Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

ta mapa to aktak 2 batalionow rangersów na umocnienia mieszczace kilak dział 155mm ustawionych do strzału plaży i floty inwazyjnej.

 

atak zakończył się odkryciem, że działa zostały przeniesione gdzie indziej

 

1728932[/snapback]

Tylko czekałem aż odpiszesz sprostowanie ;]] Brawo!

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem sobie dzisiaj w multi i dopiero call pokazuje do czego jest stworzony . mistrzostwo świata wg. mnie cod 1 był pod tym względem wspaniały ale cod 2 go wyprzedza w co na początku nie wierzyłem. grywalność na najwyższym poziomie pasek życia w ogóle nie przeszkadza!!! w mp, a granaty dymne są po prostu nie do opisania. Gra dzięki nim kompletnie zmienia się na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmiku też mi nie pasuje to do Omaha Beach ;O Przynajmniej ta plaża tak nie wyglądała w szeregowcu czy mohaa było inaczej  :/ Ale i tak fajnie się to prezentuje.....

 

pozdro.

1728675[/snapback]

to tak naprawde w dalszym ciągu sa to plaże Normandii, omaha beach jest "troche dalej" na prawo ( gdyby patrzeć z perspektywy gracza ).

idzie to tak:

plaża Sword

plaża Gold

plaża Omaha

(to trzy najważniejsze )

prawdopodobnie ta na która desantuja nas w grze, to plaża Sword

Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś jest napisane, która to plaża... ale mniejsza z tym...

Zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy... widział ktoś w CoD 2 chociaż jedną swastykę? Bo w demie były tylko krzyże.... Jeśli nie ma swastyk to straszna lipa :(

W jedynce było ich na pęczki... a bez swastyk to nie to samo...

To mnie wkurza, że młoty i sierpy smaruje się gdzie popadnie, a ze swastyki robi się tabu... ale co ja mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa swastyki , w cod 2 , jedyne jakie pamietam to an tym budynku co go wysadzilismy

zreszta swastyka istaniala na dlugo przed niemcami :) oni ja tylko wykorzystali jako swoj symbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa swastyki , w cod 2 , jedyne jakie pamietam to an tym budynku co go wysadzilismy

zreszta swastyka istaniala na dlugo przed niemcami :) oni ja tylko wykorzystali jako swoj symbol

1729717[/snapback]

to nie niemcy tylko hitler wykorzystał wzór pewnego symbolu który uznał za "swoja flage" i kazał ja wykorzystywać jako symbol "niemieckiej potęgi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale ta gra lipnie chodzi :/ mam A64 3000 @ 2,43 GHz, 1GB Ram, gf 6800 128 MB ( 16,6) 325@390 700@890. cienie wlaczone, wygladzanie dymu wylaczone, efekty swietlne low, 1024x768, AA off. sterowniki 81.87. w wiekszych zadymach tnie ostro spada do 15 FPS. Tak beznadziejnego silnika juz dawno nie widzialem. Wlasnie takie cos przekonuje mnie do zakupu x360, bo ladowanie kasy w sprzet nie ma sensu. juz niedlugo bedzie trzeba 4 kart graficznych by gra jako tako chodzila :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie niemcy tylko hitler wykorzystał wzór pewnego symbolu który uznał za "swoja flage" i kazał ja wykorzystywać jako symbol "niemieckiej potęgi"

1729821[/snapback]

to nie hitler wykorzystal wzor pewnego symbolu , tylko partia da ktora on zmienil na nsdap a swastyka byla jej symbolem na dlugo przed hitlerem

 

kurde ale ta gra lipnie chodzi :/ mam A64 3000 @ 2,43 GHz, 1GB Ram, gf 6800 128 MB ( 16,6) 325@390  700@890. cienie wlaczone, wygladzanie dymu wylaczone, efekty swietlne low, 1024x768, AA off. sterowniki 81.87. w wiekszych zadymach tnie ostro spada do 15 FPS. Tak beznadziejnego silnika juz dawno nie widzialem. Wlasnie takie cos przekonuje mnie do zakupu x360, bo ladowanie kasy w sprzet nie ma sensu. juz niedlugo bedzie trzeba 4 kart graficznych by gra jako tako chodzila :/

1729887[/snapback]

to jest tak , jak sie robi wlasny engine i nie potrafi sie go zoptymalizowac , efekty napewno by byly lepsze gdyby wykorzystali juz jakis istniejacy engine

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale ta gra lipnie chodzi :/ mam A64 3000 @ 2,43 GHz, 1GB Ram, gf 6800 128 MB ( 16,6) 325@390  700@890. cienie wlaczone, wygladzanie dymu wylaczone, efekty swietlne low, 1024x768, AA off. sterowniki 81.87. w wiekszych zadymach tnie ostro spada do 15 FPS. Tak beznadziejnego silnika juz dawno nie widzialem. Wlasnie takie cos przekonuje mnie do zakupu x360, bo ladowanie kasy w sprzet nie ma sensu. juz niedlugo bedzie trzeba 4 kart graficznych by gra jako tako chodzila :/

1729887[/snapback]

Masz rację ;) włącz sobie tryb dx7 napewno więcej przyjemności z gry będziesz czerpał bo to co się dzieje ostatnio z kolejnymi grami to katastrofa ;/

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta oni chyba uzyli zmodyfikowanego engine cod'a , w dx 9 30 fps itp w dx 7 3 razy tyle albo lepiej to samo mowi za siebie , tym gosciom niechce sie optymalizowac dopracowywac kodow gier , wystarczy wydac niedopracowana gre a potem kilka patchy albo powiedziec graczom niech sobie kupia lepsza karte , jedno drugie napedza , gdyby gry chodzily dobrze nie bylo by powodow aby wymieniac sprzet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sfastyka oznaczała słońce ale już nie pamiętam kiedy i gdzie :P

A co do tej misji z działami to jest to (różne żródła podają inne nazwy na mapach też się różnią więc nie wiem dokładnie jak się nazywała)Pointe du Hoc, Pointe du Hee, Pointe du Hoe

Leży nieopodal plaży Omaha za zachód możecie zobaczyć np na tej mapce link

Więcej o całej operacji tu klik

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale odwrocona - odbicie lustrzane

 

swastyka do dzis jest symbolem min. Finskich Sil Powietrznych, a symbolem finskiej armi byla juz gdzies kolo 1917 roku.

 

swastyka to symbol jakich pelno, tylko niestety nieszczegolnie sie kojazy i niekotrzy sa swietsi od Papierza. symbol nikogo nie uczyni sykinsynem..

 

a co do gry, nie mam jej i zdecydowanie nie zamierzam jej kupowac - jak przeczytalem, ze komus q4 zapina az milo a cod sie tnie, to az mnie zatkalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem. Jestem pod koniec gry, a gram od wczoraj. Gra jest króciutka, może nawet krótsza od jedynki. Na szczęście jest to stary dobry CoD więc zabawy jest cała masa, a miód płynie z monitora ! :) Gdyby nie znacznie lepsza oprawa graficzna i brak paska życia oraz apteczek, można by powiedzieć że to mission pack do jedynki :) Gra jest intensywna i cały czas coś się dzieje. Chaos na ekranie non stop. Po prostu wojna !

Grywalność jest na maxa. Żeby nie było jednak zbyt różowo... Dla mnie (i myślę że nie tylko) CoD2 to poważny kandydat to miana "nagorzej zoptymalizowanej gry roku 2005". Niestety ale wymagania Far Cry, Doom3 czy Quake4 to pikuś przy omawianej gierce. Nawet nie chodzi o zacinki na max detalach AA na maxa, chodzi o fakt że nie zobaczysz w tej grze stałych 60fps, możesz mieć nawet 7800GT i 2GB RAM. Sorry, to jest niedopuszczalne ! Nie będę szukał odpowiednich sterowników czy czekał na patcha, skoro jutro skończę grę. Gdyby nie te wymagania, dałbym grze solidne 9, a tak oceniam CoD2 na 8/10. Nie wypada nie zagrać ! :)

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...