Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

elefanty/ferdinandy powstaly przeciez na niepotrzebnych podwoziach od tygrysow modelu porshe'a. gdyby nie to to by sie zmarnowaly. nowych nie budowano.

 

i tak, lepiej miec 3 pantery niz jednego king tigera.

 

Zostało udowodnione, obecne samoloty też lepsze sa w manewrach pionowych co prawda realia sie nieco zmieniły ale wystarczy popatrzeć co robiły na Passyfiku. F6F czy F4U spadały na bezbronne A6M i po krótkiej serii wracały na wyższy pułap a "Zero" nie mogło nic zrobić i to nawet na ligikę rzecz biorąc. Podchodząc od słońca czasami nie wiedziałeś co Cię trafiło.

jako pilot jestem tym dosc zainteresowany i to nie do konca jest tak, ale fakt. sprzeczac sie nie bede. kazdy wie lepiej.

 

kaLAfiory7 (w zasadzie udoskonalone La5FN) zaraz po wprowadzeniu do służby w maju 1944 zostały w wiekszości wycofane z powodu wady konstrukcji skrzydła

link poprosze. bo to troche mi psuje swiatopoglad.

 

ale niemcy w JU87D podobny celownik (Stuvi) który pomagał zrzucać bomby

stuka w 30' nalocie lecial jakies dwa razy wolniej niz 262. problem z 262 jest taki, ze BARDZO wolno zmienial predkosc, z nurkowania nie bardzo mial jak wyjsc jesli przesadzil a jako pilot mowie jeszcze raz - z kabiny g.. widac, jesli pilot nie ma szkolenia i doswiadczenia to bomberem nie zostanie [a pilotow niemcy w nadmiarze nie mieli]. patrzac na schmat 262 widac, ze on w dol praktycznie widocznosci nie mial, chocby mial kabinke jajkowata, bo tuz pod nia i z przodu byly skrzydla a kadlub bardzo szeroki

ps. wydawalo mi sie ze uklad podwozia z kolkiem przednim byl we wszystkich seryjnych. tylko prototypy mialy ogonowe, z czego natychmiast zrezygnowano bo silniki podpalaly asfalt i niszczyly nawierzchnie betonowych lotnisk

 

przy duzej predkosci lekkie drgniecie samolotu [a 262 latal na boki] i bomba leci 200 metrow dalej. dlatego sie zwalnia.. pozatym, 262 nie wyszedlby z nawet lekkiego nurkowania bez wczesniejszego zwolnienia. generalnie jako bombowiec wg mnie nie mial absolutnie zadnych zalet nad wspolczesnymi mu mysliwcami tlokowymi [zwlaszcza fw190] przystosowanymi do bliskiego wsparcia. czy chodzi tu o doswiadczonych pilotow, czy koszt itp.

wszsytkie jego zalety - predkosc, dobre osiagi na duzych wysokosciach, spora zwrotnosc, doskonala predkosc wznoszenia a takze wady - niewielka dynamika predkosci predystynowaly go do walki z bombowcami a nie zrzucania dwoch bomb na cel, ktorego nie byly w stanie nawet zauwazyc

 

i chyba na tym faktycznei skonczmy rozwazania publiczne. bo zaraz sie zrobi nieprzyjemnie, bo doszlismy do spraw, ktore obaj wiemy lepiej i juz nie bedzie tak przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Witam.

 

Czy ktoś miał problemy w grze z DX9?

Mianowicie w pewnych częściach gry gra wychodzi do pulpitu i pisze, że jest jakieś "uncoverable error".

 

Przeinstalowywałem DX9c, ale nadal, zmieniłem stery do grafy na 81.94, ale nadal to samo. Jak daje safe mode w grze to jest to samo :(

 

Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niezle zabugowana,no i ten powszechny problem z dx 9,jak by nie mogli zrobić tego porządnie.No w kazdym razie ja juz znalazlem swoje ustawienia gdzie mi gierka smiga elegancko 1024x768 aax2 faa x 16 cienie maks,duperele maks,tylko textury wszytskie zamiast extra to na high,roznicy nie widze w grafice ale za to plynnie jest, aa,i wylaczyalem Eax,bo wtedy niezle cial,gram, na 2miles sound cos tam,moze to komus pomoze,EAX cholernie przycina,chcoiaz nie powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jednak nie wyjdzie 18.11 :/

 

jeden z graczy zadzwonił do LEMu i oto jaki news pojawił sie w sieci...

 

Dziś dzwoniłem do LEMu, żeby ostatecznie potwierdzić informacje wydania Call of Duty2 PL w dniu 18.11.2005 i niestety mam złe wieści. LEM nie potrafi określić 100% terminu wydania, ponieważ nie ma bladego pojęcia kiedy otrzyma kopie master z Activision. Powiedzili tylko, że jak ją otrzymają to w przeciągu tygodnia płytki zostaną wytłoczone. Natomiast bardzo życzyliby sobie, żeby udało się to do końca listopada....., ponieważ wszystko mają gotowe z ich strony,a czekają tylko na Activision.

 

Na pytanie na czym polega problem otrzymałem informacje, że na błędzie powodującym problemy między wersją PL a serwerami w wersji ENG, gdzie wyskakuje błąd związany z niezgodnością wersji.

 

Stąd kolejne pytanie brzmiało, czy w przyszłości mogą pojawić się problemy przy nowych patch'ach. Niestety mój rozmówca nie był tego pewny, aczkolwiek stwierdził, że raczej nie, ale jaka będzie rzeczywistość to zobaczymy.

 

I następne pytanie to dlaczego nie wydadza wersji ENG. I odp, że niestety dystrybutor zażyczył sobie, żeby wszystkie gry sprzedwane na terytorium Polski miały cenę min. 250 zł, stąd LEMowi się to po prostu nie opłaca i trudno się z tym niezgodzić. Ogólnie otrzymałem info, że taka sytuacja będzie miała miejsce również w przyszłości, także coraz więcej tytułów będzie tłumaczonych na język PL.

 

No i tyle... :(

 

na potwierdzenie newsa - LEM zmienił info:

 

Przewidywana data premiery:

Listopad 2005

 

Polska... n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jednak nie wyjdzie 18.11 :/

 

 

No to pięknie.... :mur:

W związku z powyższym mam pytanie: zakładając, że całkiem przypadkowo w moje ręcę dostałaby sie wersja "torrent" i gdy kuzyn zza oceanu kupi oryginała i prześle mi cd-keya to czy wersja "torrentowa" z oryginalnym cd-keyem będzie działać?

Kolejne tygodniowe oczekiwanie na przesyłkę chyba wykończyłoby mnie psychicznie. Ponadto z tego artykułu wynika, że można się spodziewać konfliktów pomiędzy wersją pl i eng przy wprowadzaniu kolejnych patchow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre zamowilem chya 8 Listopada w wirtusie... premiera miala byc jak sie nie myl;e 3 dni pozniej... Wczoraj pisze do nich, a tu sie okazalo ze premiere przelozyli.

 

Co to jest za sprawiedliwosc?! To tylko w Polsce, czy w inny krajach tez?

 

I oni narzekaja ze piractwo sie szerzy. Ludzie dawno juz gierke maja, a Ci co chcieli byc uczciwi cierpia.

 

Mam to w [gluteus maximus]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gry-online.pl pisze ze premiera jest 25.11 :>, co do LEM to tlumaczenie sie w ten sposob jest z ich strony glupota, bo popierwsze dopiero sie tlumacza jak ktos do nich zadzowni zadnych przeprosin na oficjalnej stronie. pozatym to ze niby wina lezy po stronie activision i serwerow <lol> porazka. gdzie indziej lokalizacje mialy premiere razem z eng. <gryzie paznokcie> i dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta gra jest pokrecona ...

mialem 81.35 to gra dzialala ale czasem wywalalo ten error o DX..

zainstalowalem 81.94... który niby sa poprawione .. to za kazdym razem wywala jak mam ustawiony dx9.0

tylko na 7.0 moge zagrac wogole .. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa karty high - range czyli prawie to samo.Np 12 potokowce to sa med-end,a 8 potokowe middle-range - itd - sory za OT

takie głupoty to możesz komu innemu wciskać.

to nie wiem jakim cudem np. taka karta jak x800xl czy 6800GT należy do przedziału med-end.

nie wiem przy kim chciałeś zabłysnąć ale ci się to nie udało :lol:

"czyli prawie to samo" brak mi słów na takie wypowiedzi.

Równie dobrze można porównać mercedesa z maluchem. merol ma kierownice i maluch też więc prawie to samo :mur:

 

http://img20.imageshack.us/my.php?image=prezydent6zf.swf

 

ps.

Jakie są komendy na przyspieszenie gry. Wiem ze były gdzieś w tym temacie napisane ale coś nie mogę tego znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety dystrybutor zażyczył sobie, żeby wszystkie gry sprzedwane na terytorium Polski miały cenę min. 250 zł,

ale sie usmialem.. o rany.. jeszcze mi lzy leca po twarzy :) 250? i sie dziwia czemu piractwo rosnie.

ps. cod2 w gazetce MM widnial za 89 zeta [jako przesprzedaz] wiec nie wiem co jest grane. fatem jest, ze wina NIE MUSI lezec po stronie LEM. i z wieszaniem sprawcow radzilbym poczekac do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wygląda tak, że robi sie to celowo gdyż gdyby u nas wersj ENG kosztowała 99zl to dla osoby z zagranicy jest to smieszny pieniądz i by mógł robić import. A za podobną kase mu się nie opłaca a później wyjdzie u nas wersja PL która bedzie tańsza. Specjalnie się tak robi żeby konkurencja niezdrowa nie powstała.

 

Dlatego wydaje mi sie że to tyczy sie wersji ENG.

 

Ps. Sid wysłałem Ci szybka PMke z dokończeniem naszej dyskusji bo nie chciałem już zaśmieć wątku. jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Sid wysłałem Ci szybka PMke z dokończeniem naszej dyskusji bo nie chciałem już zaśmieć wątku. jeszcze raz dzięki.

o, dzieki. nie dostalem powiadomienia. dosc dluga ta szybka pm'ka :) odpisze jak znajde rowniez dluzsza chwile. dziekuje za dyskusje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem cod2 nie jest warty wiecej niz 30pln w edycji extra gry realizmu brak

clenosc bron w ruchu totalny brak realizmu jakies wyduman niewiadom niecelne cos..

grajc w to czuje sie jak BOG nie da sie mnie zabic lol smiech na sali...

w porownaniu z pierwowzorem wypada blada raptem kilka fajnych pomyslow reszte zabawy psuje to co wyzej wymienilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, dzieki. nie dostalem powiadomienia. dosc dluga ta szybka pm'ka :) odpisze jak znajde rowniez dluzsza chwile. dziekuje za dyskusje :)

Jezeli ta pw`ka jest tematyczna z tym, co pisaliscie tu wczesniej, to zrobcie z tego ladny "log" i umiescie na jakiejs darmowej www. Dobrze sie czyta wasza dyskusje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukazało się spolszczenie do COD2 dostępne po następującym adresem:

1766026[/snapback]

ja własnie z tej stronki sciągnołem wiec limit nie jest przekroczony

Potwierdzam, caly czas dziala.

 

http://www.marcin.filek16.webpark.pl/polpack2.exe

Jednak nie dziala, probowalem o 15 nie dalo sie, i teraz takze nie, jezeli Wam sie udalo, to slijcie na:

 

chs18@o2.pl

chrystian19@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł z odnawialnością energii podoba, bo przynajmniej skupiamy się na walce a nie szukaniu wzrokiem apteczek. Jak gracie na najniższym poziomie trudności to się nie dziwię że robicie akcje w stylu rambo. Spróbujcie zrobić takie coś na veteranie. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł z odnawialnością energii podoba, bo przynajmniej skupiamy się na walce a nie szukaniu wzrokiem apteczek. Jak gracie na najniższym poziomie trudności to się nie dziwię że robicie akcje w stylu rambo. Spróbujcie zrobić takie coś na veteranie. Powodzenia.

Logiczne. Ja w cod1 latalem na 3 poziomie jak rambo, na easy wole nie wspominac, ale ten poziom jest stworzony dla bardzo, ale to bardzo amatorskich graczy. Takich co zaczynaja przygode z cod'em. Nie to co My :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w 1 cod latalem na rambo duzo ozczednosc czasu a gralem na najtrudniejszym^^

i w dwojce to samo ale na tym o jedenej niz od najtrudnieszego no i zadziej mi wychodzilo bo te pad*ly zniszczyly realstyczna celnosc broni ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z dzialaniem gry na FX5200 ULTIMATE :( multiplayer smiga a na singleplayer zaraz po strzale w butelki mam bialy ekran i nic sie nie da zrobic. po zmienie sterownikow na 81.94 poprawilo sie o tyle ze po strzale do butelki wszedzie pojawiaja sie kolorowe wielokaty i nic sie juz nie da zrobic (ale gra dziala). ktos sie juz z tym spotkal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link działa, a co do spolszczenia to raczej nie warto go ściągać. spolszczone jest tylko kilka rzeczy. trzeba poczekać na ver. finalną.

Oj tak, nie jest dobre, juz usunalem (dzieki Kucyk, ze sie pofatygowales), a solszczenie jest w main menu (mnu glowne) w opcjach i w ogole na poczatku, lecz juz podczas laczenia na server jeswt angielski, a nie wspominajac juz po polaczeniu all jest po angielsku.

 

Szkoda :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...