Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

grzesiu

buahahaha, brawo dla tego pana!! icon_lol.gif nie masz nawet "pełnego" GF6200 tylko badziewny TC i mówisz ze Ci działa w takich detalach...no ale dobra, PRZYPUŚCMY że tak gra Tobie chodzi, a na poparcie swoich słów, nagraj jakis filmik z FRAPSa(moze byc krótki) i pokaze jakie to twoja karta osiąga FPSy.

Ale mój procesor odpracowuje, a nie to co twój 2200XP. Sama karta się nie liczy , koleś.

Edytowane przez sew333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam w podpisie widzę 6600GT a ja mam x800 wykręconego i średnio mam 25FPS ... na dx9 trochę to dziwne

1674011[/snapback]

A jakie poustawiałeś rozdzielczość, aa i reszte? U mnie 1024x768 aax4, anisotropic, detale medium.

 

 

Dla mnie też to dziwne ;] ale ja już ma dosyć. Niech sobie gadają co chcą ( co niektórzy kłamią ), już mam DOŚĆ.

1674111[/snapback]

ojejku zapytałeś więc Ci odpowiedziałem. Z chmur tego nie wziąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, Pograłem, Usunąłem.

 

Nic specjalnego. Ładniejsza grafika jest w MOH PA.

 

Demo chodzi dobrze na max detalach z anizo x 16, bez AA.

 

Jak wspominam COD 1 i dodatek było lepiej? hmmmmm.....

 

Samochody mają słabe tekstury.....fuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly prosze cie nie rób z siebie debila w tematach o których nie masz pojęcia - już z com_maxfps sie nie popisałeś to teraz znowu ...

 

demo to nie timedemo jak już sama nazwa wskazuje...

 

 

BTW - testował ktoś ten axis mod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, Pograłem, Usunąłem.

 

Nic specjalnego. Ładniejsza grafika jest w MOH PA.

 

Demo chodzi dobrze na max detalach z anizo x 16, bez AA.

 

Jak wspominam COD 1 i dodatek było lepiej? hmmmmm.....

 

Samochody mają słabe tekstury.....fuj

1674325[/snapback]

jak dla Ciebie MOH PA wyglada ładniej niż CofD 2 to zapraszam do okulisty :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mój procesor odpracowuje, a nie to co twój 2200XP. Sama karta się nie liczy , koleś.

sew333 ile ty masz lat???? bo twoje rozumowanie jest na poziomie podstawowki BA przedszkola. Czym ty chcesz zablysnac co??? GLUPOTĄ?! Teraz gry potrzeboja super "karty graficznej" procesor moze byc do 2ghz bo nizej to juz czuc spadki. Widziels kiedykolwiek 3dmarka 2005???? poczytaj sobie cos o nim i o dzisiejszych grach . Wspolczuje ci koles naprawde czytajac wszystkie twoje wypowiedzi biedactwo :cry:

Twoj sprzet jest na poziomie middle-end wiec przystopoj takie cos to kazdy juz ma i nie chrzan prosze ze masz jakis ZAJEBISTY procesor co wybija wszystko inne w kosmos :lol2: :blink:

-----------------------------------------------------------

dziekuje za uwage ..

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly prosze cie nie rób z siebie debila w tematach o których nie masz pojęcia - już z com_maxfps sie nie popisałeś to teraz znowu ...

 

demo to nie timedemo jak już sama nazwa wskazuje...

BTW - testował ktoś ten axis mod ?

1674362[/snapback]

:blink: :blink: A to zes znowu pokazal swa wyzszosc , gratuluje, pozostac zadziornym modem dalej... nie mozesz pwoiedziec, a wyzywasz mnie odrazu od debila... heh mozemy na gg pogadac, bo znajac zycie odrazu mi bana zasadzisz tutaj...i jeszcze jedno ty masz pojecie o codzie tak? heh ze grasz w klanie to sie znasz na codzie? jakos tobie ruszyc zada sie nie chcalo do robienie faq o codzie, a mi teraz tutaj piszczysz... Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomeks

sew333 ile ty masz lat???? bo twoje rozumowanie jest na poziomie podstawowki BA przedszkola. Czym ty chcesz zablysnac co??? GLUPOTĄ?! Teraz gry potrzeboja super "karty graficznej" procesor moze byc do 2ghz bo nizej to juz czuc spadki. Widziels kiedykolwiek 3dmarka 2005???? poczytaj sobie cos o nim i o dzisiejszych grach . Wspolczuje ci koles naprawde czytajac wszystkie twoje wypowiedzi biedactwo icon_cry.gif

Twoj sprzet jest na poziomie middle-end wiec przystopoj takie cos to kazdy juz ma i nie chrzan prosze ze masz jakis ZAJEBISTY procesor co wybija wszystko inne w kosmos laugh.gif blink.gif

To widać, że masz pojęcie heehe, procesor do 2GHZ w dzisiejszych czasach, haha.

Wiesz o tym , że samo taktowanie się nie liczy?? JAKbys porównał PENTIUMA do AMD 64, i powiedzial , ze PENTIUM jest lepszy bo np. ma 3,5ghz. BO AMD 64 i tak będzie lepszy. Samo taktowanie się nie liczy,idioto. TO kup sobie Celerona 5ghz może hehee.

I pobije wszystkie procki hehe.TAktowanie to nie wszystko. A poza tym Venice mój się ładnie kręci i pójdzie pewnie do 2,5ghz.

Edytowane przez sew333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomeks

To widać, że masz pojęcie heehe, procesor do 2GHZ w dzisiejszych czasach, haha.

Wiesz o tym , że samo taktowanie się nie liczy?? JAKbys porównał PENTIUMA do AMD 64, i powiedzial , ze PENTIUM jest lepszy bo np. ma 3,5ghz. BO AMD 64 i tak będzie lepszy. Samo taktowanie się nie liczy,idioto. TO kup sobie Celerona 5ghz może hehee.

I pobije wszystkie procki hehe.TAktowanie to nie wszystko. A poza tym Venice mój się ładnie kręci i pójdzie pewnie do 2,5ghz.

1674481[/snapback]

Jakbyś dobrze czytał to byś może zrozumiał że Tomeksowi właśnie nie chodziło o częstotliwość proca tylko o szybkość karty graficznej. W dzisiejszych grach możesz mieć nawet i swojego Venica wykręconego na maxa nawet na azocie ale co z tego jak masz karte, która praktycznie służy do oglądania filmów DVD czy divx albo do grania w pasjansa. No offence. Skończmy to bo się ładny OT zrobił a szkoda znowu załapać %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla Ciebie MOH PA wyglada ładniej niż CofD 2 to zapraszam do okulisty

to ja tez sie musze wybrac. battlefield 1942 z modem forgotten hope wyglada lepiej niz ten gniot: http://forgottenhope.bf1942files.com/image...0-%20saipan.jpg

i gdzie tekstury tego stuarta do tego g.. jakie sprezentowano nam w demie?

dla porownania render [ale zapewniam, ze to tak samo wyglada w grze] z czolgu, ktory widac jadac ciezarowka:

http://forgottenhope.bf1942files.com/image...der%20I/big.jpg

 

popatrzcie i zastanowcie sie, czy nadal te szitowe tekstury i biedne modele nazywacie przelomem. czytam po necie orgazmy opisujace te gre i krew mnie zalewa na kompletny brak krytycyzmu: 'gra jest boska' [chwile pozniej 'jeszcze nie sciagnalem, ale klimat powala']

ta gra to odgrzewany kotlet

co do moh:pa - to tam przynajmniej woda byla odpowiednia, fajnie zrobiony efekt cieni drzew, eleganckie wybuchy - a tutaj wymagania jak z doom4 a wyglada to jak doom2. u mnie doom3 chodzil znacznie lepiej, z cieniami, specularami, bumpem wszystkiego na wszystkim - to byl cud techniki a cod2? nie zdziwilbym sie gdyby byl tyko portem silnika q3 na dx..

inna sprawa, ze byla momentami koszmarnie nudna, ale i tego sie spodziewam po cod2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak ban dla tego pyskacza, sew333? Po co sobie nerwy psuć.

 

Sid-The-Rat=> rozumiem, że to z niewyspania? "nie zdziwilbym sie gdyby byl tyko portem silnika q3 na dx.." Żartujesz? U mnie (i nie tylko, vide inni posiadacz(e) x800xtpe gra wygląda conajmniej dobrze, działa odpowiednio do wysokich ustawień jakie jej zafundowałem- twoje biadolenie jest nie na miejscu. D2 wygląda lepiej? Rozumiem, że to świadome przerysowanie, ale nie rozumiem po co ta frustracja? Może czas się pogodzić, że technika idzie do przodu i że ze słabym komputerem nie masz co się pchać we współczesne gry, bo ani nie zobaczysz jak faktycznie mogą wyglądać (stąd psioczenie, że "brzydka") a do tego będzie ci żabkować (i stąd gadki, że niegrywalne etc.). Znaj umiar.

 

PS. Sam mam tego x800xtpe od ponad 7 miesięcy,a przecież nie kupowałem go w dniu premiery. Przecież nie jest to już dziś hi-end.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu wczoraj gralem u siebie i powiem tak:W 1280x1024 aax4 anizox8 i 100 klatek ze wszystkim na max,ale w dx7.Jak wlaczylem dx9 to mialem moze 15 :P 800x600 :o.Musialem zmniejszac detale,wiec wole grac w dx7.Graika ji tak jest lepsza niz w MOHPA a chodzi 1000x plynniej.Wogole powinniscie sie cieszyc - pojdzie na GF2mx i bedzie ladniej.Poprostu to demko nie jest zoptymalizowane tylko pod shadery.Poczekajcie ten miesiac i tydzien a bedzie chodzilo u nas na dx9 tak jak chodzi na dx7, a co do Sew333 to napewno mu wymiata ale w dx7.Moze poprostu wlacza ta opcje a mu sie nie uaktywnia i nie widzi tego a wy juz najezdzacie na niego :| Zanim na kogo kolwiek ktos najedzie to niech 10x przeczyta wypowiedz.No chyba ze mowi ze widzi grafike w dx9 to by byla przesada bo nawet u mnie skacze jak glupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak - u mnie gra wyglada tak jak u nierealnego.. i chodzi podobnie, wiec nie wiem czego sie czepiasz, widac nie chcialo ci sie wszsytkich postow czytac

 

nadal twierdze, ze jest brzydka jak noc i zupelnie nie widze czym sie jaracie. polyskiem na podlodze w DWOCH miejscach? lekko chropowatym helmem brytola? i to jest TO? ten cud techniki? przeciez ta gra nie ma nawet porzadnych cieni

napisalem - bez gadania, zeby kupic lepszy sprzet, bo sa ludzie z 6800 czy 7800 u ktorych to wyglada tak samo lipnie i tak samo lipnie chodzi - to jest kwestia zwalonego na tym etapie silinika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do moh:pa - to tam przynajmniej woda byla odpowiednia, fajnie zrobiony efekt cieni drzew, eleganckie wybuchy - a tutaj wymagania jak z doom4 a wyglada to jak doom2.

Koles zastanow sie co piszesz :? w MoHPA woda byla hahaha chyba na trailerach i to w wersji beta woda byla wszysyc wiemy jaka na poziomie DX7 zreszta to samo jest w COD2 przyjzyj sie juz lepsza byla w cod1 misja z tamą. Jedyne co bylo fajne w MohPA to cienie i nic wiecej. Powiedz mi z reka na sercu ktora z gier MoHPA czy cod 2 ma wymagania a'la doom4???? bo mi sie zdaje ze MoHPA wpierd.. ta giera 1gb ramu i wiecej a poziomy o tylek roztrzaskac i ta dżungla heh lepiej sie nie wypowiem. Jezu wezcie przestancie wpadka kolesi z tym dx9 a wy juz gre na liste najgorszego syfu wrzucacie. Demo oferowalo bardzo malo wiec lepiej poczekac do pelnej.

 

To widać, że masz pojęcie heehe, procesor do 2GHZ w dzisiejszych czasach, haha.

Wiesz o tym , że samo taktowanie się nie liczy?? JAKbys porównał PENTIUMA do AMD 64, i powiedzial , ze PENTIUM jest lepszy bo np. ma 3,5ghz. BO AMD 64 i tak będzie lepszy. Samo taktowanie się nie liczy,idioto. TO kup sobie Celerona 5ghz może hehee.

I pobije wszystkie procki hehe.TAktowanie to nie wszystko. A poza tym Venice mój się ładnie kręci i pójdzie pewnie do 2,5ghz.

Przepraszam bardzo czy ja Cie wyzywam???

Po drugie naucz sie czytac ze zrozumianiem bo jak widac nie rozumiales JA nic nie pisalem o taktowaniu kolego. Wez sie uspokoj idz na spacer przewietrz a ludzi odpowiadajacych za to forum prosze w swoim i innych forumowiczow imieniu o zrobienie cos z tym uzytkownikiem.

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak - u mnie gra wyglada tak jak u nierealnego.. i chodzi podobnie, wiec nie wiem czego sie czepiasz, widac nie chcialo ci sie wszsytkich postow czytac

 

nadal twierdze, ze jest brzydka jak noc i zupelnie nie widze czym sie jaracie. polyskiem na podlodze w DWOCH miejscach? lekko chropowatym helmem brytola? i to jest TO? ten cud techniki? przeciez ta gra nie ma nawet porzadnych cieni

napisalem - bez gadania, zeby kupic lepszy sprzet, bo sa ludzie z 6800 czy 7800 u ktorych to wyglada tak samo lipnie i tak samo lipnie chodzi - to jest kwestia zwalonego na tym etapie silinika

1674553[/snapback]

I tak bedziesz (podobnie jak wsyzscy krytykujacy ta gre) ostro w nia pogrywal wiec prosze bez takich mi tu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod2 z tego co wyczytalem to dalej engine q3:

For Call of Duty 2, Infinity Ward has ditched the Quake 3 engine in favor of all-new proprietary technology.

moim zdaniem wypuscili to demko zeby sie zorientowac co potencjalni kupcy beda mowic o nowych mozliwosciach i wadach zmodyfikowanego engine'u. finalny produkt na 90% bedzie pozbawiony wad z dema, bo zeby spaprac taki tytul jak Call of Duty 2 trzeba byc naprawde odwaznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak bedziesz (podobnie jak wsyzscy krytykujacy ta gre) ostro w nia pogrywal wiec prosze bez takich mi tu

jesli znajde frajera ktory ja kupi i mi pozyczy, i szczerze watpie czy bedzie mi latwo. zaraz wychodzi fear, oblivion i aoe3 - nie wiem czy znajde te 5 godzin na przejscie cod2 :)

 

z reka na sercu - moh:pa ssal ram jak rakieta [a jak do niego podchodzilem mialem 512 i radka 8500 :D] ale costam w zamian oferowal w kwestii efektow, no i nie powiedzialbym, zeby te mapy byly jakos szczegolnie male. cod2 ramu nie je, bo tekstury sa kijowe i nic w tym dziwnego, poczekam na full, gdzie beda opcje high i extreme i sie zobaczy co bardziej je gigabajty. bo chyba nie twierdzicie, ze to co treaz pokazuje demo to jest maks tego co bedzie w fullu?

 

ps. maly tip - odpalilem to jeszcze raz i tym razem dla sporu zaznaczylem sync'every frame - chodzi lepiej

 

ps2. u was tez czasem ta gra dostaje speeda i jakby wszystko dzieje sie szybciej niz normalnie? widze to po tempie upadania cial i szybkostrzelnosci thompsona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2. u was tez czasem ta gra dostaje speeda i jakby wszystko dzieje sie szybciej niz normalnie? widze to po tempie upadania cial i szybkostrzelnosci thompsona

1674595[/snapback]

tak, gra nabrala tempa, za co bardzi dziekuje tworcom :D aczkolwiek 20 naboi w tomku trzeba bedzie dobrze wymierzyc bo szybko znikaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na screeny z DX9 i DX7 zalwazylem moze malo istotny element ale moze jakos da wiecej FPS otoz w DX9 kazda postac rzuca cien natomiast w DX7 juz nie moze przez to gra chodzi tak wolno. Mozliwe ze w cfg. da sie te cienie wylaczyc i bedzie chadzac szybciej.

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz cfg? bo u mnie gra nie tworzy zadnego configu :blink: juz dawno bym cos pogrzebal gdyby tylko byl :)

 

edit: no tak pogrzebalem w configu i za kazdym razem jak uruchamiam gre zmian nie widac :blink: tworzylem nowy config i odpalalem go za pomoca /exec i dalej nic :mellow:

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz cfg? bo u mnie gra nie tworzy zadnego configu :blink: juz dawno bym cos pogrzebal gdyby tylko byl :)

1674724[/snapback]

szukaj wedlug tej sciezki :

C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2 Demo\Main\players\default

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo wreszcie sie dobralem do tego demka (qmpel mi musial dac, bo przekroczylem limit w neo ;/ ). TO tak: na ustawieniach DX 9 niestety wiecej jak 20-25 fps nie osiągne za nic. Z dx 7 - wszystko ok, nawet widzialem wartosci <100. Jednak grafa dziala teraz na poziomie: 1024, AAx4, DX7, Detale Normal. Fajna grafika ale te skrypty... ;/

No i ma kilka wad - brak paska zycia :( - hmm.. jestesmy niesmiertelni omg ;/ No i ten celownik

Zalety - tomek ma 20 naboi - czyli tyle ile naprawde ma (przy 30 zacinał się magazynek), Celownik kara nie jest taki zly, dynamika :D, no i brak celownika podczas biegu - wreszcie lamki nie beda mucily z ppshy na kar98k ;]

 

Screen moj: http://img305.imageshack.us/img305/3553/shot00033oh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ma kilka wad - brak paska zycia :( - hmm.. jestesmy niesmiertelni omg ;/ No i ten celownik

1674872[/snapback]

wlacz sobie w configu i bedziesz mial pasetk zycia :)

seta cg_drawHealth "1"

 

ale po kazdym oberwaniu zycie spada do 1 i po paru sekundach sie regeneruje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry Cod taaak kocham te gre,ktos tu napisał że single to tylko jak netu niema :/? Single to potęga tej gry ,ja co najwyzej popykam z moim sieciowcami po lanie :Dbo na necie są tacy cziterzy ze szkoda gadac a i tez niewiadomo czy sam kupie gre (brak funduszy :/) czy od kolegi bede kołował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single to potęga tej gry ,ja co najwyzej popykam z moim sieciowcami po lanie :Dbo na necie są tacy cziterzy ze szkoda gadac

1674894[/snapback]

ad.1 nie zgodze sie

ad.2 tak, ale wszedzie sa cziterzy, smiac mi sie chce gdy kolesie z czitami lamia gdzie po podrzednych publikach :D ja kocham kontrowersje i najbardziej bawi mnie to gdy wbijam na puba, mam nick aimbot2win, jestem pierwszy i kolesie zaczynaja cie wyzywac od czita :lol2: :lol2: ubaw po pachy z ich glupoty

 

zeby nie bylo ot, z cod2 podejzewam ze bedzie tak samo, na poczatku nie bedzie zbyt wielu graczy bo jednak wymagania ma, ale z biegiem czasu bedzie z kim pograc i na pewno nie bedzie to raz czy dwa na tydzien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. 1280x1024 aax4 anizox16 wszystko on i w doom3 powyżej cały czas 35klatek ani jednej przycinki. tutaj to samo tylko że średnio mam 25FPS !! nie da się grać. jeżeli z silnikiem coś zrobią to będzie ok bo inaczej kaput.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...