Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko byloby piekne tylko te wymagania dla dx9 ;)

 

Praktycznie na r9800pro nie da sie plynnie grac (minimum 25 fps)przy rozsadnych detalach dla dx9.

 

No ale jak widze niektorzy tu maja jakies armaty w swoich piecach i tez nie jest tak jak byc powinno. Wielka szkoda ze przejrzalem kilka stron tego watku i zobaczylem screeny dx9. Bo w samej grze na poczatku jak zaczynamy (trening) jeszcze ta roznica nie jest az tak widocznia jak pozniej (woda, gorace powietrze i te swiatlo ogolnie). Heh.... DX7 do mp jak znalazl , grafa troszeczke na lepszym poziomie niz ET a do singla troszke by sie przydalo wiecej.

 

Szkoda ze autorzy gry nie wpadli na pomysl i nie zaproponowali opcji dodatkowej -> dx8 :mrgreen: Wtedy wszyscy byliby zadowoleni ;)

Roznica miedzy dx8 a dx7 jest znacznie przeciez wieksza niz miedzy dx8 a dx9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello

ja mam 1024x768

filtrowanie trilinear

antyaliasing off

dynamic lights na normal

shadows Yes

soften smoke edges No

corpses na Tiny

a tekstury

1.Extra

2.High

3.High

 

oczywiscie dx9

 

i chodzi elegancko na moim kompie :)

 

i jeszcze musze powiedziec ze gra jest zajebista i trudna bo gram na przed ostatnim st trudnosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zainstalowalem najnowsze omegi i musze przyznac ze gierka chodzi lepiej!! tzn kiedy gra sie ladowala to na starych omegach nie moglem odczytac co pisze na tych takich karteczkach a teraz moge..:) co do dx9 to wydaje mi sie ze tez jest lepiej no moze o kilka klatek ale zawsze cos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos z was pomyslal jak sie rzuci smoke na plant,ciekawostka jest jak rozbroic bombe nie widzac jej :blink:

 

ps.Maly daj se siana Po 1 ja je wystawilem, Po 2 fryziaka tu nie ma po 3 juz chyba z soba temat zamknelismy ja sie nie czepiam ciebie a ty mnie i KROPKA. :mad:

Edytowane przez Nextron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm CoD2 na silniku Q3? lol? hmm na Q3 czy na D3? albo i na nowym? zanim gra wyszla slyszlaem z ena nowym ma byc. wsumie wszystko tak jak w Q3 wiec hcyba jednak Q3 :D

 

A granie na singlu jest nudne , nie wiem jak mozna sie zachwycac gra na singla ;d :D

 

a dx9 i tak shit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić w missi gdzie mam się bronić w bunkru (czas jest podany) i później mam rzucić granaty dymne rzucam i zawsze we mnie trafaiją bomby gdzie bym się nie schował :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiuj do ...\Call of Duty 2\main

 

odpal gre, konsole, wpisz "exec autoexec" daj resume game (single), jak sie zaladuje mapa nacisnij "." (slownie: kropkę) i po sprawie :)

 

ps. u mnie to nic nie daje

ps2. ktos wczesniej ospisal co trzeba zrobic, mogles poszukac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gierka wciaga.

Moze zabluznie ale lepsza jest niz COD.

Odrazu pierwsza misja zrobila na mnie wrazenie.

Te ruskie "huuurraaaa" i parcie naprzod po prostu mnie wbilo w krzeslo.

Swietny klimacik IIWW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka nawet nawet tylko to cholerne dx9 :evil: miejmy nadzieje ze niedlugo pojawi sie patch ktory poprawi wydajnosc w dx9. Wg. mnie granie SP na dx7 mija sie z celem, moze i owszem wiecej FPS ale nie ma klimatycznych bajerkow dx9 ;) i tym optymistycznym akcentem wracam do q4 ktore chodzi mi o niebo lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no też sobie pograłem i właśnie właśnie!!!

Słuchawki na uszy i w tym grać ludzie. Oczywiście poziom trudnoci: Veteran. Są miejsca, gdzie Niemcy zarzucają cię granatami, twoje też odrzucą. Wiele więcej potrafią niż w jedynce. Skrypty skryptami, ale po tylu latach praktyki twórcy wycisneli z nich bardzo dużo.

Jedna z pierwszych misji, jak właśnie kolega napisał wyżej, okrzyk żołnierzy i nadbiegająca horda Niemców na nasze okopy po prostu miażdżą wszystko co istnieje na tej ziemii. Mnie osobiście singiel nieźle wciągnął. Dobrze, że można sobie skakać między misjami, ale czyżby amerykańska kampania była dostępna po zrobieniu brytyjskiej i radzieckiej w całości?? bo mam już rozpoczęte wszystkie rozdziały w tych dwóch kampaniach, a lądowanie na plaży chyba będzie na deser...

Pozatym miód płynie z każdej strony. Widze, że postawiono głównie na walki uliczne. Dobre też są akcje z obroną jakiegoś budynku, czy miasteczka (patrz: El Alamein). W grze idziemy jak po sznurze, ale została stworzona iluzja, że niby można obejść wroga z jednej, z drugiej. A w sumie z tym flankowaniem jest jeden schemat. Na końcu uliczki ckm i jakaś jedna droga bokiem.

 

Oczywiście również stanąłem przed problemem Dx7 vs dx9, ale w moim przypadku nie ma się co zastanawiać. W dx9 niegrywalna, w dx7 najczęściej widziałem 50fps. Najmniej co spotkałem to 23. (i marginalna okoliczność... 18fps w misji radzieckiej w rurociągu na stacji kolejowej, gdy Niemiec podziurawił rurę- z resztą kolejny doskonały efekt)

Dx7 z wszystkimi ustawieniami na max wygląda bardzło ładnie, tylko troche brakuje efektów z dx9, szczególnie śniegu u ruskich.

Buraczków jest trochę, ale jeden szczególnie jest warty uwagi. Takie porównanie:

 

Sytuacja nr 1. Stoję sobie za takim jak widać poniżej ogrodzeniem. Niemcy wystrzeliwują swoje cenne naboje, ja też ale kule zatrzymują się jak na ścianie.

Dołączona grafika

 

Sytuacja nr 2. Stoję dosłownie krok w prawo przy tego samego typu ogrodzeniu. Szkoda, że screen uchwycił tylko jeden pocisk. Ale tutaj naboje Niemców gładko przechodziły przez kraty, z tym, że żaden we mnie nie trafił, ja tymczasem mogłem spokojnie ściągnąć klientów.

Dołączona grafika

 

Dużo rzeczy mnie w grze jeszcze urzekło, ale nie pamiętam. Chociaż mogę dodać szybko, że dźwięk (recenzenci nie powinni mieć oporów dawać za dźwięk w tej grze max punktów), starzy dobrzy towarzysze typu Cpt. Price. Nowy kolega McGregor.

Jak komuś nie przeszkadza brak w grze innowacji, to gra będzie dla niego genialna.

Tyle na razie bełkotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiuj do ...\Call of Duty 2\main

 

odpal gre, konsole, wpisz "exec autoexec" daj resume game (single), jak sie zaladuje mapa nacisnij "." (slownie: kropkę) i po sprawie :)

 

ps. u mnie to nic nie daje

ps2. ktos wczesniej ospisal co trzeba zrobic, mogles poszukac :)

1737511[/snapback]

wielkie dzieki za info wpisywalem tak wczesnie ale nie wiedzialem o tej "." (kropce) pozdrawiam

 

PS: za kazdym razem trzeba to robic? czy wystarczy tylko raz?

Edytowane przez ivan06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giera jest po prostu wspaniała jedna z najlepszych jakie grałem!!!! w sp pograłem może z 5min. więc nie mogę się podzielić przeżyciami ;) praktycznie od razu odpaliłem mp i od tamtej pory nie mam zamiaru zmieniać stanu rzeczy :) mp wciąga nie miłosiernie po prostu nie da się tego opisać :-P

opcje graficzne mam ustawione na pake, ale z odpaloną opcją dx7. trochę szkoda że spartolili tak ten silniczek ale cóż nie będe się katował w mp z 30klatkai bo to się mija z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za info wpisywalem tak wczesnie ale nie wiedzialem o tej "." (kropce) pozdrawiam

 

PS: za kazdym razem trzeba to robic? czy wystarczy tylko raz?

1737761[/snapback]

'exec autoexec.cfg' wpisujesz tylko raz, potem nawet po restarcie gry nie musisz, a kropke wciskasz po kazdej zmianie opcji graficznych, ladowaniu nowego poziomu, etc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm troszkę się zasiedziałem przy multi ;)

 

No nie wiem... mam na razie mieszane uczucia, jestem zbyt przyzwyczajony do jedynki.

Ale na przykład brak paska życia nie zrobił nic złego dla multi tej gry, a nawet zrobił dobrze. Najczęściej jeden strzał, czy seryjka kończy i tak całą akcję, więc nie jesteśmy nieśmiertelni, jak to niektórzy prorokowali.

Szkoda tylko, że granata nie można sobie normalnie trzymać, pobashowało by się niemieckim 'potato masher' ;)

W każdym bądź razie dziwnie mi się gra, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez ciezko sie przyzwyczaic ,ale MP trzyma nadal wysoki poziom.Zaryzykowal bym nawet ze lepszy niz w COD. Jedyne co mnie dziwi to co tak cholernie zre to DX 9 ? Dalem juz sobie spokuj z tym i gram w MP na DX 7 ,singla narazie sobie daruje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...