Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie, naprawdę świetnie. Mam grać na DX7 i dziękować że gra jest w miarę płynna wtedy ?? :blink: O NIE ! Będę grać na DX9 i narzekać że kod jest zrypany. Prawda musi być zawsze na wierzchu :) Właśnie skończyłem grę, kapitalna jest kampania Amerykańska. W ogóle cała gra jest super i stawiam ją na równi z jedynką i Medalem AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja odpalilem giere i jakos nie teges, graficznie to slabe (tekstury) a ustawione na max i jeszcze bywaja spadki do 20fps przy zadymie...

CoD 1 mi sie bardziej podobal.

Dla multi szkoda mi tych GB.

Moze podejscie #2 cos zmieni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wqrza cos takiego.Kolega ma jakis error a ten odrazu - kup orginal

No nie zajarzyłeś... to miała być ironia do zwyczajów panujących na forum... Czy ja muszę zawsze wszystko wszystkim ku**a tłumaczyć :mur:

 

Panowie - gra mi chodzi niemal identycznie jak na DX7  Wystarczy tylko ustawic number cops na tiny.Roznicy w grafie nie ma nawet o 1 pikselek a plynnosc jest kolosalnie wieksza  Mam ciagle ok 40 klatek a wszystko inne jest wlaczone na max no i DX9 wiec nie tak zle z optymalizacja

Nie dziwne, że nie widzisz nawet pikselka różnicy w grafie, bo ta opcja powoduje jedynie zmniejszenie ilości jednocześnie wyświetlanych trupów.

Druga strona medalu jest taka, ze komuś może nie pasować, że po ostrej zadymie na ziemi leżą ze dwa ciała...

W CoD1 też miałem pokaz slajdów (podczas obrony w St Mere Eglise) jak dałem ilość trupów na insane.

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie (w podpisie) chodzi bez zająknięć na 1024x768 full detale(AAx4) dx7 ok 50-90klatek. Jak wlacze dx9 to lepiej nie mowic:( na medium detalach mozna pograc do max 25klatek ale co to za przyjemnosc ....kiedy wychodzisz z budynku wszyscy do ciebie strzeleaja:( i klatki spadaja do ok10:( a mialo byc tak pieknie:(

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heu heu a mi tam zwalnia ciągle. Za dużo dymu, cholera kijowo bo mało opcji do konfigurowania a wyłączyłbym sobie łuski po pociskach. Źle zoptymalizowana ta gra jest - Dx 7, 1024/768, Bilinear, i na Auto tekstury i zwalnia przy zadymach jak cholera. W multi chyba zejdę do 800/600 bo to jest masakra. A mogli zmodyfikować bardziej, stary, dobry engine z Q3. Zachciało im się nowości, w sumie się nie dziwie, bo ciągle trwa wyścig zbrojeń ATI vs Nvidia. A dałoby się zrobić przepiękną i dobrze zoptymalizowaną grę na engine Q3, ale się nie chce, bo są nowe karty i po co robić coś na starsze. Takie są prawa tego zafajdanego rynku growego. Ale coź, nie pozostaje nic innego, jak pozbierać trochę kasy i dać zarobić któreś ze stron. Takie życie, technologii nie dogonimy nigdy, choćbyśmy bardzo chcieli.

 

UPDATE

 

A jak do cholery wyłączyć cienie ? Te opcje graficzne są jakieś biedne. W pytę :/

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  :D  :blink:  :blink:  :lol2:

 

widzicie  i po co wam jakies radeony 1800xt ,gf 7800gt i gtx  - kupujcie radki 9550 toz to wypasna grafa i cod2 na niej smiga hehehe bez zajakniecia... :mur:

Beckson moze sie wymienisz za doplata na moja? a ja twoja wpisze do ksiegi guinessa i zarobie na tym.. albo sam ja zglos?

1730993[/snapback]

Wiesz, wydaje mi się, że gram DX 9, bo taką ma zainstalowaną. Powiedz mi gdzie mogę sprawdzić na jakim direct'cie mi gra chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grze pisze czy masz włączone dx7 czy 9. ten silnik jest do kitu to pewne bo szczerze jak mowią ludzie że na x1800xl potrafi do 18fps zejść to masakra a grafa nie powala (dym tak). ja tam gram 1280x1024 wszystko max aax4+anizox8 i nie zacina ale to z takim sprzętem to ... gdyby grafa była taka jak w FEAR to rozumiem wymagania ale tu ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... gdyby grafa była taka jak w FEAR to rozumiem wymagania ale tu ? :|

1731456[/snapback]

szkoda tylko ze w fear grafika była tez nie najwyższych lotów(same wymagania koszmarne) a o grywalnosci lepiej juz nie wspomniac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no grafika w fear stoi na najwyższym jak do tej pory poziomie. w SP fear'a nie grałem ale MP jest odjazdowe :) myślę że cod2 mp też będzie ok bo jeszcze nie grałem ... ale sp mi się podoba bo to stare dobre cod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóz własnie wyladowałem sobie w normandi. Jak dla mnie rewelka zwłaszcza ze po ladowaniu trzeba sie bronic przed natarciem niemcow. Długo sie tak nie nameczylem w jednej misji :) CoD2 ma rewelacyjny klimat :D :D I love this Game :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem na co komu DX 9: ON...troche dodatkowego swiatla padajacego na bron przezco wyglada niby lepiej...ja gram na DX 7 i all na amx jak sie tylko da z aa:4x i mam 125fps...

 

Z dx9 tez mam 90-125fps tyle ze jak nawala smokenadow to mam 30-50 wiec wole grac na dx7... :D

 

 

Lipa ze paska zycia nie da sie w full wersji ustawic :/ bezsens...w demku dzialalo a w full nie...gg normalnie...

 

 

Ale i tak gra wymiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem w demko...700MB ściągania, 10 minut grania jak nie mniej, no bez przesady...

 

Athlon 64 2800+ (1,8Ghz), 512DDR, FX5200 i w 1024x768xMAX (DX7) dziala znośnie...20-40fps.

 

Za miesiąc dokupuje 512DDR i GF 6600GT i wtedy powiem co i jak =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w COD2 na najwyższym poziomie się opłaca grać (może być też przedostatni) to wtedy się naprawdę obrywa, bo niżej ta za łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zajarzyłeś... to miała być ironia do zwyczajów panujących na forum... Czy ja muszę zawsze wszystko wszystkim ku**a tłumaczyć  :mur:

Chodzi o to,ze czemu piszesz takie rzeczy,jak kolega chcial pomocy a o ironii pisz jesli mozesz przysiadz ze masz orginal

 

Nie dziwne, że nie widzisz nawet pikselka różnicy w grafie, bo ta opcja powoduje jedynie zmniejszenie ilości jednocześnie wyświetlanych trupów.

Druga strona medalu jest taka, ze komuś może nie pasować, że po ostrej zadymie na ziemi leżą ze dwa ciała...

Aqrat w tej grze jest wiecznie zadyma,ze ktos nie ma wrecz mozliwosci zauwazyc,ze jest malo trupow bo sie bedize skupial na czym innym,bedzie gnal do przodu i nawet nie zdola fizycznie tego zauwazyc,a tempo jest kolosalnie wieksze,np u mnie jest niemal identycznie jak na DX7 a grafa ma naprawde wielka roznice i powala zwlaszcza w texturach ustawionych na extra,a ten co narzeka na textury to niech zauwazy,czy ma wlaczone dx9 bo na dx7 nawet na extra wygladaja tak jak na dx9 na low - pozdro

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wypas. Chodzi ładnie bez zacięć na średnich detalah (max nie próbowałem ;) ) Rozwalił mnie trening w momencie, kiedy trzeba rzuczać granatami .. Ups ... ziemniakami :lol: Normalnie nie mogłem pozbierać się ze śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera syci, klimat jest nieziemski, gra sie bardzo przyjemnie. Jezeli chodzi o wymagania to u mnie w 1280x1024 4xAA 8xAnizo wszystko na maxa DX9 czasami mam spadki do 19-20fps :blink: , wylaczylem tylko w ustawieniach tekstur map textures z max na high reszte zostawilem na max i juz jest minimalnie 40fps

wiec git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na PB - bez tego będą sytuacje takie jak przy pierwszej części .... Sam PB też nie jest doskonały - ciągle leszcze nowych cheatów używają (przynajmniej w pierwszej części). Odpaliłem testowy serwerek multi do 2 i zobaczymy jak to się teraz rozwinie.... szkoda że na start potrzebuje 3x tyle ramu co 1 (dedicated znaczy się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na PB - bez tego będą sytuacje takie jak przy pierwszej części .... Sam PB też nie jest doskonały - ciągle leszcze nowych cheatów używają (przynajmniej w pierwszej części). Odpaliłem testowy serwerek multi do 2 i zobaczymy jak to się teraz rozwinie.... szkoda że na start potrzebuje 3x tyle ramu co 1 (dedicated znaczy się).

1732759[/snapback]

Jak narazie mozez spac spokojnie :wink:. Watpie, zeby do takiej nowej gierki juz znalezli sie zapalency, aby psuc zabawe czlowiekowi, ktory stara sie skilla podciagnac. Takze daje jeszcze z dwa tygodnie, a znajda sie juz tacy. Jak narazie na google cisza, nic nie ma jeszcze (sam sprawdzalem :twisted:). Takze spokojnie nacieszmy sie gierka w single, a potem o multi bedziemy sie za dwa tygodnie martwic :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha.. pro'grenade :lol2:

 

Co do reszty błędów myśle że pierwszy lepszy patch wyeliminuje te błędy. Co do wskaźnika który pokazuje gdzie jest granat to wydaje mi się bezsensu. Co to są jakieś robocopy <_<

Mam także wątpliwości które nie zostały pokazane w filmiku. Co do mp44 i sniper. W podstawowej było tak samo przed wyjściem patcha. Mp44 jest bardzo łatwa w użyciu. Prawie nie odczuwamy żadnego odrzutu. Każdy pro gracz w CoD widzi dużą różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie odmiana, jaka Tworcy cod'a zrobili na 3 mapach podstawowych z jedynki (Carentan, Dawnville - brak fotek, Railyard).

Mianowicie:

 

Carentan:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Railyard:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zmiany tycza sie oczywiscie grafik, oraz zmian ukladow (tu pacholek, to auteczko, tu wagonik). Ale bardziej zachecajaco w cod2 wygladaja te mapki, takze zblizamy sie do nie przespanych nocy :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam z COD2 problem poniewaz podczas wgrywania pierwszej misji pasek postepu zatrzymuje sie w polowie i wyrzuca mi blad:

"DirectX Error DirectX has encountered an unrecoverable error. Please check DirectX Help document for possible details." sterowniki mialem 77.77 zmienilem na 81.87 i nadal to samo , DierectX mam 9.0c czyl najnowszy, prosze o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten filmik z cod2-problems wymiata :lol: :lol: zwłaszcza muzyka :blink: :blink: :D :D :D A same bugi powinny zostac mozliwie jak najszybcie wyeliminowane bo naprawde sa nie ktore bzdurne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...