Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Sciągnołem i powiem że niezła gierka sie zapowiada choć na 256Mb RAM tnie sie w niektórych momentach porządnie ale grafa na mojej 3titanium wygląda nieźle lepiej przy tej samej ilości klatek niż w CoD1. Bedzie wypassssssssss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. 1280x1024 aax4 anizox16 wszystko on i w doom3 powyżej cały czas 35klatek ani jednej przycinki. tutaj to samo tylko że średnio mam 25FPS !! nie da się grać. jeżeli z silnikiem coś zrobią to będzie ok bo inaczej kaput.

1675005[/snapback]

Jakim silnikiem.Silnik jest wsio ok.Oni musza tylko zoptymalizowac shadery,tylko 1 elemnet i bedzie wymiatalo,a co do tego czy lepszy singiel: dla mnie tak,ale Ci co wola multi i tak najpierw przejda singla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomeks

To widać, że masz pojęcie heehe, procesor do 2GHZ w dzisiejszych czasach, haha.

Wiesz o tym , że samo taktowanie się nie liczy?? JAKbys porównał PENTIUMA do AMD 64, i powiedzial , ze PENTIUM jest lepszy bo np. ma 3,5ghz. BO AMD 64 i tak będzie lepszy. Samo taktowanie się nie liczy,idioto. TO kup sobie Celerona 5ghz może hehee.

I pobije wszystkie procki hehe.TAktowanie to nie wszystko. A poza tym Venice mój się ładnie kręci i pójdzie pewnie do 2,5ghz.

1674481[/snapback]

Najwidoczniej trafił nam się znawca sprzętu komputerowego.

Trochę cię chłopcze zmartwie. Kiepsko znasz się na sprzęcie pisząc takie rzeczy, bardzo kiepsko. Procesory Pentium z technologią HT, to bardzo wydajne jednostki, które potrfią zrobić miazge z wielu procesorów AMD. AMD jest tak rozpowszechnione z dwóch powodów, pierwszy to, że posiadają lepszą wydajność w grach i programach 3D (nie mylić z renderingiem 3D), druga zaś to cena porównywalnie niższa od ceny konkurencyjnego Intela.

Twierdzisz, że pobijesz wszystkie procki, swoim super AMD kręcącym się do 2,5 GHz a co powiesz o PENTIUM 3,73 EE, które wydajnością bije AMD na glowe :)

 

To chyba tyle z mojego opisu twojej wiedzy jaką nam przekazałeś :)

 

Nie pisz o kimś, że jest idiotą bo tylko sam pokazujesz swój poziom intelektualny a stoi on na bardzo niskim poziomie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek nie zgodze się z tym ze ten pentium bije wszystkie AMD

a co powiesz na FX 57 2,8GHz hmmmm dobry konkurent , chyba przyznasz mi racje B)

 

nie wiem ale to chyba nie jest o tym topic

 

kto zapoda screeny normalnych skrzynek , jak to powinno wyglądać , oczywiście z gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie będe wydawać Bóg wie ile kasy , na jakiegoś Pentiuma 3.73 EE, skoro tani 3000+ się pięknie kręci , bo na jądrze Venice jest. I można zaoszczędzic wiele pieniędzy. POza tym więcej Cachu jest. Tacy ludzie jak ty, wiadomo , przepłacają, nie potrzebnie. Chłopie AMD bije PEntiuma na łeb, nie ważne jaką ma częstotliwość taktowania, bo nie tylko o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD 64 bije na glowe intela chodzby mial poczworne HT i tyle.Amd 4200+ jest porwnywalne do P4 64 bitowego 4200Mhz a nie tak jak ma 2700.Tak samo jest w przypadku bartona 2500.Porownywalny jest do prescotta 2500mhz.Athlon XP 1700 do PIV 1700Mhz.Tak mozna wymieniac bez konca wiec nie patrzcie na megaherce,gdzie akurat w CoD proc ma najmniejsze znaczenie

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to więce cache jest 3000+ venice 512kb,P4 wszystke z tych nowszych od 1mb do 2mb lol,sam mam venice ale uważam że są jeszcze lepsze procki i to chyba każdy wie bo p4 3.73EE jest napewno lepszy od mojego venice lol

 

 

ps. ja nie jestem ani zwolennikiem AMD ani Intela,i po co ta głupia wojna obie firmy twożą porządne proce,a ty sew333 jak byś miał p4 3,73EE to napewno nie zamieniłbyś go na 3000+ venice co nie lol,albo jak by ktoś ci dał do wyboru platforme z 3000+ venice np za 2000tys i np plat. z tym p4 3,73ee tez za 2tys :D to co wzioł byś plat. z venice na pokładzie już to widze :)

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO fakt, macie racje.

 

mendezX700

 

By the way, znasz jakiś sklep komp(internetowy) z dosyć tanimi 7800GT kartami?

Edytowane przez sew333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli FULL Wersja COda 2 powinna być raczej zoptymalizowana pod directx 9.0? I powinno byc ok?

Edytowane przez sew333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli FULL Wersja COda 2 powinna być raczej zoptymalizowana pod directx 9.0? I powinno byc ok?

1675743[/snapback]

Tak,bedzie ok bo optymalizuja tylko 1 detaliczek :) a maja na to ponad miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO fakt, macie racje.

 

mendezX700

 

By the way, znasz jakiś sklep komp(internetowy) z dosyć tanimi 7800GT kartami?

1675739[/snapback]

hehe z tanimi 7800gt bedzie ciężko zależy jakiego producenta ale najtańszy jest chyba od gigabyte,a we wszystkich sklepach komp(net) sa od 1500-1700zł ja kupiłem w komputroniku :D

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, trzeba będzie coś poszukać.

1675761[/snapback]

widze że masz zamiar kupiś jakiegoś 6800 radze dozbierać i kupić 7800GT ale po twoim wcześniejszym poście widzeże decydujesz sie na jakąś 7-demke :D

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demie mam mieszane uczucie.... Strasznie dużo akcji.... czy aby nie za dużo.. hmmhmmh. Klimacik oczywiście jest, nie powiem podoba mi się, grafika hmh na moim sprzęcie to wygląda lekko lepiej od COD1... Ogólnie czekać na fuul..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,bedzie ok bo optymalizuja tylko 1 detaliczek :) a maja na to ponad miesiac

1675749[/snapback]

a ty gdzie takie ciekawe informacje znalazłeś??? wróżysz mu?? masz jakieś przeczucie. ja bym sie nie zdziwił jak by Activision wypuściło gre w takim stanie.

A nawiązując do tematu będzie w ogóle jakieś demo mp??

 

taka ciekawostka :)

 

wg. tego arta wszystko sie rozchodzi o mb na karcie :)

 

x800xl 512MB jest szbszy od 7800GTX :blink:

 

http://www.amdzone.com/modules.php?op=modl...rtid=182&page=1

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty gdzie takie ciekawe informacje znalazłeś??? wróżysz mu?? masz jakieś przeczucie. ja bym sie nie zdziwił jak by Activision wypuściło gre w takim stanie.

A nawiązując do tematu będzie w ogóle jakieś demo mp?? [...]

1675774[/snapback]

Wystarczy zobaczyc jak chodzi w dx9 a nie jak w 7.W 7 moge grac nawet w 1600x1200 z aa,af wszystko na max i co tam sie da jeszcze wlaczyc.Wstarczy,ze do tego dodam tylko 1 detalik,jedna opcyjke na off - dx 9 i juz mi zwalnia o 100 klatek wiec to znaczy,ze maja do optymalizacji tylko shadery.W koncu to nie oficjalne demo z silnikiem gry z fulla tylko pre-order,a i tak jest niezle.Niezle?Bym powiedzial,ze zajebiscie bo przynajmniej posiadacze 4mxow w to pograja czyli praktycznie kazdy,kto ma kompa przynajmniej 3 lata a Wy narzekacie na wymagania ?? !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to kolejna z nowych gier (po GTLegends, BF2), która zauważalnie lepiej działa na kartach ati. 6800go, którego posiadam odstawia te wszystkie 6800n/p, więc jakieś porównanie mam. Wygląda na to, że z tych dwóch serii kart (6x, x8x0) lepiej próbe czasu znosi vga od atiego. Powtórka z rozrywki? (czasy 5900 i ps2.0 się przypominają) lub też babrowate sterowniki od nV? Tak czy siak, głupotą było kupowanie notebook'a z kartą nV, bo kolejna gra okazuje się być na tym sprzęcie niegrywalna (piszę o trybie dx 9.0)...

 

PS. hydro, widzę, że zmieniłeś kartę? ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo "drakus" powiedz jak ci biega demko na twoim sprzeciku (mamy generalnie identyczny sprzet)???

 

a tak wogole to pozdrowka ;)

 

PS panowie test ktopry podal nierealny wyjasnia wszystko apropo szybkosci dzialania gry: polecam przeczytac. i ten wynik x800xl 512mb bijacy 7800gtx jest zabawny. He he czas zakupic karte z 512mb pamieci buhahahahaa

 

no i pomijam fakt ze jak napisal draak gra ewidentnie lubi karty ATI

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles zastanow sie co piszesz :?  w MoHPA woda byla hahaha chyba na trailerach i to w wersji beta woda byla wszysyc wiemy jaka na poziomie DX7 zreszta to samo jest w COD2 przyjzyj sie juz lepsza byla w cod1 misja z tamą. Jedyne co bylo fajne w MohPA to cienie i nic wiecej.

1674562[/snapback]

No to chyba sobie jaja robisz. Woda w MOHPA jest super tak jak w CODUO z latarnią morską....

 

I cały czas mówię o DX9, tak jak poprzednik.

 

Nie wiem w jaką "wersję" MOHPA grałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórka z rozrywki? (czasy 5900 i ps2.0 się przypominają) lub też babrowate sterowniki od nV? Tak czy siak, głupotą było kupowanie notebook'a z kartą nV, bo kolejna gra okazuje się być na tym sprzęcie niegrywalna (piszę o trybie dx 9.0)...

tylko ze teraz z kartami nv nie ma zadnego problemu z shaderami, a jakos posiadacze rakdow x8x0 tez nie narzekaja na duza ilosc fpsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zmienilem bo niestety mialem juz dosc tych freezow i zacinek.Wogole wiecznie problem wiec powiedzialem - nv no more !! Tym sposobem mam niestety gorsza karte,ale przynajmniej oddalem wszystkie dlugi i mam spokoj w grach (i benchamarkach) pozatym niewiele ustepuje w grach i w CoDa 2 mozna pomykac,a jesli nie zoptymalizuja shaderow to w ciagu miesiaca,dwoch sobie kupie taka ikselke x800 i bedzie spokoj,ale onli ej ti aj rejdions grafyks kard,enwydija noł mor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba sobie jaja robisz. Woda w MOHPA jest super tak jak w CODUO z latarnią morską....

 

I cały czas mówię o DX9, tak jak poprzednik.

 

Nie wiem w jaką "wersję" MOHPA grałeś...

Gralem w ORGINALNA dvd wersje nie pirata jesli o to chodzi.

Woda rzadko byla taka jak na trailerach z bety wiekszosc ludzi miala na poziomie DX7 moze ty miales takie szczescie i byla taka jaka miala byc :) A jaka masz grafe??

 

POzdro

 

ps: sliczna woda byla w COD1 tama i UO ale teraz cos zjechali w COD2 <_< nawet jak gra lezie na DX9 jest brzydka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo "drakus" powiedz jak ci biega demko na twoim sprzeciku (mamy generalnie identyczny sprzet)??? 

 

a tak wogole to pozdrowka  ;)

 

PS panowie test ktopry podal nierealny wyjasnia wszystko apropo szybkosci dzialania gry: polecam przeczytac. i ten wynik x800xl 512mb bijacy 7800gtx jest zabawny. He he czas zakupic karte z 512mb pamieci buhahahahaa

 

no i pomijam fakt ze jak napisal draak gra ewidentnie lubi karty ATI

1675886[/snapback]

Aloha :)

 

Dawno Cię tu nie widziałem, ale już odpowiadam. 1280x1024 Fraps po skończeniu dema wypluł co następuje: Min, Max, Avg 25, 61, 45.630. Taktowanie vga c550/ m600(1200), sync frame (vsync, stąd pewnie max na poziomie 60fps). Słowem, jest więcej niż ok. Stery to te warcatsy na 5.9.

 

Pozdrówki!

 

PS. Ustawienia dx9 z ostrymi teksturami ;)

 

PPS. hydro, dobry wybór. Z pewnością są to bardziej user friendly karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Coraz bardziej mnie to wszystko męczy . Zbieram kasiorkę na nową kartę, ale jeszcze kilka takich kwiatków jak fear czy cod2 to sobie odpuszczę i kupię tańszą wersję x360'ki (już ponad połowę na nią bym miał :smile2: ) A kompa zmienię jak wyjdzie jakiś nowy rts'ik od blizza. A prawdopodobnie te jaja z cod2 na pc, są spowodowane tym że gra wychodzi też na właśnie nowego xboxa i tam musi być wszystko tip top, a na pc w razie czego łatkę można będzie sobie zainstalować/dokupić ramu/nową kartę, więc po co się męczyć mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...