Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Lol ojejku ale pojechales... troche przesadziles ale jest sporo prawdy. Poza tym przeczytaj recke elda w nowym cda to pie^lniesz ze smiechu. Jakie on cuda nie widy wypisuje tam (np. ze gra jest na nowym silniku, potem pisze ze wybuchy w grze sa beznadziejne, a za chwile "wybuchy w tej grze to neisamowita sprawa" poprostu no komentz ;s). Gra nie jest zla, milo sie gralo choc dosc czesto przypomina serius sama. Ogolnie wporzo i tak 7+/10.

Jakbys czytal ze zrozumieniem to bys wiedzial ze recka byla pisana przez Elda i Mac Abrę(eld pisal tą grubsza czcionka a Mac tą cieńszą - jakby co <_< ) stąd ta rozbierzność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No wiem ze przez dwoch kolesi lol... nie musisz mnie tego mowic, umiem czytac, nie? A co ma moja wypowiedz do tego ze byly dwie recki ? (choc w sumie jedna, bo te dopowiedzenia Abry to byly krotkie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Poza tym przeczytaj recke elda w nowym cda to pie^lniesz ze smiechu. Jakie on cuda nie widy wypisuje tam (np. ze gra jest na nowym silniku,(...)

Otóż proszę Ciebie gra JEST na nowym silniku, przynajmniej według twórców. A nie na silniku Quake3 jak twierdzi większość, również tutaj. Więc zanim zaczniesz komuś wytykać że pisze bzdury to poczytaj trochę w temacie. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż proszę Ciebie gra JEST na nowym silniku, przynajmniej według twórców. A nie na silniku Quake3 jak twierdzi większość, również tutaj. Więc zanim zaczniesz komuś wytykać że pisze bzdury to poczytaj trochę w temacie. Pozdro.

:arrow: FAQ, i wszystkie spory rozwiazane... Gra jest na silniku Q3 + dx9, tyle.

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No nie wiem gra wyglada identycznie na dx 7 jak cod1. Moze na dx9 wyuglada inaczej - i myslisz ze to jest nowy silnik ;), ale ja niestety nie moge sobie pozwolic na ten luksus. Poza tym - Mac abrador napisal gdzies w tej recenzji,ze to ten sam silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt na dx7 gra wygląda niewiele lepiej niż CoD1.... Dobra, nieważne. Nie będziemy się kłócić o tak błahą rzecz jak silnik. Zresztą muszę przyznać, obojętnie po której stronie jest prawda, to gra jest cholernie słabo zoptymalizowana :(.

Edytowane przez Misiolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie no co ty gadasz jezeli chodzi o zoptymalizowanie to nie jest zle. U mnie na dx 7 1020x768 (czy jakos tak ;]) i antyliasing x2 chodzi spoko. Tzn tak ze mam maxymalna plynnosc. Ale jak wlacze dx9 to szkoda gadac;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale wierzę temu gościowi bardziej niż Wam. :blink:

 

http://www.tweakguides.com/COD2_1.html

 

Poczytajcie sobie posty na zagranicznych forach sceny CoD2, tam też wszędzie piszą że jest to autorski silnik IW.

Zgadza sie z tobą też wszędzie czytalem ze jest na autorskim silniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee nie no chyba 2 by nie dawali...:)

 

wg mnie nowy engine, ale pewnie coś tam w sobie z QIII ma...zresztą...jak na sieć wyciekły fragmenty kodu HL2 to też było zdziwienie bo zawierały fragmenty HL1 także QII na podstawie którego powstał HL...zresztą też mi problem...tak czy siak mogli grę zoptymalizować lepiej...

 

Edit:

 

Pioorek - a nie grałem...:)...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel mi sie podobal jako tako az do kampani amerykancow. Jezeli masz za zadanie dojsc do jakiegos pktto mimo, ze wydaje sie ze drog do dojscia w te miejsce jest sporo, to tak naprawde zawsze prowadzi do niego tylko jedna droga i jezeli oddalisz sie od niej za daleko to zawsze sciagnie cie jakas magiczna kula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz, dokonam wtępnego podsumowania tej gierki mimo że jeszcze jej nie skończyłem, ale po prostu mnie nie zachwyciła. Jestem miej więcej w połowie kampani amerykańskiej może troche dalej.

 

Najlepsza kampania: Wg. mnie zdecydowanie rosyjska, jest prawie tak doskonała jak ta z CoD 1. Znakomity

klimat i ten padający śnieg coś pięknego !! Angielska już słabsza tak ok 6/10 amerykańska

jak narazie też nie zachwyca góra 7.5/10.

 

Klimat gry: Właściwie nie zmienił się nic w stosunku do CoD 1, tyle że w 1 kampania amerykańska była o niebo

lepsza, (miała lepszy klimat). Ogólenie klimat na poziomie 8/10.

 

Grafika: Trudno mi oceniać grafikę bo nie gram na full detalach. Moje ustawienia: tekstury High jedno na Extra,

DX9, bez AA i AF, 1024x768, płynność ok 25 klatek czasami mniej czasami więcej. W tych ustawieniach

grafa w miare dobra 7.5/10. (Jak widziałem screeny z max ustawień to dech zapierały).

 

Dźwięk/oprawa muzyczna: Efekty dźwiękowe właściwie takie jak w innych grach, oprawa muzyczna dość ładna,

ale nie wpada w ucho. 7.5/10

 

Nie ukrywam że gierka mnie nie zachwyciła jak zrobił to CoD 1 albo HL2. Nie mam ochoty do niej wracać i kończyć kampanie amerykańską wole sie pościgać w NFS MW. Jeszcze do tego beznadziejna optymalizacja kodu gry (jedna z największych wad). Największa zaleta to ta kampania rosyjska ona właściwie trzymałą mie przy monitorze, ale tera troche lipa. Ogólenie ocena gry 7.5/10

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika: Trudno mi oceniać grafikę bo nie gram na full detalach. Moje ustawienia: tekstury High jedno na Extra,

DX9, bez AA i AF, 1024x768, płynność ok 25 klatek czasami mniej czasami więcej. W tych ustawieniach

grafa w miare dobra 7.5/10. (Jak widziałem screeny z max ustawień to dech zapierały).

Moze wystarczy wejsc w opcje i ustawic wsio na max ?

Chociaz poogladasz na zywca, a nie na screenach ;)

W DX9.0 widac ten polot swierzosci. Snieg, mgielka, efekt cieplego powietrza.

Jak myslicie co jest powodem takiego obciazenia kompa w tej grze przy DX9.0 ?

Jakis nieskompresowany efekt pewnie ale jaki ?

Nie gralem wiele z DX9.0 ale w poczatkowych misjach gdzie pada snieg.

Czy w innych kampaniach (amerykanska i brytyjska gdzie nie pada snieg) tez tak scina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

a ja w koncu odpalilem demko na moim kompie. w 1024x768 mialem nienajgorsze FPS, ale i tak wygladalo gorzej niz na XBoxie360 :blink: - z tym, ze tam tych FPSow bylo duzo wiecej i byl antyaliasing...

ehhhhhhh... moj PC nadaje sie tylko do grania w 3D Studio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w koncu odpalilem demko na moim kompie. w 1024x768 mialem nienajgorsze FPS, ale i tak wygladalo gorzej niz na XBoxie360 :blink: - z tym, ze tam tych FPSow bylo duzo wiecej i byl antyaliasing...

ehhhhhhh... moj PC nadaje sie tylko do grania w 3D Studio ;)

Hahah w CoD2 na Xboxie.pewnie na padzie.

Daj spokuj, gralem w MoH na PS2. Po prostu suuper sie gralo na padzie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To czy sie gra super czy nie, to bez sensu gadanina. Poprostu lepiej sie gra tym co maja konsole od dawna, a ty pewnie raz sobie zagrales i placzesz. To samo konsolowcy moga powiedziec ze na myszce lipa. Eh.

Ok nie moge sie powstrzymac :>

Na myszce lepiej sie gra ;]

Na dx9 gra chodzila beznadziejnie u mni wiec musialem dac na dx7. W multi na jednej mapie czasami wolno chodzi. A wlasnie. Na xboxie multi nie odpalisz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...