Skocz do zawartości
ssound

Najlepszy Odtwarzacz Do Filmów Divx - Xvid

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstaluj sobie SubEdita, to zobaczysz mozliwosci.

Mozna zrobic prawktycznie wszystko, co jest zwiazane z odtwarzaniem filmu.

1310692[/snapback]

nie lubię zaśmiecania systemu i dlatego używam starego WMP z kodeków divx i xvid

i do tego jak już wspominałem DivXG400. wszelkie możliwości co do wyświetlania filmu oferuje mi DivXG400 http://www.tac.ee/~prr/videoutils/divxg400.html

(nie uznaję wszelkiego rodzaju codekpaków ponieważ wywalają cały system do góry nogami).

zapomniałem jeszcze dodać AC3 Filter

Edytowane przez marekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię zaśmiecania systemu i dlatego używam starego WMP z kodeków divx i xvid

i do tego jak już wspominałem DivXG400. wszelkie możliwości co do wyświetlania filmu oferuje mi DivXG400 1310720[/snapback]

Tak sie sklada, ze pewne rzeczy zawsze trzeba zainstalowac.

Ja rowniez nie lubie syfu, ale z twoim podejsciem nie mozna zainstalowac nic.

SubEdit to naprawde dobry odtwarzacz, ktory posiada spore mozliwosci.

Dystrybuowany jest w kilku plikach i jak nie chcesz instalowac - sciagasz *.zip

Nie proponowalem zadnych codecpackow (chyba nikt w tym temacie nie proponowal),

ale zainstalowanie FFDShow oraz AC3 Filter uwazam za konieczne.

 

A wiec SubEdit + FFDShow + AC3 Filter = odtwarzanie praktycznie wszystkiego... uwazasz za smieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFDShow uważam za śmieć, SubEdit nie będę oceniał bo nie sprawdzałem(po co mi jeszcze jeden player w systemie), co do AC3 Filter to jak dopisałem wcześniej konieczny. ale chyba odbiegamy od tematu, napisałem czego ja akurat używam

i może dlatego na 20 filmów 2 mi nie chodzą co wcale mi zbytnio nie przeszkadza :wink:

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta SubEdit ma wersje, w ktorej sa zawarte kodeki, wiec nie trzeba jakis cudow wyszukiwac i instalowac.

Jedyne co brakowalo to najnowszego divx-a (tak mi sie wydaje) bo dopiero po jej zainstalowaniu moglem odpalic jakikolwiek film.

 

SubEdit jedyny sluszny POLSKI player -_- - ale to moje zdanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie SUBEDIT PLAYER JEST THE BEST JEST PO PROSTU NAJLEPSZY Z WSZYSTKICH MOZLIWYCH

Ja też potwierdzam że nie lubie i raczej nie polubie ALLPLAYERA -szmelc

Na dodatek nostop sie psuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Player Classic (to NIE jest Windows Media Player), choc czesciej Video Lan Client.

 

Ktorykolwiek z powyzszych i mozna zapomniec o slowie "kodeki" - potrzebne sa jedynie filtry do dzwieku (czyli AC3Filter, ja uzywam jeszcze CoreAAC).

Uszkodzonymi/niekompletnymi plikami tez sie nie ma co przejmowac - odtworza bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzien uzywam SubEdita... Lubie takze MP Classic - nie zasmieca bo to jeden exe ;) BS testowalem kiedys - otwrzyl mi jakis egzotyczny format napisow ktory nie umial obsluzyc SE. Video Lan Client fajny... mozna streamowac video kumplowi z lanu :D (jak nie ma miejsca ;) )

Zaciekawil mnie ten X-Video - potstujcie i chwalcie sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MPC i BSplayer [ten drugi potrafi popgrawnie obsługiwać filmy w systemie wielomonitorowym - wszystkie inne playery dostają szału i robią 2spf [second per frame]

 

jak dla kogoś ffdshow jest śmieciem to życzę powodzenia w nieśmieceniu sobie instalowaniem kodeków [o kodek pakach dla ubogich odwagą nie wspomnę]

 

mam ffdshow, ac3, splittery do matroski i ogg i styka mi wszsytko [choć ostatnio musiałem dodać 3vixa - do mp4]

 

bestplayer to program nierozwijany od lat, którego lubić można tylko za to, że ejst stary, w obecnych czasach nie prezentuje sobą żadnej wartości, subedit.. można, all/v-player - patrz: bestplayer

 

ps. ciekawi mnie jak wielu ludzi nie odróżnia bsplayera od bestplayera...

ps2. nie oglądam filmów z napisami, więc w mojej ocenie nie uwzględniłem zabaw napisami - fajnie znać języki, zresztą ja głównie zawodowo badziewne reklamówki oglądam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...