dodatek (choć w wolnej chwili raczej będę pogrywał)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..........przeciez to przez multi poszedlem dzis spac o 4:56 jak na dworze bylo juz jasno :P

...........

1665914[/snapback]

ot

o 4:56 to było dzisiaj ciemno jak w d.... u afroamerykanina :lol: wiem bo o 5 wstałem do roboty heheh

 

co do muliti to zgadzam się z tobą w 100% gdyż to właśnie "ono" napędza tą gre, a nie jak wszędzie piszą ze single.

 

sp to tylko dodatek do tej gry jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak,ale zauwaz,ze wiekszosc nim siadzie do multi to skonczy singla :)

1665923[/snapback]

no tak, ale singla sie przejdzie raz.. potem moze drugi trzeci na wyzszych poziomach trudnosci, a do multi sie siada codziennie na pare godzin (mowie o mnie) :)

 

To prawda. Gra jest o II wojnie swiatowej a nie o potworach. Screny piękne (az trzeba będzie sięgnąć głebiej do portfela :-(((). Myślę że ruszy ma moim skromnym sprzęcie- P4 1,6 Ghz, 512 ram, GF MX440 SE....

Fajnie też by było jak by gra była na święta-lepiej ganiać po polach butew niż siedziec przy stole z rodzinka...

1666019[/snapback]

rotfl 1 jest na enginie q3, czyli tez "nie pasujacym do gry" wg Ciebie :)

 

ot

o 4:56 to było dzisiaj ciemno jak w d.... u afroamerykanina  :lol:  wiem bo o 5 wstałem do roboty heheh

1666141[/snapback]

moze troszke przesadzilem, nie bylo jasno... switalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie też by było jak by gra była na święta-lepiej ganiać po polach butew niż siedziec przy stole z rodzinka...

1666019[/snapback]

Cóż, skoro dla Ciebie komputer jest wazniejszy niz prawdziwe zycie (a szczególnie gra) to nie mam pytan. A teraz powiedz na jakim enginie jest Call of Duty (1) ?? Q3 !! Przeciez tam tez są potwory itp, i co ? niemozliwe do zagrania? Mi osobiscie grywalność multi przypadla najbardziej do gustu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik graficzny to tylko podstawa z która mozna rózne rzeczy zrobic wiec cos mi sie zdaje bedzie całkiem ładnie pracowac w cod2. Co do multi to jak dla mnie to najlepszy tryb własnie był w cod. Jedynie mnie martwi informacja o braku pojazdów w tym trybie w cod2. Mam nadzieje ze to sie zmieni lub po premierze wydzadza patch pozwalajacy na zabawe czołgami itp. Zawsze jest to jakis smaczek w tego typu grze. Na dobra sprawe nie zdziwiłbym sie gdyby wydali dodatek ktory bedzie pozwalał na takie cos byle by pare groszy zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że nie będzie pojazdów (to jest plus do klanówek)

W UO grałem i bynajmiej dla mnie lepsza od bf1942, ale tylko na publiku. (jazda jeepe-m przez pole pełne czołgów wroga ach ten klimacik)

Jednak więcej osób gra w podstawowego i to klanówki a UO to tylko zobaczyła i nic więcej.

Jak brat mawia urok multi to klanówki i mam nadzieje, że cod2 będzie to kontynuował.

Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem ten film 80mb i gra zapowiada sie interesujaco!!:D Tworcy duzo czerpali z "szeregowca ryan'a" tworzac ta misje i zapewne wiele innych. Grafika na poziomie ale zeby sie podniecac <_< widocznie moje oczy za duzo juz widzialy chociaz np. taki far cry a zwlaszcza grafika nie spowodowala ze szukalem szczeny na podlodze i nie rozumiem ludzi ktorzy sie tak podniecaja" aaaaaaahh boska az mi szczena opadla nie widzieliscie jej przypadkiem" lub cos w styl ze trzeba zbierac na nowa grafikie zostawiecie to dla siebie bo sa ludzie ktorzy nie maja zamiaru tego czytac.

... dziekuje za uwage

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...