Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

gram w mohaa i tam oficjanym antycheatem jest dmw i powiem ze dmw scanner 2.8 jest za darmo a dmw scanner 3 jest platny, dmwscanner 3 rozni sie kilkoma rzeczami ( auto screeny, ma nawet panel admina w grze :) i jesze jakies tam [ciach!]lki) oczywiscie dmw client se 1.10 ( chyba aktualny teraz) jest za free

teraz moj problem z cod2

jak chce wejsc na jakis serwer to pierwsza mapa mi sie laduje normalnie ( 20-30 sek ) ale kiedy jest zmiana mapy to 2 laduje sie 5min i przy koncu wyskakuje "server disconnected", mam oryginalna gre, moze to przez to ze mam 256ram :s ale to chyba by i 1sza mapa sie dluzej ladowala, moze ktos mial tak samo i wie jak rozwiazac ten problem bo jest to uciazliwe jak nie mozna pograc 2 map na serwie :x

edit

kiedy proboje wejsc na serwer na ktorym jest S&D to 1 mapa sie laduje i przy wyborze teamu sie gra wiesza :| na tdm i calej reszcie 1 mapa sie laduje normalnie ;x

Edytowane przez sadam^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za mały off topic ale mam pytanie odnośnie cod. Otóz niby na rynku rosyjskim sa 2 inne wersje cod`a których nigdzie indziej nie ma. Call Of Duty: Operation Abver i Call of Duty: Secrets of the Third Reich. Wszystkie informacje o tych grach sa w języku rosyjskim. Wie ktoś moze coś wiecej na ich temat?? http://www.codcenter.net/news.php Jest tez jakaś wzmianka na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maniak GeForce FX

spoko gierka

ekstra grafa tylko troche krótka i za łatwa (jak ktoś przeszedł już CoD 1 na veteranie 10 razy bez cheatów modód itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod 1 nawet na poziomie zawodowiec jest łatwy. Jedynie ostatnie misje z kampanii (brytyjskiej i amerykańskiej) sprawiają trochę kłopotów. Cod2 z poziomem trudności zaadresowany jest chyba do graczy paro-paronastoletnich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chciał odpalic w oknie to :

r_fullscreen [0,1] - If set to 0, changes from fullscreen to windowed mode. This can help performance if the window is smaller than your current desktop resolution. Game must be restarted for windowed mode to come into effect.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod 1 nawet na poziomie zawodowiec jest łatwy. Jedynie ostatnie misje z kampanii (brytyjskiej i amerykańskiej) sprawiają trochę kłopotów. Cod2 z poziomem trudności zaadresowany jest chyba do graczy paro-paronastoletnich.

Jak dla mnie to cała frajda z tej gry to Multiplayer. Singleplayer to chyba tylko zeby sobie postrzelać i pooglądac bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś chodzi w tle - jakiś program, który dużo korzysta z dysku, p2p, defragmentacja ? Bo chyba nie te 64 MB pamięci na karcie graficznej są przyczyną. Nie w DX7...

No wlasnie nie mam pojecia co jest grane ??? Zadnego progsa nie mam w tle i Omegi 3.8.205. Jedno co mnie zastanawia to w omegach w SMARTGART™ mam AGP wylaczone ... ?? Tzn nie moge dac 2x 4x ani 8x

 

Problem rozwiazany pomoglo zainstalowanie nForce_5.10_WinXP2K_WHQL_international.exe

Edytowane przez Snooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeh multiplayer mnie troche zawiódł, niby fajny detmecz i inne standardowe tryby ale liczyłem na coś w stylu objectives jak w wolfku ET a tak single player krótki a mp taki se....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gra jest ogólnie fajna, nie mam na co narzekać (ach te detale w dx 7 ;] ) poza tym, że jest strasznie krótka, po tym co widziałem w cod1 spodziewałem sie dłuższej rozgrywki, i to dużo dłuższej rozgrywki. Jak przeszedłem gre to normalnie wielkie rozczarowanie że to już koniec, spędziłem przy niej chyba mniej niż 12 godzin w sumie.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie o bindowanie klawiszy w trybie Multiplayer. Kiedys mialem ustawone ze jak nacisne np klawisz 1 to pod tym kawiszem byla podporzadkowana komanda glosowa p "Sniper" albo 'enemy down" jednak musialem przeinstalowac system i wszystkie moje bindy szlag trafił. Czy moze mi ktos powiedziec jak ustawic a raczej zbindowac komendy glosowe? bo zapomnialem jak to szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/bind 'klawisz' "openScriptMenu quickcommands 5"

 

openScriptMenu - to te co masz do wyboru po wciśnięciu "V" :

"quickresponses"

"quickcommands"

"quickstatements"

 

np.

 

/bind 1 "openScriptMenu quickstatements 3"

 

po wciśnięciu 1 będzie - "I'm in position"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gre juz jakis czas ale nie mialem czasu grac , ostatnio zabralem sie i w tym momencie ukonczylem gre wrazenia bardzo dobre podoba mi sie rozgrywka choc gra jest zdecydowanie za krótka :(

ale przejdzmy do rzeczy :

mam kompa jak z podpisu tyle ze procesor na 11x200 (2200 Mhz) i grafika chodzi obecnie bez podkrecania (500/1000) moge swobodnie zmieniac wszystkie opcje grafiki i jest ok ale jak tylko zmienie z directx 7 na 9 to po jakis 30 sekundach max minuta wylacza mi gre z bledem directx mam najnowszego directx-a wszystko z mojej strony jest w porzadku , ma ktos jakies sugestje ??

stery : 81.98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy podcza gry nastapil reset i po uruchomieniu systemu i wlaczeniu na nowo gry znikly mi moje savy. Jedynie mam do qyboru New Game prosze o pomoc !

Gdyby ktos dysponowal savem z egiptu a dokladnie po zdobyciu niemieckiego radia. prosilbym o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

 

Po zainstalowaniu COD2 wszystko pięknie się ładuje kiedy natomiast po wybraniu new game, wtrakcie wczytywania wyskakuje error: 2 sound files are missing or in bad format.

 

Pomocy, jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...