Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, może to banalny problem, ale za cholerę nie mogę sobie z nim poradzić. Wczoraj kupiłem CoD 2 i chciałem sobie pograć na kilku polskich serwerach, ale nie mam pojęcia jak dodać serwer do Ulubionych po IP. Serwer do ulubionych mogę dodać tylko klikając na już wyświetlony, a jak dodać go po IP? Nigdzie nie widzę zakładki "Ulubione", gdzie ona jes?. Nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ minumum detali i rozdziałka 640x480 mam rozumiec tak?? :rolleyes:

 

Już jest dobrze. Reinstal gry, reset ustawień, małe czyszczonko systemu i jest dobrze.

A grałem 1024x768 w dośc wysokich detalach, bez cieni i wygładzania. 30-50FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Power... uwierz da sie grac na 9600pro w dx9 z plynnoscia. Widzialem na wlasne oczy u kumpla, dziwne troche bo na wiele lepszych kartach jest makabra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny prosze bo nie wierze ze na 9600 masz 30-50 fps, tylko nie dawaj screenow scian, tylko w jakiejs akcji, na otwartych przestrzeniach

 

Power... uwierz da sie grac na 9600pro w dx9 z plynnoscia. Widzialem na wlasne oczy u kumpla, dziwne troche bo na wiele lepszych kartach jest makabra.

Raczej to jest nierealne. ;]

Grajac na dx7 mialem taki framerate na mojej karcie, daje nawet scr na potwierdzenie (z walki). Na dx9 drastycznie spadalo.

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1671744

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest dobrze. Reinstal gry, reset ustawień, małe czyszczonko systemu i jest dobrze.

A grałem 1024x768 w dośc wysokich detalach, bez cieni i wygładzania. 30-50FPS

i oto specjalnie dla uzytkownika bielas22 (pozdro :) ) powtorze po raz kolejny: loooooooooooooooooool (tym razem dluzszy lol ;) )

 

chyba raczysz sobie kpić z porzadnych i MYŚLĄCYCH LUDZI...ja w 1024x768 w wysokich detalach bez AA (czyli tak jak ty) na gf6800 mialem straszny framerate w dx 9.0..dalo sie grac ale czesto spadalo do 20fpsow...

 

a ty na radku 9600pro z epoki kamienia łupanego jedziesz tak??? taaaaa...wez znajdz sobie dzieci na podworku aby wciskac takie kity :?

 

ja naprawde chyba zaloze temat "czy jestes za % dla ściemniaczy/bajkopisarzy itp" :?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

lukk, nie patrz na to ze miedzy twoja a jego karta jest 200(lol? 400? nie wiem ;s) roznicy. Gra jest lipnie zrobiona i moze dzialac na jednych kartach lepiej, na innych gorzej. Potwtarzam poraz kolejny, ze widzialem u kumpla na 9600pro plynna gre w dx9, u mnie jest na odwrot - nie da sie grac na dx9...

Wiem ze to bezsens ale tak jest naprawde ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hm... w ckm'ie slysze, i w jakich tam broniach paru... w niektroych tak, w niektorych nie ;)

 

BTW. Macie tak, ze ziemia/podloga na okolo 4 metry od was jest rozmazana i jak sie przyblizacie to robi sie bardziej wyrazista?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze ktos dla mnie to sprawdzic? Zalezy mi na tym... spojrzcie na screena 1&2 i porownajcie ten "parapet" nad celownikiem troszke. Mam tak w paru miejscach. tez tak macie??

moze ktos sprawdzic?

http://img7.imageshack.us/my.php?image=shot00179yw.jpg

http://img7.imageshack.us/my.php?image=shot00160vl.jpg

Takie jakies poszarpane mam tekstury.

Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos to sprawdzil!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioorek

Tekstury na screenach wygladają całkiem dobrze.

A to, że w pewnej odległości tekstury zozmydlają się, a jak się podchodzi to się wyostrzają, jest normalną sprawą. Tak jest zbudowany engine i nad tym pracuje akcelerator 3D.

Jak masz dostęp do Quake (pierwsza część) to zobacz jak tam to było rozwiązane - w czasach kiedy akceleratory zaczynały pojawiać się na rynku (VooDoo, Riva TNT). To było dopiero rozmydlanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos dla mnie to sprawdzic? Zalezy mi na tym... spojrzcie na screena 1&2 i porownajcie ten "parapet" nad celownikiem troszke. Mam tak w paru miejscach. tez tak macie??

moze ktos sprawdzic?

http://img7.imageshack.us/my.php?image=shot00179yw.jpg

http://img7.imageshack.us/my.php?image=shot00160vl.jpg

Takie jakies poszarpane mam tekstury.

Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos to sprawdzil!

pozdrawiam

na ile masz ustawione AF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak ok? NO nie wiem ludzie wy slepi jestescie? ;/ nie widzisz jakie poszarpane jest? -_-

 

Power - antyliasing mam na 4x jezeli o to chodzi ;] tylko to mam wlaczone z "dopalaczy". Mam nadzieje ze to zauwazyles (te poszarpanie).

Na tym 2 screenie widac tylko ze inny kolor jakby, ale tak naprawde to taka poszarpana tekxtura...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ok? NO nie wiem ludzie wy slepi jestescie? ;/ nie widzisz jakie poszarpane jest? -_-

 

Power - antyliasing mam na 4x jezeli o to chodzi ;] tylko to mam wlaczone z "dopalaczy". Mam nadzieje ze to zauwazyles (te poszarpanie).

Na tym 2 screenie widac tylko ze inny kolor jakby, ale tak naprawde to taka poszarpana tekxtura...

 

ty a ta mucha przelatujaca po lewej ma tez poszarpane skrzydełka..widziales?? :blink: :blink: :lol:

 

a teraz na powaznie..stary wez Ty graj w ta gre a nie wymyslasz cuda na kiju :? gdzie tam jakies poszarpanie?? no cos tam moze tyci nierównego jest , ale jak to ci przeszkadza to wlacz sobie AAx16 w sterach i daj spokoj..boze naprawde rozumiem jakby ci nie wygładzało broni (a Bronia gładka musi być to wiadomo :lol: :lol: :lol: :lol: ;) )..ale to??

 

@bielas22 - ten lol to nie był DO ciebie tylko specjalnie DLA ciebie ;) bo mowiles abym nie uzywal tyle loli :) a ten lol byl skierowany do kolesia co wymiata na radku 9600pro..to ze tobie chodzi w dx 9.0 to oczywiste

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 9600pro da się grać na dx9(tylko o dziwo gierka nie wygląda jak na dx9) porównuje co u siebie widze(pewnie sama gra obcina opcje) , ja komuś przycina to wystarczy agp size ustawić na 256mb i po problemie(textury na extra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

AF - off.

 

Lukk no wiesz nie widzi mi sie gra jak sobie biegne i patrze na budynek a tam tekstura jakby ucieta, ide dalej i textura jedna mryga... ten screen to jeden przyklad.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto screeny:

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Ogólnie chodzi dobrze. Potrafi zwolnić tylko przy dużej ilosci efektów cząsteczkowych czyli dymy itd. bo mam tylko 4 potoki.

I nie gram na detalach HIGH tylko w miare wysokich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o LOL ale znalazlem

:blink:

 

Plagiat

 

http://www.pcgry.pl/forum.php?id=440&sub=post

 

Plagiatorstwo i złodziejstwo się szerzy w internecie!

 

 

Przykłady:

 

PCGry: "Tak, więc możemy zacząć jako żołnierz, jedynie szeregowy Vassilij (Zajcefff) Ivanovich Kosolov armii sowieckiej. Grając tą postacią, walczymy podczas inwazji Niemiec na Rosję. W dalszej części gry przyjdzie znaleźć się również na ulicach Moskwy i nie dopuścić do podboju ZSSR."

 

> XXX.: "Tak, więc możemy zacząć jako żołnierz (szeregowy Vassili Ivanovich Kosolov) armii sowieckiej, walczący podczas inwazji Niemiec na Rosję, aby później znaleźć się na ulicach Moskwy i nie dopuścić do podboju ZSSR, przepędzając blitzkierg."

 

nawet maleńki błąd ten sam

ZSSR

 

 

PCGry: "Ostatnim frontem, na którym przyjdzie graczowi zmierzyć się z siłami osi, będzie ten, który powstał w późnych latach II wojny światowej i stał się symbolem wielkiego poświęcenia i odwagi dzięki kluczowej dla jego utworzenia operacji inwazji na plaże w Normandii (Północna Francja)."

 

> XXXX "... zostaniemy uraczeni ostatnim frontem, na którym po raz kolejny przyjdzie zmierzyć się z siłami wroga. Teren walk powstał w późnych latach drugiej wojny światowej, stając się symbolem wielkiego poświęcenia i odwagi. O czym mowa? Oczywiście o inwazji na plaże w Normandii (to chyba najlepszy etap w grze)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...