Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

W trybie dx9 nikt chyba nie ma pelnej plynnosci.

Jak mialem 1 Gb Ram -to potrafilo czasem przyciac. Gralem w DX 9- 1024*768 ,Af*4 ,AA*2

Przy 2 Gb Ramu gra sie calkiem przyjemnie do tej pory nie stwierdzilem przycinania gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze inaczej: nie da sie grac komfortowo, nawet ja mam "plynnie" czyli teoretycznie ponad 25fps, ale w cod2, tak jak w cod1 dopiero gdy sie ma ponad ~80fps gra jest w pelni komfortowa, gdy fps sa ponizej ~80 to sa odczuwalne opoznienia w ruchach, nie wiem jak wy, ale ja i reszta osob grajacych codziennie w cod odczuwamy to bardzo, ponadto bron strzela wolniej gdy sie ma malo fps i o wiele trudniej nad nia zapanowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to czuje. bardzo dziwne w innych grach tak nie jest a tutaj przy 40 klatkach z kara i tak jest ciezko przymierzyc. w singla mozna grac bo w multi to tylko 7.0

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak mialem 1 Gb Ram -to potrafilo czasem przyciac. Gralem w DX 9- 1024*768 ,Af*4 ,AA*2

Przy 2 Gb Ramu gra sie calkiem przyjemnie do tej pory nie stwierdzilem przycinania gry.

No chyba nie chcesz powiedziec ze ci sie plynnie gralo.

Przycinki to swoja droga, ale mi chodzi o frammerate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek: Framerate to podczas "ciszy" - ok. 40FPS, a w "akcji" ok. 20FPS (oczywiście 1024x768, wszystko na "wysokie", af*4 oraz aa*4). Wiem, bo mam prawie identyczny komp, a w moim przypadku różnica pomiędzy 1GB, a 1,5GB jest prawie żadna (0-5FPS więcej). Nie moge tego nazwać płynną grą, ale do gry w SP wydaje się być wystarczająca :) Jednak do Multi polecam DX7, bo poniżej 100FPS'ów nie schodzi! Poprostu idealna płynność :D

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo w UT2K4 .. te też są całkiem niezłe... te za to kampią w jednym miejscu i do tego z poruszaniem się jakoś im słabo wychodzi. Są za to celne. Strzelają w głowę czyli od razu giniesz jak się nie sprężysz ;) Można takiego bota dać na serwer jak jest mało osób. Jak grałem po Lanie w 3 osoby na mapach typu Stalingrad (moje początki w CoD 2 ;) ) to te boty się dawało... Jednak CoD 2 to traktuję trochę z przymrużeniem oka. Bardziej lepiej się czuję w Q3 ,ET i UT2K4 (w to ostatnie w sumie też od nie dawna gram ) .

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!!!!! Już nie mogę wytrzymać! Co jest? Odpalam CoD 2 Multiplayer gram moment i nagle zwiecha! Komp zaklatkuje, pusci jakiś syk z głośników (piiii, puk, pzzz), znowu zaklatkuje i się wiesza. Nie wiem co jest grane:/. Kombinowałem z różnymi sterownikami i od grafiki i od muzyki, i na standardowych taktowaniach grafy i na podkręconej, nawet winde na nowo stawiałem i [gluteus maximus]! Ciągle to samo. Wie ktoś moze co się dzieje? Może miał ktoś podobny przypadek i wie co może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!!!!! Już nie mogę wytrzymać! Co jest? Odpalam CoD 2 Multiplayer gram moment i nagle zwiecha! Komp zaklatkuje, pusci jakiś syk z głośników (piiii, puk, pzzz), znowu zaklatkuje i się wiesza. Nie wiem co jest grane:/. Kombinowałem z różnymi sterownikami i od grafiki i od muzyki, i na standardowych taktowaniach grafy i na podkręconej, nawet winde na nowo stawiałem i [gluteus maximus]! Ciągle to samo. Wie ktoś moze co się dzieje? Może miał ktoś podobny przypadek i wie co może pomóc?

Ja radze stwórz nowy profil w grze od początku poustawiaj w nim grafike itp. Ja mialem tak czasem na roznych serwerach nagle zawiecha od nowa jak stworzysz profil powinno byc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dzieje się tak na większości serwów ale nie na wszystkich. Zaraz zrobie nowy profil i dam znać czy działa.

 

Jak na razie jest wszystko OK! Ale bardzo dziwne to jest. Formatowanie dysku nie pomogło a drugi profil tak. Wielkie dzięki Puffy. Napiszę jeszcze za ok. tydzień czy jest wszystko wporządku. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytujące w CoD 2 jest to, że jak jest się już za ścianą to i tak można dostać heada czasem. Taki mały magiczny bug na pingu 50 :) Co do samej gry to komfort gry (FPS) można bardzo podnieść przez odpowiednie komendy. U mnie przyrost około 40 FPS. Teraz mam od 70-120 FPS na DX 7 i absolutnie max detalach. Można by wręcz powiedzieć, że jestem takim mini nałogowym graczem w CoD 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytujące w CoD 2 jest to, że jak jest się już za ścianą to i tak można dostać heada czasem. Taki mały magiczny bug na pingu 50 :) Co do samej gry to komfort gry (FPS) można bardzo podnieść przez odpowiednie komendy. U mnie przyrost około 40 FPS. Teraz mam od 70-120 FPS na DX 7 i absolutnie max detalach. Można by wręcz powiedzieć, że jestem takim mini nałogowym graczem w CoD 2 :)

No wlasnie na pingu 50...

 

Sam sobie odpowiedziales na to pytanie.

 

Gdybysmy wszyscy mieli ping 0 i 200 fpsow, to nikt by nie narzekal na ten problem. Ja nie raz mialem ta sytuacje, ze gdy bylem juz np. za futryna to ciach headshoot. Ale ten problem takze dotyczny cod1, cod:uo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz z innej bajki. nie jestem w temacie, więc pisze:

chodzi o multiplayer, wybieram server łączy się, jest już ekran z mapką, i gdy dochodzi pasek włączenia na server to wchodzi mi do windowsa i wyskakuje o to okienko KLIKNIJ tutaj:)

 

jak to rozwiązać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch 1.3 zaaplikowany? sciagnij pbsetup.exe i uaktualnij PB... chociaz ten blad to raczej wina systemu niz gry, ja mialem kiedys duze problemow z DX9 i tez takie cos mi sie dzialo, aktualnie jade na dx z lutego07, ale wczesniej ten dx mi wywalal wlasnie takie bledy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zainstalowales cod2, potem zrobiles format to teraz nie zaintalujesz patcha bo nie ma plikow w rejestrze - to tyle na temat patcha, kombinuj :)

a kto powiedział że formatowałem:D? nie formatowałem,

 

dokładnie to wyskakuje mi to: C:\.....\Pulpit\pbsetup nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

 

Edit:

jeszcez ściągam DX z lutego, zobacze czy pomoże,

Edytowane przez quattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patcha 1.3 zainstalowałem,

 

ale błąd dalej wywala, zauważyłęm że błąd wywala na TYCH SAMYCH MAPKACH, NIE NA WSZYTSKICH, ALE NA TYCH SAMYCH.

matmata? u mnie czesto w polowie ladowania sie wykrzaczalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema sorka ze odnawiam temat ale mam pytanie wydaje mi sie ze taki garand strzela mi wolniej niz powinien z taka liczba fps czego to moze byc wina myszki jest ona na 800 dpi.

Z taka liczba fps, to znaczy z jaka?

Bo nie moge nigdzie na stronie sie doczytac...

 

Napewno to wina fps'ow + packetow, lub tez pingu czyli varpy, lagi ;). Na 100% nie myszki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Gdy instaluje patcha 1.3v to mi wyskakuje taki błąd:

 

Setup not locate a valid installation of Call of Duty. Call of Duty must be installed before applying the patch.

 

Pomocy!! Plis. :mur: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero przedwczoraj zainstalowałem sobie COD2. I jest lepsza od COD1 choć 1 była extra tylko krótka. Mam problem z jedną misją - Ostatni Bastion Rommla - Jadę pojazdem kierowanym przez jednego z towarzyszy broni i moim zadaniem jest strzelanie w wrogów. W pewnym momencie samochód gaśnie i za każdym razem zestrzeli mnie tam czołg. NIe zdołam zestrzelić czołgu (nawet nie wiem czy to się da) bo jeszcze jest dwóch kolesi na dachu oraz dwóch na ziemi. Proszę o pomoc.

 

EDIT:O udało mi się już to, ale od zaraz moment dalej jest dla mnie masakra! muszę gdzieś zawrócić i zawsze zestrzelą mnie pociskiem przeciwpancernym. Dodam, że gram na trzecim poziomie trudności z 4 możliwych.

 

EDIT: PORADZIŁEM SOBIE! teraz męczę się we Francji.

 

EDIT: Teraz męczę się w Niemczech i za bardzo nei wiem co mam zrobić bo jestem ogrodzony drutem kolczastym i mam zlikwidować moździeże, których absolutnie nie widzę.

 

Edit: GRA UKOŃCZONA CALUTKA NA 3 POZIOMIE TRUDNOŚCI!!!

 

Teraz instaluje cod4 :D

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...