Skocz do zawartości
Patryk555

Sterowniki Do Kierownicy!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kierownice Microsoft Side Winter Precision Racing Wheel i nie moge nigdzie do niej znalezc sterownikow do systemu Windows XP. Do kierownicy byla dolaczona plyta z sterownikami ale do 98, Millenium. Wiecie skad moge je zdobyc????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ja wykrywa nie znaczy ze bedzie dzialac jak trzeba.

Ta kierownica dziala dobrze tylko na sterownikach pod win2000, po winxp nie ma sterownikow.

Zajmuja one kolo 15-16mb.

Poszukaj troszke na googlach i znajdziesz.

Plik jest za duzy zebym ci go wyslal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ja wykrywa nie znaczy ze bedzie dzialac jak trzeba.

Oj gadanie bzdur, kierownica microsoftu jest wykrywana jako Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel zaraz po podlaczeniu do USB i nie wiem co w niej moze nie dzialac jak trzeba, gram od roku na XP w rozne gry i nic nie zauwazylem. Chyba ze jestem slepy, obie osie dzialaja i 8 przyciskow tez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylicie sie, nie ma sterownikow pod XP na stronie Microsoftu i kierownica nie dziala w XP. Owszem Windows wykrywa ja ale gdy odpale NFS Underground 2 to gaz i hamulec jest na przyciskach przy kierownicy a pedaly nie dzialaja!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...