Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

hewh...i czy pierwszy gosc u Aliantów to nie cheater?

Raczej wątpię by to był cheater. Parę lat temu, kedy rządził Medal od Honor AA, na mapkach miałem, nie chwaląc się, statystyki 100:23. Praktycznie stosunek fragów do zabitych wynosił jak 4:1. Oczywiście nie było tak zawsze, czasem jak 2:1. I nie chciałbym, by wtedy ktoś nazwał mnie cheaterem.

 

BTW Najczęściej było to na mapce Destroyed Village, karabinek snajperski (najchętniej Kar98K - po patch'u 1,5 szybciej przeładowywany od Springfielda).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz zarejestrowal sie na DMW ? Wczoraj zarejestrowalem sie ale jeszcze nie dostalem maila aktywujacego konto.

Dzis zarejestrowalem sie na drugiego maila zobaczymy czy cos mi przyjdzie.

Wreszcie udalo mi sie zalogowac na tej stronce. Teraz przydalby sie jakis serwer z tym antyczitem.

Edytowane przez Bozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko działa poprawnie. mail aktywacyjny przesłany na wp.pl, logowanie poprawne. Zna ktoś jakieś serwery z właczoną obsługą DMW?? Samo dmw moze miec przyszłość do czasu kiedy sie pojawi oficjalny patch z pb - poprostu praktycznie wszystkie serwery bedą go miały, a nie jak obecnie tylko wybrane.

Edytowane przez crazyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

tworcy doprowadzaja mnie do szalu z tym dopieszczeniem kodu... kiedys musieli ostro napocic mozgownice zeby gra chodzila plynnie na 486, a teraz pisza niechlujnie kod gry, a reszte zrzucaja na producentow sprzetu.... i na nasz portfel. za tak niedopracowany produkt zadaja kupe keszu.... jesli mysla ze wydam zl na ta gre to sa w bledzie. wystarczy spojrzec na hl2 jak chodzi - miodzio widac prace prawdziwych programistow a w cod grac w dx7 gdy ma sie karte zgodna z dx9 pomylka.....

 

zreszta o programistach COD swiadczy lata dla prockow dwurdzeniowych..... po zainstalowaniu ktorej ta gra chodzi jeszcze gorzej na tych maszynach.... moze potrzebuje 4 rdzenie ....

 

nie inwestuje w takie tytuly!!!i innym tez odradzam - chodzi o zasade !!! chcesz sprzedac produkt to musi byc on doparacowany a nie taka kicha.... (podobnie z CIV IV, zenada ....)

 

wystarczy spojrzec na PS2, taka slaba maszynka, a jakie gierki, a jak chodza... nie mam PS2 zeby rozwiac watpliwosci i spekulacje.... ogladalem gierki w empiku zapuszczone na PS2..... i mam wrazenie ze programisci PC nie odrobili pracy domowej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie inwestuje w takie tytuly!!!i innym tez odradzam - chodzi o zasade !!! chcesz sprzedac produkt to musi byc on doparacowany a nie taka kicha.... (podobnie z CIV IV, zenada ....)

a jak inwestujemy nie dla grafiki, tylko grywalnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie adam1004a ma duzo racji. Bo bezsensu miec karte w pelni zgodna z DX9c, taka jak moja (przeciez to raczej gorna polka, wolniejsza od X800XL, X1800, 6800Ultra i 7800) i niemoc odpalic CoD2 w trybie DX9, bo zaciachy sa ogromne. Jednak stwierdzam, ze CoD2 to po prostu tylul ktory trzeba miec, zgrac. Pewnie tak samo mysleli tworcy i zabardzo niepostarali sie pod wzgledem optymalizacji. Engine Source chodzi o niebo lepiej i wyglada tez o niebo lepiej niz ten w CoD2, ale grywalnosc np Day Of Defeat: Source juz nie ta. Chociaz dla relaksu, czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... gra jaka jest, taka jest - kazdy widzi, silniczek pod dx9 chodzi nie ciekawie, "dobrze że jest" dx7. Co sie stało sie nie odstanie i wątpie ze jaki kolwiek patch tej grze pomoże pod wzgledem grafiki. Na szczeście pod wzgledem grywalności jest całkiem dobrze (brakuje mi trybu BAS,zabawy pojazdami i paru zawołań - szkoda ze po rosyjsku nie wołają tylko z akcentem ;)) Zastanawiałem sie w sumie co kupić sobie na swieta - nfs:mw czy cod2. Wybór padł na cod2 bo gwarantuje wiecej przyjemności z grania (no moze gdy leniuchy grają to jest mniej przyjemnie) i mozna w miare wydajna grafe utrzymać. Gdyby na pc wiecej sprzedawano org. wersji to pewnie tez wydawcy by sie przykładali do pracy. Jedyne co mnie ciekawi to kwestia dodatku do cod2 - czy taki bedzie i kiedy....

Edytowane przez crazyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzbin - jesli korzystasz z EAX, to sprobuj w opcjach karty dzwiekowej go wylaczyc (to nie jest zart).

Niestety nie działa. Łuski nadal upadają bezdźwięcznie. Próbowałem 2D Positional, Eax, Eax2, Eax3 i dalej to samo.

Co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powaznie sie tnie na twoim sprzecie - masakra.......

Najbardziej mnie jednak zabijaja posty kolesi z innego forum, ze im na Radeonie 9550 wykreconemu na 9600XT przy 1024x768 DX9 CoD2 chodzi plynnie, czasem tylko szarpie.

 

 

hmm... gra jaka jest, taka jest - kazdy widzi, silniczek pod dx9 chodzi nie ciekawie, "dobrze że jest" dx7.

Gdyby nie bylo w tej grze trybu DX7 to 90% ludzi, ktorzy ja kupili mieliby powazne pretensje do tworcow. Nie oszukumy sie, zaden patch nienaprawi dzialania DX9 w CoD2, trzeba by napisac od nowa caly engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soldier666 z tym radkiem to była przesada. Ale uwierz mi, że po zmianie 6800 na x800GTO gra chodzi jak niebo a ziemia w porównaniu do gf'a, naprawdę! Też się dziwiłem i nie wiem o co chodzi :/ Żeby aż taka różnica była :o Na radku grałem w dx9, co więcej grało się komfortowo a gra wyglądała lepiej niż na 6800. Przeżyłem nie lada zdziwienie :)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Cały czas chodziła mi dobrze. Dzisiaj jak włączyłem strasznie zaczęła klatkować. Gram na sprzęcie z podpisu w DX9. Inne gry chodzą normalnie. Reisntal już robiłęm nie pomógł. Zauważyłem również coś dziwnego. W dxdiag w czasie testów direct3D ten kwadrat zamiast się normalnie obracać, we wszystkich testach zapitala jak głupi...

O co chodzi? Problem z grą? Z DirectX'em? Z jakimś innym oprogramowaniem???

HELP!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Jest podkręcony. Chodziła dobrze. A teraz... 3,7,9 FPS na sekunde. Tylko jak spojrze w niebo to podskakuje. Połowe gry przeszedłem i było geet a teraz totalna kaszana!!!

wlacz z powrotem dx7 i bedzie dobrze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze tzn ile fps i w jakich ustawieniach? bo ja nie umiem grac na dx9 bo jest opoznienie w poruszaniu celownika jesli fps jest ponizej 80, wiec nie wiem jak mozna tak komfortowo grac :|

No cóż ja mam ok 30fps i gra mi się wybornie i nie mam żadnego opóźnienia. :wink:

W kinie jest 25fps i obraz jak widac jest płynny, rozumiem, że w grze potrzeba ciut więcej, ale nie 80!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam male pytanko, zapewne kazdy gral w COD1...wiec moze wiecie jak zrobic zeby na 800x600 te kraty byly normalne, a nie takie geste ze nic nie widac przeznie?? tak samo zeby sciany dalej niz "3metry" wygladaly normalnie a nie takie rozmazane...rozumiem jak sa daleko ale zeby blisko byly i rozmazane? :| a i dziwi mnie 1 rzecz jak gralem na turnieju w cod1 jakis czas temu, to jak wszedlem w ckm'a i strzelalem to byl no plomien taki ze nic nie bylo widac...hmm czmeu ja na full detalach itp nie mam takiego?? :|

 

A co do CoD2 to na 800x600 i przy wylaczeniu AA i tych swiatel jest 60 umnie srednim fps maxymalnym do 125 a minimalny okolo 30 w mocnej zadymie, ale i tak sie do [gluteus maximus] gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja mam ok 30fps i gra mi się wybornie i nie mam żadnego opóźnienia. :wink:

W kinie jest 25fps i obraz jak widac jest płynny, rozumiem, że w grze potrzeba ciut więcej, ale nie 80!

prosty test:

odpal gre w dx7, ustaw com_maxfps na 30 i opanuj BARa, potem ustaw com_maxfps powiedzmy 125 i opanuj BARa

 

niestety w cod2 recoil jest mizerny wiec tylko na barze mozna to sprawdzic, a najlepiej zrob to co napisalem w cod1

 

...

owned

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to są boty do CoD2 ?

http://callofduty.filefront.com/file/Tallys_MP_Bot_Mod;53806

wkleiłem ten plik do main i co dalej ?

coś w readme pisze jak to włączyć ,ale jak wpisze w console komende i uruchomie od nowa mapke to nic sie niedzieje :]niema botów jest jakiś drógi sposób ,ale niedokońca wiem jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to są boty do CoD2 ?

http://callofduty.filefront.com/file/Tallys_MP_Bot_Mod;53806

wkleiłem ten plik do main i co dalej ?

coś w readme pisze jak to włączyć ,ale jak wpisze w console komende i uruchomie od nowa mapke to nic sie niedzieje :]niema botów jest jakiś drógi sposób ,ale niedokońca wiem jak to zrobić

"If you dont use a server config file, start up the server, and load a map. then, drop down console and type: set scr_testclients "3"

 

Then, restart the map (or rotate)."

 

wszystko masz opisane w linku ktory podales, wystarczy przeczytac uwaznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ludzie? Macie cos takiego jak ja? Wkurza mnie to troche ;\

 

http://img495.imageshack.us/my.php?image=shot00113jx.jpg

 

Taka lodowa skorupa jakby na przedmiotach,scianach,pojazdach itp. Jak ide to ona sie tak naklada... moze jakas opcja to wlacza/wylacza. Macie tak?

Na tym screenie tak sobie widac o co chodzi, ale zobaczcie na celownik, i potem porownajcie lewa strone od celowniak i potem prawa (chodzi mi o sciane).

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jechałem na dx 9.0c no przecież nie na 7.0. Nie miałem najmniejzyvh problemow.

Może stery Pioorek???

ps. Faktycznie na screenie qpa :sad:

@lukk, nie ekscytuj się :D na moim configu ta gierka nie spadła poniżej 40 fps więc chyba hula niezgorzej.

Pzdr :wink:

looool..jest roznica wiesz?? x800 xt pe a radek 9600pro :blink: :blink:

 

a po drugie znowu nie napisales w jakiej rozdzialce Ty z kolei grales jakie detale itp..jesli 1024x760 AAx4 AFx8 i max detali to i tak nie uwierze..u mnie spadala czasami animacja do 25FPSow a co dopiero u Ciebie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...