Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

To czy sie gra super czy nie, to bez sensu gadanina. Poprostu lepiej sie gra tym co maja konsole od dawna, a ty pewnie raz sobie zagrales i placzesz. To samo konsolowcy moga powiedziec ze na myszce lipa. Eh.

Ok nie moge sie powstrzymac :>

Na myszce lepiej sie gra ;]

Na dx9 gra chodzila beznadziejnie u mni wiec musialem dac na dx7. W multi na jednej mapie czasami wolno chodzi. A wlasnie. Na xboxie multi nie odpalisz ;]

Generalnie chcialem osmieszyc to porownanie PC vs Xbox pod wzgledem CoD2.

SD, przychodzi i w kazdym temacie pokazuje wyzszosc konsoli nad PC ale nie jest swiadom, ze w FPP konsole to shit w porownaniu do PC.

Zaraz uslyszymy o Killzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe, watpie. Mysle ze duzo serverow sie uchowa. Ja czitera zadnego nie zuwazylem, nie widzialem zeby ktos mnie super celnie rozwalal. Ale fakt, punkbuster must be bo nigdy nie wiadomo z kim sie walczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ej a o co chodzi, jak przedmna jest normlanie prawie ze las, a za tymi krzaczorami sniper i mnei sicaga jednym strzalem? power cos kiedys na servie lobo wspiminales ze kochasz walic przez krzory :> jakis bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

SD, przychodzi i w kazdym temacie pokazuje wyzszosc konsoli nad PC ale nie jest swiadom, ze w FPP konsole to shit w porownaniu do PC.

porownywalem wylacznie wyglad

akurat co do sterowania myszka w FPP to jak na razie nie ma nic lepszego. pad moze byc namiastka - nigdy nie osiagnie sie tej celnosci, dokladnosci i szybkosci.

jednak jesli chodzi o wyglad - COD2 na X360 wyglada lepiej niz u mnie. moze gdybym wlaczyl 640x480 to moglbym sobie pozwolic na AAx4 i takie anizo jakie jest w wersji na Xa, ale czy to mialoby sens?

gralem tylko w demko - i tu i tu. bo ogolnie nie przepadam za COD ;) - demko na to i na to pokazywalo to samo. lepiej to wygladalo (i plynniej chodzilo) na X-ie niz na moim sprzecie. to tyle jesli chodzi o wydajnosc ;-)

grywalnosc jak dla mnie lepsza by byla na PC - bo jednak mycha sie lepiej macha. ale plynnosci gry jest lepsza na X360. X360 + myszka i klawiatura i pecetowe FPP dostaja po [gluteus maximus] ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No chyba jestes ;]

looknij na pierwszego a potem na drugiego screena...

Jak sie bron przystawi do oka to widac krzory, a jak sie ma "normlanie" ja, to nie widac krzaczorow.

yes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mi sie nie udalo przez pole minowe przebiec :>

A co do tych krzakow to trzeba miec jakas opcje wlaczona/detale zeby to widziec? Bo jednak nie przypominam sobie zebym widzial kiedykolwiek cos przez krzaczory (omg kocham te slowo) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to i tak nic w porownaniu z przebiegnieciem przez pole minowe, wyskoczeniu za mape i strzelaniu do wszystkich jak do kaczek :/

Oj tak to jest to :). Jak w cod1 byl pammode - cblaader, trzeba bylo czekac na kogos rup (f) to sie lecialo cala druzyna i tyle bylo wybuchow, ze kazdy mial po 15 fpsow :wink:. A co do takich czitow, to jeszcze na zadnym servie takich nie spotkalem. Narazie to standard aim/wall, tak jak zwykle. Ale w cod1 na poczatku tez nie bylo patch'a, no ale ludzie, zyli w przekonaniu, ze w koncu PB wydzie. A tutaj :| :?: Jak juz to to co Power pokazal.

A tak BTW Power zgadzam sie z Toba, nieraz jak gram na publicu to stoje tam z riflem, i ciacham same hedy, bo widac alies jak na dloni :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam porblem z call of duty 2 , single player mi dziala dobrze a multi wogole sie nie odpala, tzn. naciskam na ikone a tam wyskakuje obrrazek z cod po chwili wskakuje czarny ekran jak by wgrywalo i nagle wyskakuej windows i nic nie ma tylko windows , lipa jak ktos wwiem jak pomoc to piszcie tu albo gg 2299346 moj komp to athlon 1900xp , 384 ramu , radek 9200 . Bo single jest sredni ale multi ok :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem narazie demko, bo org jeszcze domnie do szedl :/ Moze jutro listonosz doreczy paczunie :)

No moge powiedziec, ze gra wyglada bardzo ladnie :) chodzi przyzwoicie w 1024x768 AAx4 i niestety bez anizo :P Bo z anizo gra sie na pograniczu plynnosci. Ale cos czuje, ze troche w ta gierke pogram :) O wiele wieksze wrazenie na mnie robi ten CoD niz jego poprzednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->dusix

Też tak miałem, pomogło wyłączenie firewalla. Możesz też spróbować uruchomić w safe mode.

przez safe mode to samo , a firewalla nie mam wiec powinno dzialac a tu lipa, ty miales tak samo ze obraz czarny a nagle pulpit??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak, że był ten obrazek (nie na cały ekran) z napisem call of duty 2 i tak w nieskończoność

mialem to jak zainstalowalem nvidia firewall, ale po chwili wyskoczylo okno fw, dalem allow i gra sie od razu odpalila i juz nie ma zadnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Cheaterow to jest bardzo wielu na serwach a bugow uzywa klan

Hunters (przestroga) chyba jakis swiezak ale jush go znienawidzilem :/

W CoD1 takiego chamstwa nie bylo po za tym to bardzo wielu noobow gra a o team playu plantowaniu i innych tego typu pojeciach nie ma nawet mowy ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hunters świeżak ? ;]

 

do niedawna w tym multiklanie grała ekipa top3 PL cod1 (stare bstr) - w cod2 grają jako FF.

 

teraz pod banderą huntersów wystepuje stare v3 - świeżakami bym ich nie nazwał a sądze że i skilla chłopakom nie brakuje by musieli bugów używać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całekim możliwe że jakieś nooby założyły klan hunters...

 

tamci grają jedynie z tagiem H serwer mają i raczej nie szukają ludzi na publikach ;]

 

UPDATE:

 

apropo DMW - pierwsze screeny...

http://img430.imageshack.us/img430/1528/anticheat2kv.jpg

http://img430.imageshack.us/img430/1152/anticheat27rm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMW to jeden wielki syf :P Zobaczycie, ze cziterow nie bedzie tylko przez pierwsze dni po wyjsciu aktualizacji. Pozniej je obejda ;) DMW juz od dawna jest antycheatem w MoHaa, a ja niestety skonczylem w to grac wlasnie przez to, ze co update to po paru dniach ludzie biegali z coraz to gorszymi wynalazkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z DMW podobno wzieli sie do roboty od zera i kombinują coś nowego - ile w tym prawdy i na ile zapowiedzi że będzie to najlepszy antyczit jaki dotyczas wyszedł okaże sie w praniu...

 

z drugiej znowu strony lepszy taki DMW niż nic i pełna samowolka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe regulaminu zes nie czytal? Nie gada sie tu o crackach... pewnie masz skopana instalke skoro tylko na tej misji sie wywala.

 

LUDZIE! Jak wylaczyc zasrany dym. Chodzi mi o dym planszowy a nie granatowy ;] tzn ten kurz i sniezyce... tak mi zwalnia ze cholera ;/ wie ktos?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymu wyłączyć sie chyba nie da, można tylko zmiejszych ogólne ustawienia. mi strasznie zacinało jak był deszcze więc musiałem mocno zredukować ustawienie i pomogło, mimo ze był deszcze to gra nie zacinała :D Tak wogóle to sie pochwalę że przeszdłem całe CoD 2 na poziomie Veteran :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...