Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

w koncu zagralem i musze powiedziec ze spodziewalem sie czegos gorszego na moim sprzecie , grafa nie jest najgorsza , co dziwne dziala u mnie dosyc plynnie w 1024x768,detale:normal,vsync:on , srednio 45 fps (wg frapsa) , min. 15 jak stoje w dymie i nic nie widze ... dobre jest to ze znika celownik jak sie biegnie , ale powtorzony jest blad z jedynki , ze jesli przeladowujemy nie do konca pusty magazynek , to naboje nie przepadaja , ten nasz wojak to jakis hero ze potrafi wlozyc naboje do magazynku w 3 sekundy :wink: ... w koncu zrobili porzadna konsole , ktora pokazuje mozliwe ustawienia i czasem opis ...

 

niezla lipe odwalili z odradzaniem sie energi , parodia .. jestesmy niezniszczlni prawie , ciekawe czy w multi tez tak bedzie ?

Edytowane przez HaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Coraz bardziej mnie to wszystko męczy . Zbieram kasiorkę na nową kartę, ale jeszcze kilka takich kwiatków jak fear czy cod2 to sobie odpuszczę i kupię tańszą wersję x360'ki (już ponad połowę na nią bym miał :smile2: ) A kompa zmienię jak wyjdzie jakiś nowy rts'ik od blizza. A prawdopodobnie te jaja z cod2 na pc, są spowodowane tym że gra wychodzi też na właśnie nowego xboxa i tam musi być wszystko tip top, a na pc w razie czego łatkę można będzie sobie zainstalować/dokupić ramu/nową kartę, więc po co się męczyć mają.

1676121[/snapback]

masz rację ja tez z 2-3lata sprzedam to co mam i kupie jakąś konsolke może Xboxsa 460 hehe :D bo tez mnie wkurza te ladowanie kasy co rok w nowe czesci :D ale kończe z tym :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mialem taki wazny okres w zyciu :) -  powiedzialem w kosciele "TAK" ;)

Sorki za off'a ;)

 

GRATULACJE Stary!! To w pełni zrozumiałe, że Cię tu nie było ;) Powodzonka!!

 

Wracajcie do CoD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich wkurza to upejdowanie co rok BA miesiac sprzetu ja dalem sobie siana juz na poczatku stycznia <_< przed tem mialem sredniej klasy teraz takie cos w super marketach sprzedaja no ale nic. Pomyslimy nad zakupem x'a jak wyjdzie i bedzie dostepny w naszym kraju. Konsolke od zawsze chcialem ale starszyzna sie nie zgodzila :angry: ale takim trafem kumpel mial i byl tak dobry ze porzyczal na weekendy:] czasami dluzej i dzieki temu poznalem wiele zajebistych tytulow na psx MGS, SILEN HILL, TEKKEN3 ...... i mnostwo innych. PC dalej gorowalyby gdyby tak szybko wymagania gier nie rosly. Kiedys to bylo w pizdu gier a teraz jak wychodza(bardzo malo) to jakies lipne, krotkie i nie kazdy moze sobie pozwolic w to zagrac(wymagania)[ja pocinam i przechodze kazdy tytul niczego nie odpuszcze B) ]. Za niedlugo jak jakiegos przelomu nie bedzie to granie na PC upadnie a ludzie przeniosa sie na konsole.

 

POzdro

 

ps: dla mnie grafika taka jaka far cry przedstawia moze pozostac na rok moze poltora a nie juz jada z unrealem3 co juz ledwo bedzie szedl na 6800gt BA na 7800 wtedy zas NVIDIA wyda jakas perelke gf 8xxx za 3tys. Potem wyjdzie znow jakis tytul far cry 2 i to samo :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1676579[/snapback]

Lol co za kolo!! sprzedaje demo :D a zobaczcie inne przedmioty ktore sprzedaje pudełko od noki takie same jak od mojego 3410 które poszło na zdjecia :D za 16 zł

 

Powerslave

ja dalej mówie że Cod single player to przynajmnie 50 % tej gry :P

Edytowane przez bonco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej mówie że Cod single player to przynajmnie 50 % tej gry :P

1676825[/snapback]

najwyzej 50% :) wiesz, dla niektorych to 100%, ja sie z tym nie sprzeczam, ja mowie jak jest dla mnie, ostatnio chcialem przejsc singla z samym pistolem, ale zabraklo mi naboi, a nie chcialem wpisywac czitow na ammo :P

 

w cod2 tez sie przejde singla na 100%, ale to multi bedzie tym co mnie zacheca do kupna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może wie czy da rade wymusić ustawienia w opcji model detail wyżej niż normal. Podejrzewam że jest taka możliwośc ale pewnie bedzie trzeba coś kombinowac w plikach .ini albo coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może wie czy da rade wymusić ustawienia w opcji model detail wyżej niż normal. Podejrzewam że jest taka możliwośc ale pewnie bedzie trzeba coś kombinowac w plikach .ini albo coś w tym stylu.

jest taki program dragon unpacker , rozpakowuje pliki z coda ... sprobuj , moze cos wykombinujesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i jestem mile zaskoczony... Jeśli ktoś się spodziewa rewolucji, raczej nie znajdzie. Z tego co widzę, to po prostu jedynka w nowej oprawie z nowymi lokacjami. Mnie to nawet cieszy, bo najlepszy element z jedynki, czyli model sterowania postaci pozostał bez zmian. Na średnich ustawieniach idzie bardzo dobrze, a sprzętu nie mam jakiegoś genialnego, grafika i tak lepsza niż w jedynce (tylko ta woda ;))

Zastanawia mnie patent z ostrzeżeniem przed granatem. Pomocna rzecz, ale czy w ferworze walki żołnierz zawsze widział czy gdzieś koło niego leży granat?

Co mnie wgniotło to broń!!

Jest jeszcze lepiej niż w jedynce. Dźwięki wydawane przez pukawki są genialne. A ten odrzut przy strzelaniu riflem.. łohoho...

Poza tym dynamizm gry chyba jeszcze większy niż w jedynce.

I jeszcze ze starych dobrych rzeczy Cpt. Price na końcu z dwoma butelkami wina!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może wie czy da rade wymusić ustawienia w opcji model detail wyżej niż normal. Podejrzewam że jest taka możliwośc ale pewnie bedzie trzeba coś kombinowac w plikach .ini albo coś w tym stylu.

1677002[/snapback]

 

to nie kwestia kombinacji w plikach ini tylko w demie po prostu nie ma zawartych obiektów o większej dokładnosci-zrobili to celowo żeby demo ważyło mniej (a i tak juz duzo zajmuje) ...kiedyś było demo UT2003 i tam też nie dało się włączyć wszystkiego na very high (np tekstur) po prostu zajmowałaoby to za duzo. Chocbyś stanął na głowie to i tak nie włączysz lepszych obiektów bo ich fizycznie po prostu w demku nie ma B) .

 

w pełnej wersji ofkors będzie wszystko dostępne.

 

A co do gry to jak dla mnie bomba , gra się swietnie, zwłaszcza ze chodzi to lepiej niż zwalony pod względem enginu MOH-PA. gra nie jest rewolucyjna i dalej jedzie na skryptach ale przynajmiej gra nie ma takich durnych błędów w wykrywaniu kolizji jak w BIA gdzie gosci z bliska nie mozna z zaskoczenia zabić bo nie wykrywa trafień, tutaj wszystko jest cacy i mozna gosci ładnie trafiać nawet tych co są bardzo daleko.

 

(przykładowo koniec misji , miejsce w którym w uliczce 2-óch niemców wali z karabinów maszynowych - chocbysmy nie wiem ile razy ich zabili z daleka to po obejsciu ich naokoło i tak będą tam dalej stali - dopóki się ich nie zabija zeskakując z rozwalonego budynku)

 

Generalnie na odpowiednio szybkim kompie naprawdę miłe wrazenia wizualne (tylko woda do bani - powinni się wzorować na Silent Hunter III tam jest porządna WODA)

 

edit pojawiły się nowe trailery z gry na gamershell

 

http://www.gamershell.com/news/25235.html

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy wyjdzie jakieś demko multi, modne to ostatnio jest...

Woda chyba lepsza była w jedynce, ale to pewnie kwestia dema. Z drugiej strony mam nadzieję, że zbyt wielu bajerów nie dodadzą do pełnej wersji, bo teraz gra chodzi bardzo dobrze, a włącze sobie wersję finalną i może się okazać, że trzeba grać na low. Może jedno by mogli zrobić... dać jakąś fizykę przedmoitów, bo roztrzaskujące się pod ostrzałem pudła to w jednyce były (znaczy się tam były płoty).

 

A tak poza tym mogliby zrezygnować ze skryptów, pozostawiając je w kilku sytuacjach. Na przykład w demie efektowna jest akcja, kiedy nasz towarzysz chce butem wyważyć drzwi i nagle seryjka z ckma robi z nich drzazgi, a ziomka rzuca do tyłu.

Albo tam zaraz po rzuceniu granatau dymnego podobają mi się takie detale jak przebiegający z budynku Niemcy.

 

W ogóle postacie względem jedynki nie wyglądają już jak krasnale.

 

I jeszcze motyw, gdy strzelasz do Niemca, a on jeszcze żyje. Wyciąga pistolet, oddaje kilka strzałów chwiejną ręką w powietrze i kona. Mała rzecz, a cieszy ;)

 

Jeszcze bym zapomniał. Walki powietrzne nad naszymi głowami po prostu genialna rzecz!

 

Dobry motyw jest z brakiem paska energii, ale to że po chwili od mocniejszego postrzału jesteśmy w pełni formy jest trochę dziwne. Może będzie jakiś medyk w pełnej wersji. A i w multi przydałby się jakiś podział na role.

 

A i mały burak... chyba za każdym razem w miejscu, gdzie pada granat dymny jeden z zabitych Niemców zawisa w powietrzu.

 

Niektórzy od razu demko skasowali, a ja na razie przeszedłem je 3 razy i jeszcze mi mało...

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy od razu demko skasowali, a ja na razie przeszedłem je 3 razy i jeszcze mi mało...

1677562[/snapback]

Mnie tez demko zachwyca i przeszedlem kolo 5-6 razy juz sie pelnej nie moge doczekac :sad: nie dlugo na pamiec sie naucze tej misji el daba i bede ja recytowal hahaha

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tym demkiem za nic w swiecie nie moge go uruchomic po zaladowaniu misji i pojawieniu sie napisow resetuje mi sie komp bez zadnego bledu oczywiscie niezaleznie czy sprzet jest krecony czy default stery caty 5.9 mial ktos taki problem sciagalem juz demko z kilku innych zrudel i dalej to samo mial ktos moze taki problem ???

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągał ktoś trailery z linka, który podał ZATOICHI ?? Ściągnąłem trailer na XBOX 360 i po obejrzeniu filmu stwierdzam ze wygląda identycznie jak na PC grafika jest identyczna nawet woda jest ta sama, czyli do bani? Ciekawe może to demo na PC to jakaś konwersja z konsoli i dlatego tak kiepsko działa???? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem demko CoD 2 i... Gra jest świetna, w pełnym tego słowa znaczeniu. IMO opcja z dx 7 jest bardzo przydatna dla użytkowników starszych kart graficznych. Jak wyłącze zgodność z dx 7 to mam istny slideshow (ze 4 fps w porywach do 15) na max jaki się da w opcjach. Czekam z niecierpliwością na fulla. ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wymiata grafa wypas, zapieprzam ziomem i strzelam we wszystko wokolo nie mialem czasu sie nawet przypatrzyc na grafe ale looks git , taka sieczka ze az cos pieknego czy zeby było dx7 musze dac na cos tam przy dx 7 cos tam na yes?bo gram na no na radziu 9200 i jest git tylko cos mi fraps pod cod2 nie działa wiec nie wiem ile fps ale wyglada ok ogólne gra wymiata jak sprrzataczka w szpitalu z 30 letnim stazem i znowu bedzie pieknie cod 1 to według mnie najlepsza gra tego typu miodnosc mistrzwoska.pozdro grajcie w cod2 bo wymiata, tylko developrzerzy to przesadzaja zdziebko 655 mb instalki plus unizpowane pliki i kolejne kilkaset mega na dysku i to demo, normalnie szok z 1,5 gb na demo trzeba miec skandal!!!!!!!!!!

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

@feluś

Nie dało się w kilku zdaniach?

 

Do tematu.

Komp nr1 z podpisu i to samo co u kolegów, DX7 na NO to pokaz slajdów i grafa do bani. DX7 YES i gra sie normalnie na 1024x768 plus co się dało w grze ustawić to na maks.

Gra ogólnie mi się podoba, zachowanie wrogów nieco poprawili. Zmiana sposobu wyrzucania granatów wymaga nieco treningu i przestawienia się. Jakoś nie znalazłem pistoleciuku w ekwipunku, a szkoda bo czasami potrafił ratować życie w multi. Zmienili wygląd KAR98, niestety dodali obwódkę nad celownikiem:( Skryptowość niestety często wypływa.

To tyle ode mnie. Mam nadzieję ze jak wyjdzie full to poprawią płynność i tego buga z DX7 (trudno mi to inaczej nazwać). Zapowiad się ciekawie:)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot ajsi nie mogłes skrocic swojej wypowiedzi o co nie mozna pogadac ? nie wiem mam na no na radziu 9200 i sempie 2.5 ghz i wyglada porzadnie nie zacina sie daleko mi do sciemniania i gloryfikacji tym bardziej ze mi fraps nie działa ale nie jest zle na oko powyzej 20 paru fps choc moge sie mylic bo taka jatka ze nie am czasu si przypatrzeca gra miazdzy gram na no i jest git ta cod2 bedzie rządził ciekawe czy multi nie zwalalili

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...