Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę aby ktoś posiadający mniej wiecej taki sprzęt:

 

Athlon 2800+ - 3000+

512-768 RAM

GF6600GT/GF6800 AGP

 

Przeprowadzil test polegajacy na sprawdzeniu ile klatek ww. konfig wyciagnie w multi na detalach:

 

~medium~high, rozdzielczosc 800x600, DX7

 

THX

 

pozdro

na moim sprzecie w 800x600 AAx2, AFx8, DX7 wszystko na maxa minimalny frame rate wyniosl ~60, sredni okolo 100, max 125 :) Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem cod2 i przy wlaczeniu gry mam taki komunikat : video card or driver doesn't support dynamic textures mam athlona 1.2 gf4 mx 440 podkrecony do quadro 500/550 512 ramu i dysk 40 z tego co czytalem to ludziom rusza na tym gf wiec co u mnie jest nie tak?? jest na to jakis sposob path?? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie potwierdzam, u mnie to samo gram w 1600x1200 2xAA 16xAnizo (high quality by ATI ) wszystko max dx9.0 (tweak.cfg wlaczony) i tak samo w tym momencie gry maialem nonstop 26fps - hehe zbieg okolicznosci ze tez 26fps albo giera cos ma skopane ;)

 

moze masz wlaczone limitowanie klatek ? albo max fps 26....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klatkach u mnie wszystko w porzoadku 50 60 fps , nie za duzo ale do gry nadaje sie pozatym w innych pomieszczeniach mam 95 i 125 takze jest ok widze ze juz ladder jestw cod 2 cb rules- 1 shotgun :D tak myslalem ze zrobia pompa to troche dziwny odskok od klimy coda

 

ps . 3 dni i oryginal :D :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! wszystkich miłośników Call of Duty 2 i nie tylko:)

Otóż mając w dłoniach COD 2 przyniosłem do domku niczym burza:)Instalując Call of Duty 2 instalacja poszła wyśmienicie przeszedłem pare misji rosyjskich a tu nagle w ostaniej misji rosyjskiej "Comrade Sniper" wyskakuje mi błąd dość dziwny:CMod_Load Brushes:Bad materialNUM..." nie wiem co do licha sie dzieje bo bez tej misji nieodblokuje amerykańskiej a brytyjsko juz przeszedłem ale co z amerykańsko.

Bardzo,bardzo bym prosił kto przeszedł całego COD'a 2 o przesłanie mi profilu z gry bo sejwy odzielne mi nic nie dają próbowałem:( Prosze o przesłanie mi na mój adres e-mail:marcin730@wp.pl,bądz skonsultowaniu się ze mną na moje GG:2989524,może ktoś z was miał podobny problem i wie jak go rozwiązać lub prześle mi swój Profil z gry:)Z góry serdecznie dziękuje:) :)

 

P.S Powerslave za bardzo spieszyłem ale teraz chyba pasuje:):P

Edytowane przez Martis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym mowilem, o to mi chodzi :D. Ludzie jestem w siodmym niebie, nie gram wcale w cod1 ;]. Teraz only cod2 :D.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jak sami widzicie, fpsow z 50 w budynkach zmienilo sie na 100, na zewnatrz z 25 na 50-70, a w chmurach mam 120 :). To dzieki zmienieniu rozdzielczosci z 1024 na 800, i oczywiscie all na low... Ale dla mnie jest wazne, ze bede mial duzo fps'ow, bo musze z Gnz'em wygrac na rifle, i ogolnie wygrac, bo tylko Jego ostatnio widze na p13 na first pleace :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie jest wazne, ze bede mial duzo fps'ow, bo musze z Gnz'em wygrac na rifle, i ogolnie wygrac, bo tylko Jego ostatnio widze na p13 na first pleace :wink:.

place:P

gnz jest 1 bo ja tam nie gram, prosil o to zebym tam nie gral bo on chce byc 1 :) a inaczej byl by zawsze za mna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o moje odczucia odnosnie tej gry, to rzeczywiscie wymagania ma niezle, trzeba miec mocna grafę zeby sobie pograc spokojnie na wysokich detalach. Szkoda ze nie ma takiego engineu jak far cry lub hl2 gdzie gra potrafi chodzic plynnie juz na sredniej klasy sprzecie w wysokich detalach. Ale...

 

jedyna rzecz jaka mnie dziwi to ustawienia grafiki- dx7,dx9 i auto. A gdzie dx8???????

 

I nie wiem dlaczego ale ostatnio zrobiło sie modne żeby usuwać mozliwosci save'wowania w grach fpp, a przeciez w grach typu cod lub mohaa to save w dowolnym momencie jest niezbedny. Czucjecie przechodzic np Plaze Omaha w mohaa bez save :blink: :blink:

 

A jesli chodzi o moje ustawienia to gram dx7 aa4 i anizo4 i 1024x768 bo wcale nie mam takiej super konfiguracji B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzi ktoś informacje kiedy ma wyjść pacz do COD2? Mam tutaj na myśli taki dzięki, któremu mogło by się normalnie grać w DX 9.0 na kartach typu gf6800 ;) ?

 

A co, nie można?

Właśnie zakończyłem ostatnią kampanie. Cod2 jest świetny, grafa bomba i wiecie co? Zwracam ogromną uwagę właśnie na nią, nawet więcej, za1e6istą uwagę. Aż nie mogłem się powstrzymać i musiałem trzasnąć choć jednego screen'ika.

:D

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

No może sześć.

:blink:

Ta misja jest taka szybka czy sprawcą jest optymalizacja dla sli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze grafika nawet na DX9.0 jest godna pozalowania w porownaniu do dzisiejszych standardow ale nie zwracam na nia uwage w tego typu produkcjach niemal wogole.

Wystarczy mi taka aby odroznic szkopa i w niego ladowac a nie swojego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jak się gra w dx7 to niestety ale cod2 już nie wygląda tak ładnie.

W ruchu to wszystko naprawdę robi wrażenie, np: taki heat haze, najładniejszy jaki widziałem w grze do tej pory. A Wy powinniście siedzieć na jakimś gf2 no może 4 z takim podejściem do grafy.

Normalnie śmieszycie mnie swoimi wypowiedziami i to nie po raz pierwszy. Należę do osób, które zwracają uwagę na oprawę graficzną i z takich względów mam sprzęt jaki mam i po tych wszystkich nowych grach z doopnymi optymalizacjami widzę, że ciągnie jeszcze przyzwoicie nawet takie "optymalizacyjne kichy" jak cod2 czy boiling point. I mogę kożystać ze wszystkich "dobrodziejstw" dx9.

A taki obywatel Kaeres i jemu podobni negują ciągle moje wypowiedzi stwierdzeniami "Oczywiście, ze grafika nawet na DX9.0 jest godna pozalowania..." albo "I to jest niby ladna grafika? To ladnie jest w wami" co oczywiście powoduje u mnie śmiechawę i tzw. polewkę.

Wielkie współczucie dla żałosnych panów "anty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...