Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, moze bylo ale nie chce mi sie czytac 50 stron. Na zukaj wpisalem slowa kluczowe ale tez niec nie znalazlo wiec podjerdzewam ze nie bylo. Wiec czy istenieje mod do CoD2 cos jak Behind Enemy Lines z jedynki bo to byl najlepszy tryb jaki byl i bez niego CoD2 troche mnie irytuje. Jesli istnieje taki mod albo cos podobnego to prosze bardzo o nazwe albo linka do download. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1276067

 

"zadaniem graczy będzie odpowiednie pokierowanie żołnierzami US Army oraz komandosami z SAS. Muszą oni powstrzymać grupę terrorystów posłusznych rozkazom bliskowschodniego dyktatora" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te stery: http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_81.95_pl.html

beda dobre dla mojej karty graficznej Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family?

bo za cholere nie moge odpalic call of duty 2 bo wyskakuje mi takie cos:

 

DirectX® has encountered an unrecoverable error:

Check the DirectX® FAQ for possible solutions

 

konfig mojego laptopa to:

procek intel pentium M 1.74Ghz

mobo E2V

RAM 512

dysk seagate 80GB

SB audigy 2 ZS

 

zainstalowalem directx 9.0c, sprawdzilem wszystko co pisalo w FAQ, czy jest wlaczone na full przyspieszenie sprzetowe i te opcje directa, pozostala mi tylko zmiana sterow do grafy

PS: directa instalowalem z plyty z CoD ale zainstalowal sie bardzo szybko nawet nie sprawdzal czy sa zainstalowane jakies starsze wersje directa i nie prosil o ponowne uruchomienie kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać, a już przy 2 poziomie wywaliło mi couldn't load maps/demolition.d3dbsp :| Gra jest spathowana do wersji 1.2. Jak na razie nie mam dostępu do lepszego napędu ( teraz mam stare Combo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grze wpisz w konsoli:

 

/seta mis_06 9 - Unlock "Rommel's Last Stand" Mission Set

/seta mis_07 9 - Unlock "D-Day" Mission Set

/seta mis_08 9 - Unlock "The Battle For Caen" Mission Set

/seta mis_09 9 - Unlock "Hill 400" Mission Set

/seta mis_10 9 - Unlock "Crossing The Rhine" Mission Set

/seta mis_05 9 - Unlock "The Tank Squadrons" Mission Set

/seta mis_04 9 - Unlock "Fortress Stalingrad" Mission Set

/seta mis_03 9 - Unlock "Not One Step Backwards!" Mission Set

/seta mis_02 9 - Unlock "The Battle Of El Alamein" Mission Set

/seta mis_01 9 - Unlock "The Winter War" Mission Set

 

i juz nie potrzeba save'ow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Nie wiem gdzie zapytać więc pytam tu.

Zmieniłem platforme niedawno ale nie reinstalowałem windy i wsio było ok.Dzisiaj w końcu zrobiłem reinstalke i all seeing eye nie widzi mi serwerów CODa :cry:

Ktoś pomoże?

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, od niedzieli pykam w COD2, muszę przyznać, że gra jest wypaśna, nie myślałem, że aż tak mi się spodoba. Mam problemy na samym początku, nie mogę rozwalić 3 czołgów, zawsze gdzieś po drodze mnie ubiją, najbardziej mnie denerwuje to, że nigdy nie wiem ile mi zostało życia(próbowałem wpisać kody na pasek życia, jednak to u mnie nie działa, może ktoś mi, chociaż powie jak długo trzeba odczekać na regeneracje sił na full, w ciemno się ciężko gra), oraz druga sprawa to automatyczny zapis gry, człowieka krew zalewa, niemożna tego jakoś przeskoczyć?

Jak czytam, że ludziska grają na trybie weteran, to aż sobie nie mogę tego wyobrazić.

Mogę sprawdzić aktualną rozgrywkę, na jakim poziomie trudności jest toczona?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Nie wiem gdzie zapytać więc pytam tu.

Zmieniłem platforme niedawno ale nie reinstalowałem windy i wsio było ok.Dzisiaj w końcu zrobiłem reinstalke i all seeing eye nie widzi mi serwerów CODa :cry:

Ktoś pomoże?

EOT

 

dodaj gre ręcznie...

 

filter / configure games / not instaled / call of duty 2 / browse / plik.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, od niedzieli pykam w COD2, muszę przyznać, że gra jest wypaśna, nie myślałem, że aż tak mi się spodoba. Mam problemy na samym początku, nie mogę rozwalić 3 czołgów, zawsze gdzieś po drodze mnie ubiją, najbardziej mnie denerwuje to, że nigdy nie wiem ile mi zostało życia(próbowałem wpisać kody na pasek życia, jednak to u mnie nie działa, może ktoś mi, chociaż powie jak długo trzeba odczekać na regeneracje sił na full, w ciemno się ciężko gra), oraz druga sprawa to automatyczny zapis gry, człowieka krew zalewa, niemożna tego jakoś przeskoczyć?

Jak czytam, że ludziska grają na trybie weteran, to aż sobie nie mogę tego wyobrazić.

Mogę sprawdzić aktualną rozgrywkę, na jakim poziomie trudności jest toczona?

Pozdro

A mnie COD2 mocno denerwuje. Zmieniłem kartę graficzną i miałem nadzieję, że pogram sobie bez przycinek a tu ZONK. Podczas ataku na plaze mam spadki do 15 klatek, po wspieciu sie na gore tez spadki. nie wiem jak niektorym osobom ta gra chodzi caly czas plynnie na 7900 gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

A mnie COD2 mocno denerwuje. Zmieniłem kartę graficzną i miałem nadzieję, że pogram sobie bez przycinek a tu ZONK. Podczas ataku na plaze mam spadki do 15 klatek, po wspieciu sie na gore tez spadki. nie wiem jak niektorym osobom ta gra chodzi caly czas plynnie na 7900 gt

defragmentacja swapa dysku optymalizacja systemu sie klania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dać środkową opcję spośród 3 składowych z jakości tekstur na High zamiast Extra.

ja tam detali nie chce zmniejszac ja chce wiedziec jak osoby z podobnym sprzetem a wrecz identycznym maja pelna plynnosc w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX, mam na Auto, jak do tej chwili nic mie się nie czka , ale jakbym jakims cudem doszedł do plaży to napisze czy mam spadki FPS , dzis sprawdze jak mi smiga ile FPS-ów wyciąga, może jest jakieś timedemo do tej gry? Albo frapsem sobie strzele.

Ponawiam pytanie z poprzedniej strony Post #1493.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem bardzo zaskoczony jak ta gra zaczęła chodzić po zmianie sprzętu. Przeszedłem ją wcześniej na 6800 i zapuściłem tylko parę fragmentów z gry tak dla sprawdzenia wydolności nowych części. Wszystko włączone, dosłownie wszystko, aax4 dymy nie dymy no i tekstury wszystkie na max'a. Żadnych kompromisów. Wyznacznikiem był początek planszy jak jechałem siedząc na czołgu(ten moment gdy jedziemy przez miasto i za zakrętem rozwalają prowadzący konwój czołg, tam już poprzedni sprzęt sobie nie radził w niższych detalach, tekstury w niższej rozdzielczości i bez aa). Przypominam, że rozdzielczość to 1024x768. Nie przypominam sobie by były jakieś problemy w level'u z plażą.

Jest jeszcze jedna opcja w grze poprawiająca wydajność jest nią optymalizacja dla sli. Daje przyrost nawet na pojedynczej karcie. :blink:

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używasz integry,to koniecznie wyłącz eax, nawet na karcie ze sprzętowym eax akurat w cod są dziwne spadki fps czasami z eax, zapomniałem o tym napisać.

wylaczenie eax nic nie dalo. najlepsze jest to, ze nie ma znaczenia czy karta jest podkrecona czy tez nie. chodzi caly czas tak samo :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Czy na moim sprzęcie gra powinna się ciąć na minimalnych detalach rozdzielczości itp. ?

W DX7 pograsz nawet w maxymalnych w 1024 a w DX9 to moze ciac,jednak zapewniam Cie,ze nie ma takiej wielkiej roznicy,a zabawa na dx7 i tak jest przednia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...