Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy. Właśnie zdobyłem tą super gre call of duty 2 i musze przyznać że gra się rewelacyjnie. Chciałem podłączyć moją kontroler do gier ( takie joystick podobne) i tu mam problem. :-| W ustawieniach gry jest możliwość włączenia konsoli do gier, włączyłem to ale ta gra nie widzi jakoś mojej konsoli, niewiem dla czego bo w ustawieniach win xp wszystko działa. :sad: Dlatego chciałem się zapytać czy u was konsole działają z tą grą ? Czy używacie konsoli do niej czy też wolicie klikać w klawiature ? Mnie troche wkurza klikanie w klawiature zwłaszcza gdy akcja jest gorąca a tu palec z klawisza się zsunoł. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak

mam 6800@16/6 380MHz/920MHz procek 2.5GHz 1.3GB ramu

ustawienia grafy prawie na maxa 1024/768 AA quincunx;] texturki high

nie ma zadnych zaciec, ale czasem jak jest sieka to nieprzyjemnie spada w okolice 20fps ormalnie jest bardzo plynnie

miasta wygladaja slicznie;] jeszcze nie widzialem gry w ktorej zima by tak pieknie wygladala, padajacy snieg itp;] a to wszystko zdaje sie na engine q3;]

sama rozgrywka jest tez fajnie zrobiona:) dobrym pomyslem jest brak poziomu zycia, dostaniemy pare kulek to padamy i tyle;]

duzo adrenaliny...wspaniały klimat, oddajacy w miare realia wojny...

oprawa dzwiekowa rozniez bardzo fajna, w koncu ruscy cos gadaja po rusku a niemcy po niemiecku:)

no to tyle, napisze jeszcze cos jak gre skoncze;] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam chodzi na R9800pro? ja się załamałem :blink: sprzęt mam ustawiony na cpu3200+(210x10,5). grafika na 9800XT,OMEGA 2.6.42, 1024-768, wszystko na min i mam średnio 15 klatek, często spada poniżej 10 :huh: , w QUAKE4 na medium, tekstury na high mam średnio 40-50 fps, o co tu chodzi?

Edytowane przez kocurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam małego zonka z grą konkretnie chodzi o tryb multi. Klikam na niego, niby zaczyna sie ladować i nagle wyskakuje błąd i trzeba zamknąć aplikacje. Problem wystepuje tylko w multi bo single chodzi dobrze(przeszedłem :P)

 

z góry dziekuje

Hawk76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahhahaha, ale buraki :). moze activision przewidzial ze jednak i tak bedziemy angielska wersje kupowac? znaczy nie ja, mam ich w .... jutro ide do kumpla ktory juz to przeszedl a zamowienie odwolam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wczoraj sciagnolem sobie demo CoD2 i powiem ze bylem zdziwiony bo gra chodzi naprawde plynnie ustawilem 1024x768 wszystko na maks AA x4 i w sumie nawet nie zwalniala chodzila bardzo plynnie tyle ze byla wlaczona opcja Force DirectX 7 mode natomiast jak wylaczylem ta opcje gra zaczela dosc mocno przycinac rozumiem ze wylaczenie tej opcji daje tryb DirectX9.Biorac pod uwage moja szaisowata karet graficzna to i tak moim zdanie chodzi naprawde niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI na x800 gto 256 mb i zegarach 565/1260 przy AA x2 i FFA x 16 1024x768 full max,tylko te opcje gdzie jest extra na high,chodzi bardzo dobrze,a mam 12potoków(nie odbolokuje bo to HIS) ale moze zmienie na selkta 16 p.W każdym razie gierka wygląda naprawde doskonale,i chodzi płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh...tyle człowiek czekał a tu go...:|...

 

anulowałem zamówienie...i właśnie się zabieram za CoD2 po angielsku :)...

 

póki co na starym sprzęcie...Gosu - sprzęcik podobny do mojego przyszłego (u mnie będzie siedział gto@16pp) - czyli na 1024x768 /allmax bez upiększaczy mogę się nastawić... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demko wymiata :] Tylko cos jest dziwnego na moim radziu 9200 256MB(niektórzy gadaja ze nadaje sie tylko do pasjansa :blink: ) gra chodzila w 1024*768 na high i filtrowanie anizotropowe i gra chodzila baaardzo plynnie , rozumiem ze gra na moim radziu chodzila w DX 8 , ale żeby taka różnica w wydajności między DX9 a DX8 :? Pozatym u mnie (DX8) gra wyglądala bardzo ladnie w każdym razie ladniej niz COD1 :D

 

PS. Czy gra bedzie chodzila na G4MX ???? Prawdopodobnie odpowiedz byla gdzies wczesniej tyle że zabardzo niechcialo mi sie 30 str. czytac

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

A ja właśnie skończyłem pierwszą kampanię - czyli "ruskie vs szwaby"...

 

i powiem że mnie trochę rozczarowała...jakieś te misje takie...nijakie :|...

 

mam nadzieję że dalej będzie lepiej...

 

a gram w 1024x768 all high bez upiększaczy, dx9...i śmiga elegancko...:)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ema , jak przełączyć tryb 7.0? bo w men/graphics wogóle nie mam takiej opcji .... help plz ... moja karta to r9800pro

Dokladnie Ci nie powiem, poniewaz mam polska wersje, i zupelnie inne nazwy mam w menu, ale moze znajdziesz.

 

Main menu :arrow: Options :arrow: Graphic :arrow: "Rendering method peremence" (tak to sie u mnie nazywa), z reszta 6 pozycja od gory. Obecnie pewnie masz ustawione Auto, klikasz i pojawi dx7, lub dx9, klikasz i ustawiasz takie akie chcesz, a na koniec Zastosuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jednak nie wyjdzie 18.11 :/

CYTAT

Dziś dzwoniłem do LEMu, żeby ostatecznie potwierdzić informacje wydania Call of Duty2 PL w dniu 18.11.2005 i niestety mam złe wieści. LEM nie potrafi określić 100% terminu wydania, ponieważ nie ma bladego pojęcia kiedy otrzyma kopie master z Activision. Powiedzili tylko, że jak ją otrzymają to w przeciągu tygodnia płytki zostaną wytłoczone. Natomiast bardzo życzyliby sobie, żeby udało się to do końca listopada....., ponieważ wszystko mają gotowe z ich strony,a czekają tylko na Activision.

 

Na pytanie na czym polega problem otrzymałem informacje, że na błędzie powodującym problemy między wersją PL a serwerami w wersji ENG, gdzie wyskakuje błąd związany z niezgodnością wersji.

 

Stąd kolejne pytanie brzmiało, czy w przyszłości mogą pojawić się problemy przy nowych patch'ach. Niestety mój rozmówca nie był tego pewny, aczkolwiek stwierdził, że raczej nie, ale jaka będzie rzeczywistość to zobaczymy.

 

I następne pytanie to dlaczego nie wydadza wersji ENG. I odp, że niestety dystrybutor zażyczył sobie, żeby wszystkie gry sprzedwane na terytorium Polski miały cenę min. 250 zł, stąd LEMowi się to po prostu nie opłaca i trudno się z tym niezgodzić. Ogólnie otrzymałem info, że taka sytuacja będzie miała miejsce również w przyszłości, także coraz więcej tytułów będzie tłumaczonych na język PL.

 

No i tyle... icon_sad2.gif

jeden z graczy zadzwonił do LEMu i oto jaki news pojawił sie w sieci...

na potwierdzenie newsa - LEM zmienił info:

Polska... n/c

A ja znalazłem takiego NEWS'a

 

Źródło:http://www.lem.com.pl/archiwum.php?x=10

 

"Polska wersja Call of Duty 2 PC 16-08-2005 16:52

Pod koniec zeszłego tygodnia ruszyły prace nad polską wersją najgorętszej gry tej jesieni – Call of Duty 2. Dzięki temu, wydanie jej w Polsce równolegle ze światową premierą jest już pewne."

 

Ciekawe kto tu kombinuje LEM czy Activision. Ja stawiam na Polaków.

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo gra na twoim radziu chodziła w dx 7.0

i na mx 440 i gf 2 mx 400 chodzi

testowane na moim kompie ;)

było ok na 640*480 zero przycinki :lol:

U mnie demo chozilo w DX8 a nie 7 bo mialem wylonczony w opcjach(i sprawdzalem u kolegi on gra w DX7 i roznica w wygladzie jest spoora w porownania do tego jak wyglada u mnie ) . Po zatym gra jest GITES :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie demo chozilo w DX8 a nie 7 bo mialem wylonczony w opcjach(i sprawdzalem u kolegi on gra w DX7 i roznica w wygladzie jest spoora w porownania do tego jak wyglada u mnie ) . Po zatym gra jest GITES :D

cos krecisz... cod2 jest na enginie quake3, wiec ma standardowo DX7, programisci dodali efekty DX9, wiec o zadnym DX8 NIE MA mowy :) Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...