Skocz do zawartości
comaretti

Asus P4pe-x Lub Msi Neo Max + Celeron 2.40 I Ch...

Rekomendowane odpowiedzi

Celeron D 2.4 bez względu na to czy na MSI (845E) Neo Max czy na ASUS P4PE-X na jakiejś tam grafice ATI pod AGP + 512 Kingston 400

 

Całość jakbym nie kombinował (reset biosów, wyjmowanie baterii, podłączanie pod Chiefteka 360 "bo może nie ciągnie", zamiana pamięci na elixiry, no próbowałem już chyba wszystkiego) nie odpala monitora

 

Wszystkim którzy zaporoponują padnięcie grafiki lub płyt/y już tłumaczę że:

 

zmieniając w którejkolwiek płyt tylko procek (na P4 2.4), każda z płyt odpala bez problemów

 

wniosek nasuwa się sam ---> procek

 

no ale wsadzając tego Celerona w moją IS-7 ten procek odpala bezproblemowo :/

 

No dosłownie szlag mnie trafi

 

MSI z tym celeronem nie odpala monitora (beeper nie reaguje)

ASUS nie odpala monitora (beeper wydaje dwutonowe dźwięki)

 

Jeśli komuś potrzebne byłyby jeszcze jakieś informacje żeby zdiagnozować ten przypadek to służę

 

Będe siedział tutaj bo jestem ku... zdesperowany !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem podpowiedź że może stare biosy i nie obsługują napięć takich jak celerony D potrzebują

 

biosy zaktualizowane w obu płytach ... a ten celeron (właśnie na nim siedzę) na IS-7 chodzi mi na napięciu 1,325

 

 

:mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...