Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwałem finalnego CoD2, ucieszyłem się strasznie widząc opcje do ustawienia jakości grafiki i... nie mogę tego zrozumieć:

 

DirectX7 - wszystko "extra", AAx4, anisotropic filtering -- szybkość, że aż łzy lecą z nieprzyzwyczajonych do tylu fps oczu :P

DirectX9 - wszystko "high", AA off, bilinear filtering -- ok. 2 klatek na sekundę, poza momentami kiedy patrzy się w podłogę lub w ścianę.

Dałem więc wszystko na normal - jest grywalnie (25-30fps), ale grafa wygląda wtedy gorzej niż w DX7... a ja chcę bumpmapping! :P

 

Co jest, do jasnej ciasnej?

 

Ech, engine Q3 przerobili z OpenGL na Direct3D - już samo to daje ok. 30% gorszą wydajność... dodali efekty DX9... i mają wymagania sprzętowe jak Unreal Engine 3.0 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M@Ly - skad tego moda mozna zassac??

To jest komenda, lecz nie na kazdym servie dziala... Akurat tak mi sie przydarzylo, ze wchodze, patrze o tutaj jest. I teraz tak, trzeba wpisac ta komende w menu glownym w consoli, bo nie na kazdym servie jest dostepna consola, tak samo jak opcja voice chat (bardzo dobre, poznajesz nowych ludzi, i robisz taktyke dla calej druzyny przez mikrofon :)).

 

Takze menu glowne, consola (~), komenda: /cg_drawhealth 1 (niby mowia, ze to jest czit :?, ale wole grac w paskiem zycia, niz bez :wink:), nestepnie laczymy sie na serve, gdzie jest dostepne pure server czyli mozliwosc, zalaczania naszych komend i plikow przez server. Podaje server, gdzie dziala ten pasek: 157.158.39.99:28960.

 

Powodzenia :wink:.

 

EDIT: Gnz'o zauwarzyl blad :wink:.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jak się gra w dx7 to niestety ale cod2 już nie wygląda tak ładnie.

W ruchu to wszystko naprawdę robi wrażenie, np: taki heat haze, najładniejszy jaki widziałem w grze do tej pory. A Wy powinniście siedzieć na jakimś gf2 no może 4 z takim podejściem do grafy.

Normalnie śmieszycie mnie swoimi wypowiedziami i to nie po raz pierwszy. Należę do osób, które zwracają uwagę na oprawę graficzną i z takich względów mam sprzęt jaki mam i po tych wszystkich nowych grach z doopnymi optymalizacjami widzę, że ciągnie jeszcze przyzwoicie nawet takie "optymalizacyjne kichy" jak cod2 czy boiling point. I mogę kożystać ze wszystkich "dobrodziejstw" dx9.

A taki obywatel Kaeres i jemu podobni negują ciągle moje wypowiedzi stwierdzeniami "Oczywiście, ze grafika nawet na DX9.0 jest godna pozalowania..." albo "I to jest niby ladna grafika? To ladnie jest w wami" co oczywiście powoduje u mnie śmiechawę i tzw. polewkę.

Wielkie współczucie dla żałosnych panów "anty".

Cos tak poczerwienial ?

Ze niby nie mam DX9.0 i nie moge sprawdzic jak wyglada ?

Pogralem troszke i jest ladniej ale nie w porownaniu z innymi fajerwerkami graficznymi (D3, Q4, FC, HL2, Riddick, FEAR).

Gra jest w 90% w DX9 i doszukalem sie kilku efektow z DX9.0 ktore sa juz w grach od conajmniej roku.

Nawet tekstury sa biedne.

Ale jak juz wspominalem gra ma tak genialny klimat, ze w zyciu nie ujme jej ani pkt. za to, ze ma przedpotopowa grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie pochwalic paskiem zycia, oraz ladnymi statami :).

 

Dołączona grafika

nie wiem czym tu się chwalić już od dawna wiedziałem o tej komendzie i chyba nie tylko ja :). a pasek życia w cod 2 jest kompletnie nie potrzebny i tak praktycznie ginie sie od jednego strzału :)

dla mnie to nawet dobrze ze nie ma tego paska :D

jedynie co mnie teraz zaczyna irytować to te granaty dymne na początku myślałem że sa spoko ale do czasu !!! ich promień jest zdecydowanie za duży!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dymne fakt - za dużo dymią ;]

można kilka rzucić - zadymic planta i bez problemu podkładac i uciekać...

 

oby w patchu skorzystali z porad graczy i zmniejszyli ich działanie...

 

jeżeli chodzi o cb czy inne official rozgrywki to ze względu na to co napisałem wyżej dymne są wyłączone wogóle (tak jak shotgun - 1 na team)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam że kazdy rasz jednego teamu z shotgunami kończyłby sie niezłym fatality ;]

 

pole rażenia pół ekranu - niewzne gdzie wycelujesz ;]

 

dla mnie 1 na team to i tak za dużo... shotgun jak z mediamarkt - powinni tego zabronić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem sie z M@ly'm ma jednym serwie (nawet mnie ustrzelil :P), ale to wszystko przez to ze net mi cos dzis przerywa i lamiłem strasznie ;)

Hehe, next time bede Ci sie specjalnie podkladal, abys nie gadal, ze jestem lepszy od Ciebie, i ze net zle chodzi :wink: 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zagrać lądowanie w Normandii z modem dodającym krew. W ogóle cała gra w tedy jest lepsza.

 

A jeszcze jedna rzecz mnie dziwi... niby wszystko jest fajne w codzie, ale na mogli tą grę jeszcze rozbudować... na przykład w United Offensive było sporo bajerów, których tu brak, jak przenośne ckmy w różnych wersjach, bazooki, panzershrecki (tutaj jest tylko panzershreck - dziwne, że nawet panzerfausta nie ma :blink: ), miotacz ognia itp itd... Kampania rosyjska jest taka troche biedna, oprócz tego "urrraaaa" i misji Pipeline, to trochę się pochodzi po ulicach, poprzykleja klejące bomby do czołgów i koniec... nic ciekawego... Brytyjska i amerykanska jest fajna, ale widać, że nei przyłożyli się, jeszcze jak oni robią na wszystkie możliwe konsole grę - ten cały Big Red One, to wiadomo, że nie zrobią dobrze, jak muszą mieć dwa zestawy misji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, next time bede Ci sie specjalnie podkladal, abys nie gadal, ze jestem lepszy od Ciebie, i ze net zle chodzi :wink: 8).

Lepszy jestes, pozatym pierwszy raz gram w CoD2 to wiadomo..

 

Ale naprawde mialem/mam problemy z netem dzis :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Server is for low ping player only"

 

Ciekawe jaki mam ping..

Wszedzie gram i mam dobry... :mellow:

 

EDIT

 

Jednak by sie to zgadzalo..

No zeby caly dzien dobrze net chodzil, a wieczorem cos "ulepszali" :mur:

 

Chyba dzis z wami nie pogram..

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LOBO wiem ze to lamerskie pytanie... ale gdzie ja mam wpisac to haslo? daje connect 149.156.87.86:22004 i po chwili wywala mi ze haslo zle :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...