Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Root? ;]

Tzn jak moglem miec wylaczone aa i af w sterach jak napisalem ze wlasnie gdy je wlaczam to nie ma roznicy w wygladzie i wydajnosc sie nie pogarsza?

To wyłącz AA i AF w sterownikach karty i daj "zależne od aplikacji" i w grze ustaw takie jakie ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o ile AA moge ustawic to nie da sie AF (nie ma takiej opcji) a moze zle szukam?

W grze nie ustawiaj AA i AF.

Zawsze ustawiam z poziomu sterownikow.

Masz dobry przyklad, ze nie da sie ustawic AF w grze wiec ustawiamy w sterach.

Jak juz jedno ustawiasz to wiadomo, z drugie rowniez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No i wlasnie w tym problem, ze jak ustawie to to nie ma odzwierciedlenia w grze i czy dam x16 AF czy bedzie off to wyglada tak sam owszystko i tak samo chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie w tym problem, ze jak ustawie to to nie ma odzwierciedlenia w grze i czy dam x16 AF czy bedzie off to wyglada tak sam owszystko i tak samo chodzi.

Kurcze, Ty masz klopoty z ta karta :blink:

U mnie elegancko chodzi AA i AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DX 7 to samo ?

Chodzi Wam to plynnie na takich sprzetach w DX9 i max det ?

przeciez nie graja na złomach ... ale i tak jest to mało prawdopodobne ze gra działa im płynnie w dx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W ogole jak oni mogli taki dx9 wypusic, nawet w dx7 w dymie dosc ostro zwalnia i w niektroych miejscach (chodzi mi o multi). Przeciez wystarczy wlaczyc raz na 5 sek zeby wiedziec iz dx9 jest skopany... a watpie ze nikt tego nie zauwazyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole jak oni mogli taki dx9 wypusic, nawet w dx7 w dymie dosc ostro zwalnia i w niektroych miejscach (chodzi mi o multi). Przeciez wystarczy wlaczyc raz na 5 sek zeby wiedziec iz dx9 jest skopany... a watpie ze nikt tego nie zauwazyl.

W DX7 na sprzecie naszej klasy nie ma prawa zwolic nawet na sek.

Nie wiem czym mialby sie roznic multi pod tym wzgledem co do dymu.

Ba, AAx2Q i AFx4 i nie ma prawa zejsc ponizej granicy plynnosci.

Kiedys ta gre odpuscilem ale to byl blad. Swietnie sie gra tego singla. Super klimat stworzono dzieki celowaniu z muszki.

Bylo to juz w innych grach ale tutaj jakos lepiej to jest zrobione. Liniowa do bolu ale wartka akcja rodem z najlepszych produkcji filmowych to tez atut tej gry.

Podoba mi sie coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys ta gre odpuscilem ale to byl blad. Swietnie sie gra tego singla. Super klimat stworzono dzieki celowaniu z muszki.

Bylo to juz w innych grach ale tutaj jakos lepiej to jest zrobione. Liniowa do bolu ale wartka akcja rodem z najlepszych produkcji filmowych to tez atut tej gry.

Podoba mi sie coraz bardziej.

Ja zacząłem grę od multi i po pewnym czasie zacząłem single. Szczerze powiem, to single w porównaniu to gry w sieci to poprostu...nuuuda. Bohater jest twardy jak czołg, przyjmuje na klatę kilka gęstych serii z MG42 i dalej dycha :blink: Wiecznie tylko słychać, że niemcy atakują, niemcy atakują, itd, itp... nuuuda.

 

Mimo wszystko bardzo poprawili grywalność i real dzięki nieszczęsnemu dymowi i wszędobylskiemu kurzowi, który unosi się bezustannie na polu bitwy. Doskonale dopracowany moment wystrzału (po CoD1 nie myślałem, że można to jeszcze lepiej zrobić!) i celne trafienia są naprawde satysfakcjonujące.

 

Jedno co mnie trapi to fakt, że nie słychać odgłosu spadających łusek!!! Co się z grą stało? Nie używam EAX, karta AC97 i lipa.

Jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

U mnie tez nie, mam jakiegos lipnego soundbalstera (starego).

Rzeczywiscie, multi nawet ok jest. Tylko wlasnie ten kurz i dym sprawia ze gra mi tak sobie chodzi (niby plynnie, ale ja musze miec mega plynnosc inaczej sie wkurzam ;s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie na 1 servie nie macie tego, a na 2 jest - w sumie wasz serv to jedyny na jakim gram, bardzo przydatny jest ten "brak dymu"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na drugim serwerwie czyli wsti (80.51.158.66:28960) tez jest ale nie dziala :P poza tym serwer ten jest strasznie zlagowany :( niestety sprzet na ktorym stoi nie wytrzymuje, bo nie dosc ze stoi na nim ten serwer cod2 to jest jeszcze wykorzystywany przez pare innych programow, moze sie to zmieni, ale nic jak narazie nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci PB do singla ?

do singla po nic, jednak w tym temacie rozmawiamy tez o multi, jak juz Pioorek wspomniał "w niby stosownym temacie" jest rozmowa na temat -"rozgrywki".

co do PB, evenbalance spóźnia sie już prawie 2 mies z wydaniem PB dla CoD'a2, a ostatnio w ciągu 3 mies udało im się zaktualizować pb tylko dla 4 gier z 14!! żednada! EB już od dłuższego czasu zaniża loty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie PB bardzo juz by sie przydało bo momentami można sie załamać patrzac na to co sie dzieje na cześci serwerów. DMW jest fajne ale niestety nie jest "wbudowane" w gre i kto chce to ma a kto nie to nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie PB bardzo juz by sie przydało bo momentami można sie załamać patrzac na to co sie dzieje na cześci serwerów. DMW jest fajne ale niestety nie jest "wbudowane" w gre i kto chce to ma a kto nie to nie...

PunkBuster, kiedys tez nie byl 'wbudowany' w gre a uzywano go. Po prostu za malo serwerow ma zainstalowane dmw, pewnie dlatego, ze ma wyjsc Punk. Gdyby nie bylo alternatywy to juz pewnie wiekszosc serwerow byla by na dmw. Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie $ a funtów - to raz.

 

a dwa - postaw serwer i wykup jeżeli tak cie śmieszy ta cena - chętnie u ciebie będe grał.

 

wiem ze to nie dużo ale imo AC powinien byc gratis - ot co.

 

ludzie nie instalują ich bo czekają na darmowe PB - gdyby DMW było darmowe już byłoby na wszystkich(większości) serwerach a nie na 3 jak to ma miejsce teraz w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...