Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jezzu. Wymagania tej gry są sryte jak beret.

 

Na początku gry (trening - pojmanie jeńca) znajdujemy się w pomieszczeniu gdzie jest przetrzywany i jakiś facet otwiara drzwi coś krzycząc ( nie wsłuchiwałem się ) to spada mi do 24 fps :?

A bo ty ciapa jesteś :lol: Mi tam nic nie spadało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest charakterystyczny moment gdzie gra wyciska ostatnie soki z grafy - pierwsza misja kampanii w Libii gdzie zaczynamy w czołgu wśród 20-stu innych. W tumanach kurzu miałem non-stop 26 fps w 1280x1024 AAx4, Anizo x8, all MAX, DX9.0 (NV40 410/1150, 3.2GHz Prescott, 1GB DDR-I Dual, zapodany tweak.cfg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moich pare screenow w single i w multi, powiedzcie mi, jak ja mam grac jak w multi mi nie przekracza 40 fps'ow, chociaz wszystko na low, i naprawde jest dopieszczone, aby bylo jak najwiecej fps'ow, a single jak jest zadyma to normalnie nie da sie grac, oto dowody:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

No wlasnie, sami widzicie :angry:. I jak ja mam dobrze grac w multi, jezeli tak mi chodzi :?.

Ale ogolnie, gra naprade syci, i ladnie wyglada na takic detalach i na takim sprzecie :wink:. Tak bardzo kocham cod1, a teraz zaczynam cod2, i nawet dla tych 30-20 fps'ow bede dalej gral w ta gre :).

 

Powerslave jezeli chodzi o TT, wiesz, ze w cod2 jestem chetny, ale pewnie nie wezmiesz mnie jesli tak malo mam fps'ow :(. W cod1 mam juz klan, i sa w nim ludzie z tweak'a :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienic sprzet M@Ly i bedzie Ci wszystko dobrze chodzic ;) Innej rady nie ma. Co do COD2 to giera zapowiada sie niezle i na pewno dostarczy niezapomnianych przezyc na froncie IIWW. Ide wlasnie grac dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dałeś wszystko na low? tekstury etc?? bo mimo, że na screenach nie ma mistrzostwa świata, to mi to do końca na low nie wygląda... poza tym rozdzielczość 640x480 i śmigasz ;)

A jak nie, to (nie wiem jak u ciebie z kasą) to 200zł byś wytrzasnął i kupił jakiegoś 9550, czy innego grzyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja już lecę w tą grę cały dzisiejszy dzień, i mam juz Omaha Beach. tam jest istna wojna! ciągle ktoś nawala, wchodzenie po linach było fajne. ogółem to już wyłączyłem bo za szybko przejdę - gram na tym przedostatnim poziomie, a mogłem zaznaczyć weterana, bo wcale tak trudno nie jest. moim zdaniem kolejna udana gra z serii. multiplayer też jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave jezeli chodzi o TT, wiesz, ze w cod2 jestem chetny, ale pewnie nie wezmiesz mnie jesli tak malo mam fps'ow :(. W cod1 mam juz klan, i sa w nim ludzie z tweak'a :wink:.

lol, przeciez ja tylko wyszedlem z propozycja... ja sie nie bede niczym zajmowal, nie obchodzi mnie kto ile ma fps itd. zlozylem propozycje, ale ja nie mam zamiaru sie zajmowac organizacja calego tego przedsiewziecia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienic sprzet M@Ly i bedzie Ci wszystko dobrze chodzic ;) Innej rady nie ma. Co do COD2 to giera zapowiada sie niezle i na pewno dostarczy niezapomnianych przezyc na froncie IIWW. Ide wlasnie grac dalej ;)

Wlasnie, gdyby bylo by to takie proste to bym kupil to jutro... Ale... Chodze do policealnej szkoly (matura jest, ale za malo punktow aby sie dostac na studia, a tam z kasa tez trzeba miec te 700 zeta), teraz place 80 zl za szkole, 77 zl za neo, a gdzie jedzenie i inne oplaty :?: Nie zostaje mi nawet, aby sobie ciuch jakis kupic. Do pracy :?: 12 godzin/300 zl miesiecznie, daleko tak zajde :?: Mala miejscowosc, roboty nie ma, a jak jest to zapierdziel za grosze...

Na pewno dałeś wszystko na low? tekstury etc?? bo mimo, że na screenach nie ma mistrzostwa świata, to mi to do końca na low nie wygląda... poza tym rozdzielczość 640x480 i śmigasz ;)

A jak nie, to (nie wiem jak u ciebie z kasą) to 200zł byś wytrzasnął i kupił jakiegoś 9550, czy innego grzyba...

Tak. Mam wszystko na low, wszystko jest tak dopasowane, aby bylo jak najbrzydsze, ale najszybsze. Po prostu mam GF 4 mx 440 64 mb, nie ma sie co dziwic, karta ma 3 lata, gra ma ponad tydzien, to gdzie w tych latach z takim sprzetem...

 

Czy moze szuka ktos na lato, czlowieka, ktory w zamian za kupno komputera bedzie mu kosil trawnik, zmywal naczynia, naprawial/myl auto, i inne [ciach!]ly :wink: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin.mb

Masz brzydsza grafe niz na DX7.0 z max det.

Naprawde zalezy Ci tak na tym DX9.0 w tej grze ?

Moglbys sie cieszyc 2x wyzszym framerate przy ladniejszej grafie ;/

Ale zreszta kto co woli.

Narazie giera troche przystopowala z akcja.

Jednak dopiero ide misje "camaradem" i przy poczatkowych misjach po prostu oszalalem z wrazenia tak pozniej troszke monotonniej.

Ale w dalszym ciagu swietna gra z extra udziekowieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin.mb

Masz brzydsza grafe niz na DX7.0 z max det.

Naprawde zalezy Ci tak na tym DX9.0 w tej grze ?

Moglbys sie cieszyc 2x wyzszym framerate przy ladniejszej grafie ;/

Ale zreszta kto co woli.

Narazie giera troche przystopowala z akcja.

Jednak dopiero ide misje "camaradem" i przy poczatkowych misjach po prostu oszalalem z wrazenia tak pozniej troszke monotonniej.

Ale w dalszym ciagu swietna gra z extra udziekowieniem.

1 screen jest na dx 7 i grafika jest bardzo dobra, rzeczywiście teraz reszte single pogram na dx 7 na max chociaz nie ma tam cieni i paru efektów, ogólnie single jest bardziej ciekawszy niż multiplayer jest ciągle akcja, bombardowania i nie ma chwili wytchnienia w grze ciągle cos sie dzieje że czasami nie nadążam grać i ta super muzyka pasująca do gry której brakuje w multi gdzie ostatnio jest dużo kampienia i wiele osób gra snajperkami chociaż na dobrych serwerach jest równiez ciekawie

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co lepiej (sygnaturka - sprzet) dac:

- filtr tekstur: trineralny, czy bineralny (czy jak to tam sie pisze :P)

- i textur setting dac: automatic czy medium (low) :?:

 

Oczywiscie, aby wiecej bylo fpsow....

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem, ze została mi wczoraj misja do konca gry, no ale akurat tego dnia sprzedałem grafe....w zastępstwie pozyczyłem od kumpla 2mx400, odpalam coda, 800x600 all na low i....nawet da sie grac! tylko czasami złapie 20fps ale nie jest zle :D wiec na wymagania nie mozna az tak narzekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już niestety gierke przeszedłem, przydało by się więcej misji bo te co są nie starczają na zbyt długo. Teraz tylko multi pozostaje ale ten mi jakoś do gustu nie przypadł znacznie bardziej mi się single spodobał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem ten temat od premiery CoD 2 i tak sobie myślałem o tych waszych nażekaniach: EEEE nie możliwe że tak wolno chodzi mnie będzie chodzić normalnie. W końcu w demko grałem na all full, dx 9, 2xAA, Anizo, 1024x768 i miałem od 15 do 30 klatek. Przecież pełna wersja powinna być lepiej zoptymalizowana. Więc dorwałem full wersje (dzisiaj) włączyłem takie ustawienia jak w demku a tu :blink: 4 klatki w porywach do 15 (jak patrze w podłoge nawet 20 :D ) Pierwsze słowo jakie powiedziałem po tym pokazie slajdów to KURNA !!!!! Jednak mieli racje !!! Pogrzebałem w ustawieniach, zrobiłem ten numer z auto exec.cfg i com_hunkmegs 512. W rezultacie osiągnąłem jako taką płynność (17-30). Tera gram w ustawieniach: 1024x768, DX 9, ustawienia tekstur high, jedno na extra, oczywiście bez aa i anizo. Grafika nie wygląda źle (sami oceńcie):

http://img104.imageshack.us/img104/9539/shot00044fm.jpg

http://img104.imageshack.us/img104/7265/shot00069zu.jpg

http://img104.imageshack.us/img104/5623/shot00092kn.jpg

http://img104.imageshack.us/img104/8485/shot00199ma.jpg

 

A co do samej gry to jak narazie 10/10. Stalingrad powalił mnie na kolana jeszcze lepszy niż w CoD. Do tego dźwięk przepiękny (dobrze że mam nowe kolumny :D ) Wszystko buduje niesamowity niepowtarzalny klimat. BTW brawa dla tego co przeczytał cały mój post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka ;)

Tak sobie czytam, czasem ten topic, i sobie mysle ze milo by bylo sobie w CoDa znow zagrac na mutli.

 

Postanowilem kupic orginal, bo na moim 128kbit/s innego wyjscia nie widze, choc takowe są :P

 

Jaki sklep internetowy polecacie, gdzie najtaniej? W ultimie dopiero za 4dni.

 

btw... mocno bedzie cielo na 9700pro, 1900XP, 768ddr? Raczej na multi sie nastawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gramy pare godzin już w cod i muszę przyznać ze gra wypas singiel mnie nie porwał jak na razie bo DirectX 7 nie widzi mi się grać w tom gre :mad: ale za to multi jest kozacki gram na priva serwer :razz: mam nadzieje ze pacz naprawić cały bug w grze z DirectX9 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest charakterystyczny moment gdzie gra wyciska ostatnie soki z grafy - pierwsza misja kampanii w Libii gdzie zaczynamy w czołgu wśród 20-stu innych. W tumanach kurzu miałem non-stop 26 fps w 1280x1024 AAx4, Anizo x8, all MAX, DX9.0 (NV40 410/1150, 3.2GHz Prescott, 1GB DDR-I Dual, zapodany tweak.cfg)

 

dokladnie potwierdzam, u mnie to samo gram w 1600x1200 2xAA 16xAnizo (high quality by ATI ) wszystko max dx9.0 (tweak.cfg wlaczony) i tak samo w tym momencie gry maialem nonstop 26fps - hehe zbieg okolicznosci ze tez 26fps albo giera cos ma skopane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę aby ktoś posiadający mniej wiecej taki sprzęt:

 

Athlon 2800+ - 3000+

512-768 RAM

GF6600GT/GF6800 AGP

 

Przeprowadzil test polegajacy na sprawdzeniu ile klatek ww. konfig wyciagnie w multi na detalach:

 

~medium~high, rozdzielczosc 800x600, DX7

 

THX

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...