Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

troche łatwe i n44bowate przez brak recoila ale nawet miodne...

Co to jest ten cały recoil? Przewinęło się to w tym wątku już któryś raz, a ja dalej nie wiem co to. ;)

No i prosiłbym kogoś o odpowiedź na pytanie zawarte w moim poprzednim poście (leży 3 w górę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to thomsonem ciezko cos ubic bo szybko sie naboje koncza (na wojenie faktycznie mieli tylko 20)

 

...za to karem gra mi sie cos strasznie latwo, na jednej mapie nabilem 51 fragow tylko riflem stojac ciagle w 1 miejscu - inteligencja publikowych przeciwnikow nie zna granic (Tunezja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde cod2 wymiata :wink:. Wczoraj gralem z jakies 3-4 godziny na publicach :). No i jestem bardzo zadowolony, z mapek, ktore zostaly z cod1, zawsze mnie ciekawilo jak wygladaja miasta, gdzie gramy. Kiedy to zaczynalem zabawe z cod'em1 to sciaglem zdjecia z oryginalnymi fotkami z miejsc wojny (tj. mapek). A teraz w cod2 wygladaja identycznie, tak jak ze zdjecia :D. Co do inteligencji internetowych graczy Powerslave masz racje, siedzialem przez cala mape na respie (axis, Egipt), no i ze snajpka lezalem sobie, ciach, ciach i 25/8, ale tylko tak mi sie raz udalo, reszte mapek, oraz na innych serverach strasznie slabo mi szlo, pewnie bylo to spowodowane, ze nie moge sie przzwyczaic do nowych rzeczy :blink:.

 

Mam pytanie. Kiedy to przyblizam snajpe moja postac nie wstrzymuje oddechu, a jak ogladam killcam'a jakiegos gracza, to slysze :|. Jakas opcja :?: Gdzie :?:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój serwer powstał 3 dni temu i gra jest świeża - więc nie odpowiadam za poziom graczy na nim - pozatym jest sporo takich co nie grało w 1 i w ogóle nie mają pojęcia w co grają (to apropos screenu Poverslave'a). Pozatym tryby HQ i CTF premiują raczej cele niż fragi ....

Teraz tylko czekać na patcha i PB w szczególności (bo zdażali się już dziwni wymiatacze).

 

P.S Lobo z tego screena to nie ja - ja gram jako MainMan - tam się ktoś bezczelnie podszywa - trzeba zrobić filtr na nicki ....

Edytowane przez LOBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, postuję po raz pierwszy. Przeglądam ten topic od premiery Call of Duty 2 i nie widziałem odpowiedzi na takie pytanie: czy jak mam kartę graficzną z obsługą DX8.1 (GeForce4 Ti 4400) i w opcjach ODZNACZĘ wymuszanie DX7.0, to gra będzie mi obsługiwać tryb DX8.1 czy 7.0? Że DX9.0 nie, to logiczne, bo karta tego nie obsługuje, ale ciekawi mnie co z DX8.1. Grałem jak na razie tylko w demko i chodziło na moim gruchocie bardzo ładnie, a i dość ładnie przy tym wyglądało. Pełniaka nie mam, bo czekam aż nasz "kochany" dystrybutor łaskawie sprowadzi tę grę.

 

Bedziesz miał DX 7 .. :D, nic poza nim i 9 nie zostało zaimplantowanego w silnik.. niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze prawde mowiac gra wiele traci na DX7.0

Na DX9.0 jest o wiele lepsze odwzorowanie barw (takie bardziej przymglone jak w real), efekty swietlne, itp.

Pogralem tak chwilke z 15-20fps i teraz ciezko sie przestawic na ta przedpotopowa DX7.0 :/

Az dziwne jak to chodzi :/

Aha, ktos napisal ze wymuszenie SLI przyspiesza gre ;)

Oczywiscie dementuje ta plote.

No nic, wystarczy wczuc sie w klimat gry i po dluzszej chwili nie pamietamy jaka grafa powinna dzisiaj byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką plotkę??

Przecież włączenie optymalizacji SLI daje naprawdę kopa. Aż się ma wrażenie w takich sytuacjach, że jakby tak programici chcieli, to i ja bym sobie pograł w dx9 przy 60 klatkach ;)

Jak gram w dx7 i z rozdzelczością 800x600 (multi) to grafika właściwie taka sama jak w jedynce, tyle, że dodane trawy, wszędzie mgiełka i dym... trochę dokładniejsze tekstury. A o dziwo gra mi chodzi tak nawet lepiej niż jedynka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na DX9 z AA2x i Af8x i z rzadka są spadki do 25fps, więc chyba nie jest źle, w każdym bądź razie będę grał w tym trybie bo na ogół jest około 50fpsów i da się komfortowo grać :) - proc default, karta na ustawieniach x850xt.

Ale gierka rządzi :D QIV, FEAR i inne takie anwet się do niej nie umywają. Ma to co przyciągało do jedynki + grafika na dzisiejszym poziomie :)

Bomba lecę grać dalej :)

edit: oczywiscie rozdziałka 1024/768, żeby mnie ktoś nie podejrzewał o jakąś wyższą :]

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na DX9 z AA2x i Af8x i z rzadka są spadki do 25fps, więc chyba nie jest źle, w każdym bądź razie będę grał w tym trybie bo na ogół jest około 50fpsów i da się komfortowo grać :) - proc default, karta na ustawieniach x850xt.

Ale gierka rządzi :D QIV, FEAR i inne takie anwet się do niej nie umywają. Ma to co przyciągało do jedynki + grafika na dzisiejszym poziomie :)

Bomba lecę grać dalej :)

 

FUCK :oops: tylko sprzętu pozazdrościć :/...

 

Ale w sumie ja nie nażekam też.. grająć w DX7 moge sobie pozwolić w demówce na wszystko all + 1024x768 :D i wszystko śmiga, nie spada poniżej 30 FPS'ów.. :D Tylko jeszcze poczekać na nową pamięć i znikną wieczne doczytywania.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no różnica jest powalająca pomiędxy dx7, a dx9.

nie sugerujcie się fps screeny robiłem w roz. 1280x1024 4AA 16AF i wszystkie opcje na max.

 

kilka porównań z mapek mp.

 

dx7---------------------------dx9

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli np uwazacie,ze spadek do 30 tam klatek to dla was dyskomfort to potlumaczcie to sobie inaczej.To tak jakbyscie wzieli wiekszy poziom trudnosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wogole nie wiem jak wy mozecie nazywac gre na multi komfortowa majac fps spadajace do 30 :blink: przeciez nie da sie wtedy nad bronia panowac, a wy mowicie ze jest ok :D

Ja mam max 35 fpsow... Mam wszystko na low, dx7, nie moge wiecej wyciagnac (co sie dziwic mam zloma, a ni sprzet). Takze bardzo Wam zazdroszcze grania na dx9, czy chociaz posiadaniu tych 100 fpsow na dx7 :(. Czy ktos jest chtny zakupienia mi nowego komputera :wink: :?:

dyskryminacja ;)

btw: czy ktos przekroczyl 91 fps w multi?

Napewno ktos przkroczyl :D. W grze jest ustawion dfault na ~90 fps'ow, i jezeli Ty masz 90 fps'ow (tj. bez problemu t liczb osiagasz) to wpisz w consoli (~) komende: /com_maxfps 150 (150 lub jaka kolwiek liczbe wieksza, taka jaka sobi wymyslisz), chyba, z wpiszesz 150, a komputr bedzie ta liczbe osiagal, to wpisz 200 i tak dalej, az nie pzkroczy albo odrazu wpisz 300 :).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz swego czasu istnial Tweak Team w CoD1, teraz na serwerach widuje osoby niewiadomo czemu noszace tag TT, to moze wskrzesimy TT?

wymagania: oryginal, kultularne zachowywanie sie itp :P zeby teraz na serwach byle kto z forum nie blamil tego jakze pieknego taga :)

 

edit oczywiscie bylo by to 4fun, tak by czasami sobie cos zagrac, bo wiadomo, ze i tak wiekszosc ma tu inne klany

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezzu. Wymagania tej gry są sryte jak beret.

 

Na początku gry (trening - pojmanie jeńca) znajdujemy się w pomieszczeniu gdzie jest przetrzywany i jakiś facet otwiara drzwi coś krzycząc ( nie wsłuchiwałem się ) to spada mi do 24 fps :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wymagania wymaganiami, ale podam tu taki przykład misja w Stalingradzie (ta gdzie przechodzimy rurociągiem). Zaczyna się misja tzn. ekran jest czarny tylko napis Stalingrad któryś tam grudnia nic się nie dzieje tylko napis patrze i 22fps ide już rurociągiem z towarzyszami i 30fps, wyglądam przez dziure lecą samoloty 28fps wychodze z rurociągu towarzysze biegają itd. patrze 26fps. Przecież to nonsens żeby na czarnym tle gdzie są tylko napisy było 22fps, a jak już coś sie dzieje to było powyżej 22fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz swego czasu istnial Tweak Team w CoD1, teraz na serwerach widuje osoby niewiadomo czemu noszace tag TT, to moze wskrzesimy TT?

wymagania: oryginal, kultularne zachowywanie sie itp :P zeby teraz na serwach byle kto z forum nie blamil tego jakze pieknego taga :)

 

edit oczywiscie bylo by to 4fun, tak by czasami sobie cos zagrac, bo wiadomo, ze i tak wiekszosc ma tu inne klany

 

W CoD 2 to wiekszosc raczej nie :P

A co do odróznienia ludzi z tweaka jakie propunujecie tagi ? TT|nick czy nick tweak.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiekszosc klanow sie raczej przerzuci, beda grac to i to, a potem wybiora co lepsze (czyt. #2)

 

co do tagow... chyba lepiej zeby nie kazdy kto jest zarejestrowany na forum nosil takowy, tylko zeby osoby ktore beda grac jakies spary mialo cos przed nickiem... glupota by bylo by ktos zarejestrowany, piszacy posta na rok, przeczytal o tym co teraz piszemy i lansowal sie z tagiem na serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...