Jump to content
Sign in to follow this  
maly86

Call Of Duty 2

Recommended Posts

ja odpalam w 1280x1024, praktycznie nie ma roznicy w wydajnosci z 1024x768. wylacze eax, moze to cos pomoze

stery 84.56

Jeśli używasz integry,to koniecznie wyłącz eax, nawet na karcie ze sprzętowym eax akurat w cod są dziwne spadki fps czasami z eax, zapomniałem o tym napisać.

Jeśli używasz integry,to koniecznie wyłącz eax, nawet na karcie ze sprzętowym eax akurat w cod są dziwne spadki fps czasami z eax, zapomniałem o tym napisać.

wylaczenie eax nic nie dalo. najlepsze jest to, ze nie ma znaczenia czy karta jest podkrecona czy tez nie. chodzi caly czas tak samo :mur:

Czy na moim sprzęcie gra w ciężkich momentach powinna się ciąć na minimalnych detalach, rozdzielczości itp. ?

Edited by miguel707

Czy na moim sprzęcie gra powinna się ciąć na minimalnych detalach rozdzielczości itp. ?

W DX7 pograsz nawet w maxymalnych w 1024 a w DX9 to moze ciac,jednak zapewniam Cie,ze nie ma takiej wielkiej roznicy,a zabawa na dx7 i tak jest przednia :)

Słyszałem, że włączenie "optymalizacji pod SLI" zwiększy płynność gry nawet na komputerze z jedną kartą graficzną. To prawda ?

Prawda. :kijem:

A Ty hydro zagrałeś chociaż dla porównania w dwóch trybach dx? Bo pitolisz trzypotrzy.

W trybie dx9 nikt chyba nie ma pelnej plynnosci.

Jak mialem 1 Gb Ram -to potrafilo czasem przyciac. Gralem w DX 9- 1024*768 ,Af*4 ,AA*2

Przy 2 Gb Ramu gra sie calkiem przyjemnie do tej pory nie stwierdzilem przycinania gry.

moze inaczej: nie da sie grac komfortowo, nawet ja mam "plynnie" czyli teoretycznie ponad 25fps, ale w cod2, tak jak w cod1 dopiero gdy sie ma ponad ~80fps gra jest w pelni komfortowa, gdy fps sa ponizej ~80 to sa odczuwalne opoznienia w ruchach, nie wiem jak wy, ale ja i reszta osob grajacych codziennie w cod odczuwamy to bardzo, ponadto bron strzela wolniej gdy sie ma malo fps i o wiele trudniej nad nia zapanowac

tez to czuje. bardzo dziwne w innych grach tak nie jest a tutaj przy 40 klatkach z kara i tak jest ciezko przymierzyc. w singla mozna grac bo w multi to tylko 7.0

Edited by qbec

Jak mialem 1 Gb Ram -to potrafilo czasem przyciac. Gralem w DX 9- 1024*768 ,Af*4 ,AA*2

Przy 2 Gb Ramu gra sie calkiem przyjemnie do tej pory nie stwierdzilem przycinania gry.

No chyba nie chcesz powiedziec ze ci sie plynnie gralo.

Przycinki to swoja droga, ale mi chodzi o frammerate.

Pioorek: Framerate to podczas "ciszy" - ok. 40FPS, a w "akcji" ok. 20FPS (oczywiście 1024x768, wszystko na "wysokie", af*4 oraz aa*4). Wiem, bo mam prawie identyczny komp, a w moim przypadku różnica pomiędzy 1GB, a 1,5GB jest prawie żadna (0-5FPS więcej). Nie moge tego nazwać płynną grą, ale do gry w SP wydaje się być wystarczająca :) Jednak do Multi polecam DX7, bo poniżej 100FPS'ów nie schodzi! Poprostu idealna płynność :D

Edited by Gr3jli

Ludzie, co z botami do MP, istenieje cos takiego ?

Google prawie nic nie znajduje...

dzieki :)

Faktycznie te boty sa nienormalne :P

Szkoda ze nie ma takich jak w CS :P

Albo w UT2K4 .. te też są całkiem niezłe... te za to kampią w jednym miejscu i do tego z poruszaniem się jakoś im słabo wychodzi. Są za to celne. Strzelają w głowę czyli od razu giniesz jak się nie sprężysz ;) Można takiego bota dać na serwer jak jest mało osób. Jak grałem po Lanie w 3 osoby na mapach typu Stalingrad (moje początki w CoD 2 ;) ) to te boty się dawało... Jednak CoD 2 to traktuję trochę z przymrużeniem oka. Bardziej lepiej się czuję w Q3 ,ET i UT2K4 (w to ostatnie w sumie też od nie dawna gram ) .

Edited by Devil

POMOCY!!!!!!! Już nie mogę wytrzymać! Co jest? Odpalam CoD 2 Multiplayer gram moment i nagle zwiecha! Komp zaklatkuje, pusci jakiś syk z głośników (piiii, puk, pzzz), znowu zaklatkuje i się wiesza. Nie wiem co jest grane:/. Kombinowałem z różnymi sterownikami i od grafiki i od muzyki, i na standardowych taktowaniach grafy i na podkręconej, nawet winde na nowo stawiałem i [gluteus maximus]! Ciągle to samo. Wie ktoś moze co się dzieje? Może miał ktoś podobny przypadek i wie co może pomóc?

POMOCY!!!!!!! Już nie mogę wytrzymać! Co jest? Odpalam CoD 2 Multiplayer gram moment i nagle zwiecha! Komp zaklatkuje, pusci jakiś syk z głośników (piiii, puk, pzzz), znowu zaklatkuje i się wiesza. Nie wiem co jest grane:/. Kombinowałem z różnymi sterownikami i od grafiki i od muzyki, i na standardowych taktowaniach grafy i na podkręconej, nawet winde na nowo stawiałem i [gluteus maximus]! Ciągle to samo. Wie ktoś moze co się dzieje? Może miał ktoś podobny przypadek i wie co może pomóc?

Ja radze stwórz nowy profil w grze od początku poustawiaj w nim grafike itp. Ja mialem tak czasem na roznych serwerach nagle zawiecha od nowa jak stworzysz profil powinno byc ok.

No właśnie. Dzieje się tak na większości serwów ale nie na wszystkich. Zaraz zrobie nowy profil i dam znać czy działa.

Jak na razie jest wszystko OK! Ale bardzo dziwne to jest. Formatowanie dysku nie pomogło a drugi profil tak. Wielkie dzięki Puffy. Napiszę jeszcze za ok. tydzień czy jest wszystko wporządku. Pozdro!

Najbardziej irytujące w CoD 2 jest to, że jak jest się już za ścianą to i tak można dostać heada czasem. Taki mały magiczny bug na pingu 50 :) Co do samej gry to komfort gry (FPS) można bardzo podnieść przez odpowiednie komendy. U mnie przyrost około 40 FPS. Teraz mam od 70-120 FPS na DX 7 i absolutnie max detalach. Można by wręcz powiedzieć, że jestem takim mini nałogowym graczem w CoD 2 :)

Najbardziej irytujące w CoD 2 jest to, że jak jest się już za ścianą to i tak można dostać heada czasem. Taki mały magiczny bug na pingu 50 :) Co do samej gry to komfort gry (FPS) można bardzo podnieść przez odpowiednie komendy. U mnie przyrost około 40 FPS. Teraz mam od 70-120 FPS na DX 7 i absolutnie max detalach. Można by wręcz powiedzieć, że jestem takim mini nałogowym graczem w CoD 2 :)

No wlasnie na pingu 50...

Sam sobie odpowiedziales na to pytanie.

Gdybysmy wszyscy mieli ping 0 i 200 fpsow, to nikt by nie narzekal na ten problem. Ja nie raz mialem ta sytuacje, ze gdy bylem juz np. za futryna to ciach headshoot. Ale ten problem takze dotyczny cod1, cod:uo.

a teraz z innej bajki. nie jestem w temacie, więc pisze:

chodzi o multiplayer, wybieram server łączy się, jest już ekran z mapką, i gdy dochodzi pasek włączenia na server to wchodzi mi do windowsa i wyskakuje o to okienko KLIKNIJ tutaj:)

jak to rozwiązać??

patch 1.3 zaaplikowany? sciagnij pbsetup.exe i uaktualnij PB... chociaz ten blad to raczej wina systemu niz gry, ja mialem kiedys duze problemow z DX9 i tez takie cos mi sie dzialo, aktualnie jade na dx z lutego07, ale wczesniej ten dx mi wywalal wlasnie takie bledy;]

nie da się odpalić instalki, pisze że nie można zainstalowac, w tej lokalizacji, coś tam

a co inni proponują? miał ktoś jeszcez taki problem???

jesli zainstalowales cod2, potem zrobiles format to teraz nie zaintalujesz patcha bo nie ma plikow w rejestrze - to tyle na temat patcha, kombinuj :)

jesli zainstalowales cod2, potem zrobiles format to teraz nie zaintalujesz patcha bo nie ma plikow w rejestrze - to tyle na temat patcha, kombinuj :)

a kto powiedział że formatowałem:D? nie formatowałem,

dokładnie to wyskakuje mi to: C:\.....\Pulpit\pbsetup nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

Edit:

jeszcez ściągam DX z lutego, zobacze czy pomoże,

Edited by quattro

patcha 1.3 zainstalowałem,

ale błąd dalej wywala, zauważyłęm że błąd wywala na TYCH SAMYCH MAPKACH, NIE NA WSZYTSKICH, ALE NA TYCH SAMYCH.

patcha 1.3 zainstalowałem,

ale błąd dalej wywala, zauważyłęm że błąd wywala na TYCH SAMYCH MAPKACH, NIE NA WSZYTSKICH, ALE NA TYCH SAMYCH.

matmata? u mnie czesto w polowie ladowania sie wykrzaczalo

Siema sorka ze odnawiam temat ale mam pytanie wydaje mi sie ze taki garand strzela mi wolniej niz powinien z taka liczba fps czego to moze byc wina myszki jest ona na 800 dpi.