Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

pasek zycia... i tu moze sie okazac ze bedzie to NAJGORSZA czesc gry, bo czytalem gdzies, ze zycie ma sie odnawiac (jak w demie) oby to nie byly prawda bo bedzie to ogromna porazka

1718034[/snapback]

cg_drawhealth 1

raczej w mp zycie nie bedzie sie odnawiac. a ztym ze sie odnawaia nie jest az tak zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cg_drawhealth 1

raczej w mp zycie nie bedzie sie odnawiac. a ztym ze sie odnawaia nie jest az tak zle :)

1718793[/snapback]

wiem, znalazlem to juz dawno w demku :P

 

dostales nie masz zycia/nie zyjesz - proste i tego powinni sie trzymac, a nie eksperymentowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pieknie, pieknie. Tylko ja najpierw musze na kompa uzbierac, bo z tego (sygnaturka) to nawet 10 fps'ow nie bede mial :cry:.

1721339[/snapback]

Jak to nie? Wlaczasz tryb Dx7,800x600 na normal i smigasz w 40 klatkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy pierwsze recki sie pojawia. Cena 79 zl + kp nie jest wybitnie wygorowana, zwlaszcza jesli mówimy o dobrym produkcie. Ale to wlasnie trzeba wiedziec:) zatem czekamy na opinie z netu

 

EDIT. Sorry za OT ale wiadomo cos o magicznej promocji nvidii pod nazwa kup 7800gt a CoD2 sciagasz sobie za darmo?? Zna ktos jakies szczegoly? Poki co pisalem do MSI (mam karte tego producenta) i powiedziano, ze owszem od polowy listopada bedzie obowiazywala ta promocja ale na zasadzie wylacznie dolaczonej gry do zestawu (limitowanego)..Jak wyglada sprawa z mozliwoscia Get free CoD2 dla posiadaczy 7800gt od nvidii??

 

Pozdro

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie chwile pogralem i musze powiedziec ze gierka zapowiada sie wysmienicie.Przeszedlem trening i 1 misje i jestem pod wrazeniem :lol:.

Najbardziej zmartwilemem sie wymaganiami wszystko na full z wlaczonym dx9 i nie da sie grac od 20-30 fps gdy zmienie na dx7 gra to da sie pograc fps w granicach od 50 do 100 :-P ale w tedy traci sie pare fajnych efektów np padajacy snieg( zajebiscie wyglada)

Wsumie graficznie gra wyglada naprawde super tylko ten dx9 nie wiem czy te efekty wymagaja tyle mocy czy poprostu stery nie sa dopracowane.

Screnow nie zamieszcze bo mi sie niechce robic i wstawiac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm dziewne.

 

Demo odpalane u sasiada na DX9.0 (fakt ze na medium detal ale innych sie ustawic niedalo) dzialal bardzo plynnie.

1726113[/snapback]

bo demo CoD'a2 to nie to samo co full !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale ciśnienie ! Demko strasznie mi się spodobało, mimo że początkowo byłem w szoku widząc że CoD teraz jest jeszcze bardziej "arcade" (brak apteczek i regenaracja zdrowia). Akcja z demka była kapitalna, grafika bardzo ładna choć raziły paskudne tekstury w samochodzie, ale to absolutnie nie przeszkadza, a podobno najnowsze stery vN mają być zrobione właśnie pod tą grę. Premiera gry w polsce jest chyba 10 listopada, cena bardzo atrakcyjna bo chyba coś koło 89zł, gra jest po polsku, co akurat jest głupotą ale dzięki temu jest właśnie taka cena, a nie 259zł jak za Quake 4 :)

No nic, czytałem już wszystkie opinie o CoD2, oglądam sobie screeny i czekam na premierę. Jak ktoś ma możliwość to proszę nakręcić Frapsem jakieś ciekawe akcje itp.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troszke pograłem , full chodzi lepiej niż demo i textury są ok jak się recznie ustawi bo jak ustawiło auto to dokładnie miałęm takie textury jak na demie z dx9 , narazie tyle co pograłem to jest fajnie , akcja w zespole w którym nawet jest kobieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu screenów od Kucyka coraz bardziej mi się to podoba :)

 

a właśnie...dalej mamy z góry nałożony plan (czyt. kampania amerykańska, później brytyjska a na końcu rosyjska) ??...

 

mam nadzieję że zdążą rozesłać paczki przed 11 listopada...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak innym userom ale mnie gra sie podoba. gralem niewiele ale klimacik jest niezly. juz na samym poczatku swietna scena jak stoimy w rozwalonym domu i dowodca mowi ze bedzie szturm niemcow. podchodze do okna a tam full wrogow w naszym kierunku. zajebista akcja, super motyw jak siedze w okopach i nad glowami czolgi przejezdzaja. swietnie gra sie na sluchawkach. na razie gra mi sie podoba, bardziej niz fear i q4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu screenów od Kucyka coraz bardziej mi się to podoba :)

 

a właśnie...dalej mamy z góry nałożony plan (czyt. kampania amerykańska, później brytyjska a na końcu rosyjska) ??...

 

mam nadzieję że zdążą rozesłać paczki przed 11 listopada...:|

1726397[/snapback]

dalej plan jest nałożony, ale jest spox

masz filmika:

BOOOOM

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem trochę w multi z ludkami, serwer był na 28 osób, przed lufą biegało mi 10 swoich do tego 5 Niemców, a gra chodziło świetnie 80-90fps, jednak co z tego jak w DX 7.0 :( Na DX 9.0 gra wygląda bajecznie, ale mam po 20-30 (w pomieszczeniach 40fps). Nie wiem czy to wina źle napisanego kodu czy niedporacowanych sterowników?

 

Bawiłem się configu i zaobserwowałem, że podnosi nieco płynność zmniejszczenie "seta r_anisotropy" z 8 na 2 ;) Jak znajdziecie jeszcze tipsy dzięki, którym obraz straci minimalnie na jakości, a gra stanie się płynna to piszczcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre zamówiłem w piątek i powinna w poniedzialek albo we wtorek być i podziele się wrażeniami B) ale patrzac na te screeny i filmiki co dał kucyk to spadłem z krzesła ta gra wymiata i grafika też mam nadziejie ze na moim nowiutkim radku X800GTO pogram w dx9 z przyzwoitą płynnością pozdro :)

Edytowane przez MaRtZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu cienie, w tej grze cienie nie odgrywają takiej roli jak np w D3, gra chodzi w znośnie 20-40fps ;)

 

Przetestuję różne sterowniki, zobaczymy czy zmiana driveró coś pomoże.

 

 

 

Kilka skrinów z misji treningowej:

http://img480.imageshack.us/my.php?image=shot00365sq.jpg

http://img476.imageshack.us/my.php?image=shot00229kg.jpg

http://img482.imageshack.us/my.php?image=shot00423qt.jpg

http://img480.imageshack.us/my.php?image=shot00440oi.jpg

Edytowane przez IchBinLaden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...