Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przeraza mnie to co mowicie o wymaganiach,ale oczywiscie najlepiej bedzie przetestowac all samemu ale to wieczorem dopiero.Jednak patrze tez na wymagania podane przez producenta i domyslam sie,ze ona sie tycza ostatecznego produktu (tak samo bylo w przypadq pacyfika,gdzie readme tyczylo sie fulla) bo sa bardzo niskie wiec nie moze byc tak zle,chodz po screenie nierealnego az sie boje sciagac demko,no nic - wieczorem zobaczymy a Wy piszcie opinie,moze teraz bardziej o rozgrywce,bo jak widzialem filmik krecony kamera to prawie ze stolka nie spadlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem zapodać swoje skriny haha komedia :]]]]

 

SCREENY

 

Niezłe tekstury co ?  :blink: Cała gra jest taka. GTA SA przy tym to niebo a ziemia :D

1671083[/snapback]

Moze tak wyglada tylko na NV :) Nierealny - jak to jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu to samo , to bardziej pasuje mi do dodatku niz na druga czesc , jedyne co sie zmienilo to grafika , reszta czyli linearny do bolu arcadowy gameplay na tysiacach skryptow pozostalo bez zadnych zmian , jak ja to uwielbiam , wchodzisz gdzies , wyskakuje 10tki gosci , wybijasz wszystko , kilka sek ciszy , nic sie nie dzieje , podchodzisz do jakis drzwi , boom wypada znowu 10tki gosci na ciebie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu to samo , to bardziej pasuje mi do dodatku niz na druga czesc , jedyne co sie zmienilo to grafika , reszta czyli linearny do bolu arcadowy gameplay na tysiacach skryptow pozostalo bez zadnych zmian , jak ja to uwielbiam , wchodzisz gdzies , wyskakuje 10tki gosci , wybijasz wszystko , kilka sek ciszy , nic sie nie dzieje , podchodzisz do jakis drzwi , boom wypada znowu 10tki gosci na ciebie :mur:

1671095[/snapback]

I to wlasnie lubie w grach.zauwazylem,ze jak gry staraja sie gre unieliniowic to wychodzi im to tylko na szkode,mimo,ze ludzie wola nieliniowosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku masz chyba cos skaszanione bo u nierealnego na screenach wyglada to duzo lepiej niz na twoich, grafika na twoich to rzeczywiscie padaka

1671093[/snapback]

Wątpię, ściągnij i zobacz. Tam nie ma praktycznie opcji graficznych, dotyczących detali itd. Są tylko 2 jedna do światłem a druga nie pamiętam, tą druga da się max na normal, a w piewrszej jest high, więc dziwne. Tak czy siak padaka!.

 

btw. może Nierealny wymusił anzio w sterach, nie zmienia to faktu że kapa na maxa.

 

A co do posta 730 dokładnie!!! Masz rację!!! Właśnie o to mi chodzi. Niczym Rambo wpadamy... szkoda, że nie ma łuku haha bo byśmy samoloty z niego ściągali, tak jak to Rambo zniszczył Apache z łuku HAHAHA :]]]. To jest 0 przyjemności!! Nie wiem jak ktoś może woleć taki SP bardziej niż ten co proponuje BiA, poprostu nie widzę żadnego argumentu i nie jestem w stanie tego pojąć.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa jak tak bedzie CoD2 to normalnie great :mad:! Eh mam nadzieje, ze bedzie O.K. z reszta tak sobie w glebi duszy mam nadzieje, ze ludzie pozostana w CoD1 i beda grac na servach bo CoD2 tak szybko im sie znudzi i niespooba jak CoD:UO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie takich gier nie lubie , wkurza mnie to , ze np wszystko jest pozamykane zabij ilus tam gosci to otworzymy ci drzwi , mimo ze mapy sa nawet wielkie to i tak czujesz sie jakbys lazil w korytarzach , tu nie mozna wejsc , tam nie mozna , dopoki nie

uaktywnisz jakiegos triggera , wtedy wyskoczy kilku gosci ci na glowe albo otworza sie drzwi , mozna to przedstawic na wiele sposobow budujac atmosfere , ale tu jak zwykle jestesmy wrzucani jako rambo w sam srodek walki i najczesciej to my musimy wybic wszystko co sie rusza bo nasi zanim cos trafia to zgina :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po tych screenach to mi wyglada raczej na kolejny dodatek ,a nizeli na 2 czesc. Do tego ta grafika przypomina mocna silnik Q3. Co do liniowosci hydro2 to chyba lepiej jak gra nie jest zbyt liniowa.Bo to juz typowy arcade sie zrobil :) Wolalbym np. zdecydowac jak ukonczyc jakas misje, czy z ta kompania ,czy moze z inna :) Ablo wogle dac sobie spokuj z kumplami z okopu i ukonczyc misje samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, na screenach Nierealnego wyglada to jeszcze znosnie bo u ojejku tragedia.

Do tego Nierealny przestraszyl wymaganiami a gra w AAx4 i AFx16 !

Wiec nie ma co peniac o plynnosc bez upiekszaczy.

To jest znow ulepszony silnik q3 czy juz swojego autorstwa ? (kiedys myslalem nawet, ze jest budowana na D3 engine).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po tych screenach to mi wyglada raczej na kolejny dodatek ,a nizeli na 2 czesc. Do tego ta grafika przypomina mocna silnik Q3

1671127[/snapback]

wogole nie przypomina enginu q3 :blink:

 

http://img375.imageshack.us/img375/9973/shot00005uy.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/3084/shot00015fi.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/575/shot00023tv.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/9873/shot00030ty.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/5898/shot00047rc.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/9466/shot00055fu.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/7093/shot00067xr.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/5389/shot00079dc.jpg

 

na screenach dym wyglada nijak, ale w grze o wiele lepiej i nie opada tak szybko jak w innych grach i ogolnie cala gra wyglada lepiej niz na screenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos masz nie tak bo u mnie to wygląda 100x lepiej

Tak jak myslalem,gra nie lubi NV i dlatego u Ciebie to tak wyglada.Co Ati to Ati,juz poraz enty przekonuje sie ze Ati rzadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myslalem,gra nie lubi NV i dlatego u Ciebie to tak wyglada.Co Ati to Ati,juz poraz enty przekonuje sie ze Ati rzadzi :)

1671173[/snapback]

lol ja mam nv i na screenach jakos nie widac takich szpetnych tekstur

 

pewnie ojejku wymusil efekty dx7 w opcjach i ma za swoje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1024x768 bez AA i AF bedzie chodzić miodzio na serii x800

BiA bylo zajebiste, a CoD było dla mnie troche monotonne,

mialem nadzieje ze dwojka bedzie bardziej interesujaca,

zobaczymy niedlugo

 

ja teraz czekam na nfs most wanted i zaluje ze burnouta nowego

nie zrobili na pc

 

fajnie by bylo jakbys nierealny pokazal jak to chodzi bez AA i AF

przy 1024x768 na twoim kompie i jak wyglada, bo ojejku ma cos zwalone

z teksturami...moze w sterownikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpaliłem w tym trybie, mam wyłączone wymuszanie dx7, boshe ludzie, takich wałków to ja nie odwalam ;p Za kogo Wy mnie macie :o Skrin z moimi ustawieniami!

 

Dołączona grafika

 

Nie wiem może to wina sterowników, ale bardzooooooooo w to wątpię. LOL. Niech ktoś odpali to szybko z nvidią i zda relację. Podkreślam jeszcze raz że w żadnym trybie dx7 nie odpalałem!! i tamte skrin pochodzą z tych ustawień co wyżej. Aha sterowniki miam DHZP 78.03 i żadnych problemów z nimi nie było.

 

Kaeres nie łudź się że bez AA gra chodzi dobrze.

 

P.S. poprawiłem łudź :] hehe :P z szybciora aż takiego byka walnąłem.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpaliłem w tym trybie, mam wyłączone wymuszanie dx7, boshe ludzie, takich wałków to ja nie odwalam ;p Za kogo Wy mnie macie :o Skrin z moimi ustawieniami!

 

1671196[/snapback]

Łódz to takie miasto... ;]

Skoro gra trwa 10', to szkoda nawet sciagac i pozatym kazdy gada, ze chodzi niekozacko, wiec sobie daruje. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku przeciez masz wyrazny dowod w postaci screenow porownawczych jakie podal Nierealny.

Ewidentnie cos spie.przyles w sterownikach (moze masz ustawienia wydajnosci zamiast jakosci).

Lodze sie i to bardzo, bo gra z AAx4 i AFx16 vs AAx0 i AFx0 to roznica jakis 50-60%

Wystarczy mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres przecież widzę różnicę. Ale nic nie zwaliłem w sterownikach ani ustawieniach gry OMG, przecież widzisz skrina. W sterownikach mam na JAKOŚĆ ustawione. Co mam Ci podać jeszcze, żebyś mi uwierzył :blink:

 

Aha. Nawet na skrinach Nierealnego ta gra nie wygląda współmiernie do wymagań, a nawet odpycha.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M@Ly - jakos nie zauwazyłem aby CoD: UO miałe wiecej graczy on-line niz CoD. Swoja droga co do grafy to jest przegiecie i w sumie nie wiem czy to nie jest celowe czy tez nie - x360 tez bedzie to miał i pewnie bedzie cacy działac. Nieco przewrotna teoria ale cos w tym jest. Jak dla mnie grafa z BiA EiB jest o wiele lepsza od tej z CoD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie musisz udowadniac, wierze Ci ze masz taka grafe.

Tylko masz dowod, ze masz cos zwalone, nie ?

Zreszta jeden z posiadaczy NV sie juz wypowiedzial, ze ma grafe taka jak Nierealny. Wniosek jest banalnie prosty.

A najlepiej jak sobie sam sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku przeciez masz wyrazny dowod w postaci screenow porownawczych jakie podal Nierealny.

Ewidentnie cos spie.przyles w sterownikach (moze masz ustawienia wydajnosci zamiast jakosci).

Lodze sie i to bardzo, bo gra z AAx4 i AFx16 vs AAx0 i AFx0 to roznica jakis 50-60%

Wystarczy mi.

1671202[/snapback]

 

zapomnij o tych 50%-60% !!!!

gra nadal zwalnia!!

może jakiś posiadacz 7800 się wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PowerSlave jak się nie mylę, to niech zapoda te same skriny co ja i Nierealny i powie jakie ma sterowniki.

 

1671216[/snapback]

nie musze, na moich screenach widac te deski na ciezarowce co u Ciebie i od razu widac ze masz gorsza jakosc

 

stery 78.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku na Twoich screenach CoD2 to nic sie ne rozni od CoD1 :wink:. U Powerslav'a oraz Nierealn'ego calkiem ladnie sie gra prezentuje, ale te nendzne 10-20 fps'y to tragedia :?. Bede musial niezle zarobic jesli chce sobie zagrac w ta gre, a chce bardzo, w koncu CoD1 rlz 8).

 

EDIT:

Filmiki Niereal'ego syyyca :D. Co do gry, taki dobry sprzet i tak sie cielo (napewno takze obciazenie frapsem pogorszylo fps'y), kolesie smiesznie biegaja, sztuczna inteligencja (malo widzialem, bo pare minut, ale tez sie da ocenic) na przecietnym poziomie, czasami pokaza, ze pomysl, a czasami stoja, ale spieprzaja gdzie pieprz rosnie. Co do grafiki, jak na takie wymagania spodziewalem sie wiecej, ale i tak jest NICE... Lecz jak narazie gra jest bardzo wymagajaca, i trzeba bedzie niezlego kompa zlozyc... Takze gdybym mial teraz wybierac pomiedzy:

CoD

CoD:UO

CoD2

Wybralbym CoD, poniewaz male wymagania, a ladna grafika, i bardzo dobra gra FTP...

Ale poczekajmy na pelna wersje, bo przeciez jak narazie to jest to demo :).

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...