Psysiu Posted February 28, 2005 Report post Posted February 28, 2005 (edited) :mur: Witam, wlasnie umiera moj CRT <_< planowalem zakup jakiegos LCD, wpadlo mi w oko Mag Ps776, jak narazie szlyszalem raczej pozotywy o tym cudzie, ale jezeli ktos sie oirenuje i moglby cos napisac bylo by super. Ponizej wrzucam linka do oficjalnej stroniczki o tym monitorku http://www.magi.com.pl/prod.php?nid=15 z gory dziekiuje wszytkim za pomoc :mur: Edited March 3, 2005 by Psysiu Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...