Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, nowy patch 1.01 do procesorów z HT dałby coś na moim Athlonie...? Szkoda ze wydawcy wspierają tylko Intela :-(

Lepiej poczekaj na jakis(o ile sie ukaze) dla platformy AMD. Swoja droga mogliby cos zrobic z tym DX9 ,bo nadal nie wiem co tam tak bardzo obciaza ze mam momentami 4 FPS (Far Cry wyglada o niebo lepiej ,a gram na max detalach i praktycznie nie schodzi ponizej 30 FPS) Jestem zmuszony grac na DX7 ,ale mimo tego gra rzadi pod wzgledem klimatu i grywalnosci. Misja Sowietow jak dla mnie najlepsza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ci to powie...powodów jest dużo...sterowniki, przeciąrzenie kompa,lub zasilacz...tak więc

1.Odepnij CD-Romy itd. i wtedy sprawdź,

2.Nałóż nową poastę na procka...

i zobacz czy dalej tak się będzie działo, u mnie było cos chyba nie tak z zasilaczem, aczkolwiek póxniej zauważyłem, ze we wtyczcce od klawiatury, jeden bolec jest eykrzywiony, mozliwe ze to spiecia robiło...przekonam się jak kompa podepne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... cos mi CoD2ik chodzi średnio nieciekawie...

 

Sprzet w podpisu - 1700+@2500 Mhz, 1 GB Rama (400*cl 2,5), 6800 GT 350@430, 700@950.

 

W 1280x1024, DX 9, chodzi koło 22-27 fps.

 

Moze ktos na podobnym konfigu sie wypowie? jak wam chodzi CoD na 6800? u mnie na dx9 praktycznie tylko w 800x600 jest plynny gameplay :/....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisujac je w konsoli dodajesz je tylko dla "bieżącej sesji" ....

 

jesli chcesz je zachowac - albo dopisz do configa, albo w tym katalogu co config.cfg stworz plik "autoexec.cfg" w ktorym je zapiszesz - wtedy kazdorazowo beda one wczytywane przy uruchomieniu gry :D

 

powinno zadzialac, a przynajmniejw kłąku czy dzialalo :D

 

hm - nie w katalogu z configiem - tylko w folderze "main"

Edytowane przez qba_dx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

nie wiem czy wiecie ale w czwartek DMW wydało najnowszy anticheat do cod2 szkoda tylko ze jest to narazie wersja odplatna 30 funtów za rok licencji

za to EB spóźnia sie z aktualizacjami Pb od dwóch miesięcy, a od miesiąca mają opóźnienie w pracy nad PB dla CoD2 :mur:

a cheatów ukazło się tyle, że programiści evenbalance nie wyrobią sie przez kolejny miesiąc, na serwerach CoD2 dzieja sie takie cyrki ze odechciewa sie grac ... :mad: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no dobre Jin* A co do antycheata. Im szybciej sie cos pojawi, tym lepiej bo czasami to mozna zwariowac na pewnych serwerach widzac co tam sie dzieje. Moze DMW wypusci jakąs wersje za free, okrojana w stosunku do płatnej. Wazne aby robiła to co nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no dobre Jin* A co do antycheata. Im szybciej sie cos pojawi, tym lepiej bo czasami to mozna zwariowac na pewnych serwerach widzac co tam sie dzieje. Moze DMW wypusci jakąs wersje za free, okrojana w stosunku do płatnej. Wazne aby robiła to co nalezy.

niech po prostu activision wykupi licencje DMW, bo na PB nie ma co czekać, prawdopodobnie dopiero za miesiąc wyjdzie PB dla CoD2 :mur: o miesiąc za długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh aż się płakać chce, jak widze ze gosc na mapce Stalingrad(dawniej Railard) wylatuje z 2piętra w tym budynku z wieloma oknami...i musialem do niego jescze serie puscic w głowe(bo tak to nic mu nie robiło) aby zginął...aż mnie to drazni, biega 2 gosci i wyzynają..a co do czego to cioty...cheaty i tylko to

 

Dołączona grafika

 

hewh...i czy pierwszy gosc u Aliantów to nie cheater?

Edytowane przez Dudek89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego screena trudno to wywnioskowac bowiem rozgrywka zakonczyła sie na poziomie 405 punktów. stosunek ilosci zabitych do własnych "zgonów" 98/48 moim zdaniem jest do osiagniecia bez dodatków. Pytanie; czy jakies firmy z usługami podobnymi do pifpaf.pl (a moze i pifpaf) mają w ofercie zakup serwera + DMW?? Przeciez to duzo by nie ksztowało dla nich a zysk raczej przyzwoity i dobra opinia - to sie zawsze liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystykami to bym sie nieprzejmowal. Rozni ludzie graja na serwerach, kiedys gralem na jakims angielskim (jolt.co.uk) i mialem 17/0 :lol: , a gram imho srednio, raz lepiej raz gorzej ale nigdy na wspomagaczu (poza piwkiem).

Edytowane przez Soldier666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Widze ze na tweaku juz nikt nie raczy odpisywać na pytania... Ludzie!! Przeciez po to wlasnie zostaly stworzone forum internetowe (aha - nie smiac sie , to nie błąd: "forum" sie nie odmienia)

 

Jak ktos chce wiedziec o co mi w ogole biega - to niech poczyta sobie ten topic strone czy dwie wczesniej.... a nie - to juz na tej stronie :D

 

k...wa - ludzie. Krótkie pytanie - krótka odpowiedz - czy to az tak trudne?

 

Kiedys na tweaku nie tak to wygladalo... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Widze ze na tweaku juz nikt nie raczy odpisywać na pytania... Ludzie!! Przeciez po to wlasnie zostaly stworzone forum internetowe (aha - nie smiac sie , to nie błąd: "forum" sie nie odmienia)

 

Jak ktos chce wiedziec o co mi w ogole biega - to niech poczyta sobie ten topic strone czy dwie wczesniej.... a nie - to juz na tej stronie :D

 

k...wa - ludzie. Krótkie pytanie - krótka odpowiedz - czy to az tak trudne?

 

Kiedys na tweaku nie tak to wygladalo... :(

gdybys poczytal topic to bys wiedzial ze jest mnostwo wypowiedzi o tym jak gra chodzi w dx9... na zadnym sprzecie nie ma w pelni plynnej komfortowej gry (80fps), nikt nie odpowiedzial bo bylo to wiele razy poruszane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybys poczytal topic to bys wiedzial ze jest mnostwo wypowiedzi o tym jak gra chodzi w dx9... na zadnym sprzecie nie ma w pelni plynnej komfortowej gry (80fps), nikt nie odpowiedzial bo bylo to wiele razy poruszane

Z ilukrotnym AA i w w jakiej rozdzielczości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problemik i pytanko z nim zwiazane.

Wlazłem na jakiś serwerek zassałem moda(sam sie zassał).

Został czarny ekran więc wyszedłam z gry i tu pojawił sie zonk.

Menu zmieniło mi sie na język niemiecki... :cry:

Jak mam zmienić to ustawienie spowrotem na polskie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! Przeciez po to wlasnie zostaly stworzone forum internetowe (aha - nie smiac sie , to nie błąd: "forum" sie nie odmienia)

Ale ma liczbe mnoga, ktora brzmi "fora" i sie jak najbardziej odmienia.

 

To tyle gramatycznego OT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może już ktoś już ten temat poruszał, (opcja szukaj raczej na nic się zdaje). Powiedzcie mi proszę, czy u was w Cod2 słychac dzwięk upadających o ziemię łusek? Bo u mnie tego nie ma! W jedynce CoD było to zrobione wyśmienicie. A tu taka niedoróbka.

Czy są na to jakieś łatki albo mody?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...