Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadacze slabszych sprzetow nie maja sie czego obawiac... ;]

U mnie na durex 2000/1024/krecony 955- gierka smiga bardzo ladnie. Automatyczne ustawienia z gry 800x600, model na medium, bilinear, anti x2, dx 9.0 <-- tu powinno byc ofk 7.0 ;] gierka chodzi zadowalajaco. Fraps ani razu nie spadl ponizej 30 fps (najmniej co widzialem to bylo ~35, przewaznie 40-50), gierka nie wyglada tak jak na screenach posiadaczy szybkich kompow, ale nie wyglada tez zle. ;]

Pograc spokojnie sie da, co do klimatu to trzyma poziom jedynki i gralo mi sie w to bardzo fajnie, o wiele fajniej niz w bia (przynajmniej tutaj jest normalne celowanie...). Gierka nie powala realizmem, ale mimo to jak pisalem mi sie gralo bardzo fajnie. Czekam na full'a i multi oczywiscie. ;]

Moze potem zapodam screena, jak to u mnie wyglada.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh troche mnie pocieszyłeś ath ,tylko niewiem jak na moim sprzęcie biędzie biegało demko:

Athlon 1000MHz

2x256 ddram

GECUBE Radeon 9550 GT

no i chyba to najwarzniejsze :]

tylko ten procek mnie trzyma bo przesiadłem się z gf 4 mx na tego radka i w cod mało co przyspieszyło gierke ,no ale inne gierki lepiej śmigają

w przybliżeniu wiesz jak będzie chodziło ?? :>

Edytowane przez Fikoł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobilem screena pogladowego. ;]

Tutaj ustawienia sa takie: 1024@medium@aax2@bilinear@dx7.0 (na 9.0 nie wiem czemu wyglada o wiele paskudniej i chodzi o wiele wolniej... :mellow: ).

 

Dołączona grafika

 

 

Co do Ciebie Fikoł, to rzeczywiscie procek moze troche ograniczac licznik fps'ow na ekranie, ale zawsze mozesz wrzucic detale low i extra low. ;]

Kazdy mowil, ze tak tragicznie chodzi, sam w koncu zassalem to demko i przetestowalem osobiscie i nie potwierdzam, wiec najlepiej jak sprawdzisz sam. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawalem 4 posty wyzej. ;]

Napisze jeszcze raz durex 2ghz/1gb ram/@ 9550

 

Mieliscie jakies dziwne fazy z dzwiekiem ? Mi nieraz sie tak jakby przeciagal i odglosy bylo iscie metaliczne, podobne do glosow robotow... czyli jak by cos sie nieraz rwalo, ale framerate nie spadal. :blink: Dzwiek byl ustawiony na miles fast 2d czy jak to sie tam zwie a karta to live ! 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x2 4400+ @ 2,7giga, 2giga ram, 2x7800gtx@490/650, stery 81.26..czyli nic szczegolnego w/g autorow gry, bo widocznie taki config jest dla nich standardem w domach, ze ta gierka dziala tak, a nie inaczej...

ciekawe jak to dzialac/wygladac bedzie na x360, ktorego logo sie tam pojawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie dx9 i normalne teksturki

1671748[/snapback]

ciekawe jak ... bo z tego co wiadomo demo jest zrypane Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x2 4400+ @ 2,7giga, 2giga ram, 2x7800gtx@490/650, stery 81.26..czyli nic szczegolnego w/g autorow gry, bo widocznie taki config jest dla nich standardem w domach, ze ta gierka dziala tak, a nie inaczej...

ciekawe jak to dzialac/wygladac bedzie na x360, ktorego logo sie tam pojawia...

1671782[/snapback]

A czy da sie miec lepszego kompa?? Chyba to jest najlepszy jaki mozna kupic gdzie kolwiek na swiecie do domowego uzytku wiec tak plynnosc to normalka :P PS - Nierealny - filmik syci,a zwolnienia to efekt wlaczonego frapsa na tle aa i anizo na wysokim poziomie,chociaz kurde - taki sprzet ?? No nic,zobacze to jeszcze u siebie i na Sempronie 3100 z GF6600.Zobacyzmy jak to bedzie wygladalo i chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Przed chwila grałem w Calla i powiem tak. Hym. Wszystk takie samo jak w 1, możę troche lepszy klimat i jeszcze szybsza akcja. Ale ogólnie to samo co 1 tylko lepsza grafa. Troche mogli sie bardziej postarać :/ Ale mi i tak sie podoba :P

 

Co do wymagań - hym - OGROMNE

 

Komp ja w podpisie. Wszystko na maks, aa 2x , 1024x768. Ale w DX 7.

Giera wyglada ok. Tyko 25 fps jak dużo dymu. Normalnie nie mniej niz 30 klatek , przewarznie 40 - 50, nie raz 70 - 120 :D Ale i tak uważam że mało.

Nie zgadzam się że gra wygląd okropnie w DX 9 - wyglada o niebo lepiej !!!!!! Tylko wtedy ma 8 klatek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie dziwi pewne zdanie w readme DirectX® 9.0c (Not included with Demo) i mam do was pytanie czy chodzi tu o PS3.0 czy w ogóle o całą rodzinę dx9.0.

1671847[/snapback]

a nie chodzi czasem o to ze razem z demkiem nie ma instalki dx9? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale demo nie jest ok. Sulaco hehe dobrze to ująłeś :=) Twój komp standardem w domu :> To się komedia z dnia na dzień robi... z dema na demo.... ja już nie mam sił ani słów na to :o A posłuchaj mnie i wymuś dx7 i sobie pograj! to jak chodzi to niebo a ziemia ( u mnie dodatkow ładniej wygląda i reszcie którym normalnych tekstur nie widać w normalnym trybie ). To te efekty tak zżerają wydajność ? :o nie wydaje mi się, a jeśli tak to ja dziękuje za nie. Pograj, i powiedz czy na braj ich tak bardzo zwracałeś uwagę ? czy na to jak to płynnie chodzi i przyjemność z gry w trybie dx7, który bagatela nie oddstaje tak znacząco od tego normalnego! Wiem, że możesz być zirytowany bo nie dx7 wymagasz od tego co masz w pudle i tyle kasy co włożyłeś, bo chyba nikt by tego nie zddzierżył :> ale sprawdź.

 

Nierealny wysłałem Ci PW i nic nie odpisuje ;p

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych kilku stron od wyjscia dema coraz bardziej sie ciesze bo:

-giera pojdzie ladnie ale....

wtedy nici z efektow.

Dziwne zeby na DX9 szlo tak kiepsko:/ albo cos nie tak z demem albo naprawde cos skonocili trzeba czekac na fulla wtedy sie wszsytko okaze oby to tylko niedociagniecie bylo naprawione do full wersji. Jeszcze 2.30h i jest moje:]

 

POzdro

 

ps: mam pytanie do osob ktore maja 512 ramcu nie doczytuje wam jak macie na medium lub high tekstury ustawione???? wogole da sie grac na 512 mB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie w rozdziałce 1280*1024, AA 4X, AF 16X minimalny fps 22 . Zauważyłem też że spadki fps nie przeszkadzją w grze, bez frapsa nawet nie przypuścił bym że jest tak mało klatek, w demie FEAR przy 22 fps nie dało się już grac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny wysłałem Ci PW i nic nie odpisuje ;p

1671904[/snapback]

poleciało na ojejku@tlen.pl

 

a co do dx7 to po odpaleniu niego gra zasuwa jak głupia ;) średnio to tak 70fps. ale nie o to chodzi chyba karta za 1k cos powinna potrafi więcej. szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na max i ponad 30 klatek, tekstury wyglądają normalnie, chyba będę musiał zbierać na płyte pod 4 karty graficzne i jakiego 57fx jak wszystko podkręce to może będzie te 60kl/s, ale co do komentarzy że kiepsko wqygląda to zgodzić się nie mogę, fajne te dymki i kurz ale gorące powietrze z kolei jest kichowate i do tego z doom3 to równać się nie może, generalnie po przejściu demka stwierdzam że to stary dobry call of duty ale na spapranym silniku, czy ja wkońcu uracze jakąś gre na eniginie farcrya, który bądź co bądź bije pod względem grafiki dzisiejsze (nie wszystkie ale większość) produkcje na łeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierka fajnie chodzi , rozdziałka 1024 , AAx4 , FPS roznie dochodzi do 40-50 , ale nigdy nie spadlo ponizej 20 nawet przy najwiekszych akcjach , co ciekawe czy jest 30-40 czy 20 to nie robi wiekszej roznicy , zadnych przyciec itp... , dla mnie bomba czekam na fulla z niecierpliwoscia. Grafika bardzo ladna , na karabinie slicznie odbija sie slonce , widac nawet ze jest chropowaty , zolnierze tez dobrze wygladaja , jest krew , jak wybuchnie granat w pomieszczeniu widac jak leca odlamki. Ide grac dalej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest engine Q3, swego czasu a nawet do tej pory uważany za jeden z lepszych/elastycznych itd. to tym bardziej to pogrąża twórców. Ja już do tej gry nie siądę chyba, że stanie się cud i się coś zmieni. Jak mówiłem nawet gameplay jest beznadziejny jak w części 1. To moje zdanie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...