Skocz do zawartości
funfel

Kto jest za wejsciem do UE a kto nie

UNIA TAK/NIE  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. UNIA TAK/NIE

    • TAK
      167
    • NIE
      56


Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw jaka jest wasza opinia na ten temat. bo ja aqrat nie jestem za wejsciem

Wybacz, ale nie masz chyba mozgu w takim razie, lub ewentualnie nie masz zielonego pojecia o omawianym temacie.

Podaj argumenty przeciw a potem porozmawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jaka jest wasza opinia na ten temat. bo ja aqrat nie jestem za wejsciem

Wybacz, ale nie masz chyba mozgu w takim razie, lub ewentualnie nie masz zielonego pojecia o omawianym temacie.

rodzice maja firme i mi mowia co sie dzieje na rynku i oni nie sa za unia wiec i ja nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jaka jest wasza opinia na ten temat. bo ja aqrat nie jestem za wejsciem

Wybacz, ale nie masz chyba mozgu w takim razie, lub ewentualnie nie masz zielonego pojecia o omawianym temacie.

rodzice maja firme i mi mowia co sie dzieje na rynku i oni nie sa za unia wiec i ja nie jestem

ROTFL LOL ROTFL LOL :D :D :D :D

 

Od razu trza bylo mowic, ze nie masz wlasnego zdania tylko zdanie rodzicow :DDD

 

To lec sie spytaj rodzicow jakie maja argumenty na nie, poza takimi ze ich firma jest do d... i nie utrzyma sie na rynku.

 

To jest wlasnie kur... Polska kazdy zawsze tylko mysli o wlasnej [gluteus maximus].

Zeby tylko nasza firma miala lepiej, a poza tym moze byc u nas Bialorus i ch.. nas to obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

LOL Nie osmieszaj sie jeszcze bardziej......

Tak caly swiat sie musi nauczcy jezyka polskiego bo ty nie znasz jezykow obcych dobre sobie :D

Od kiedy to w Polsce po wejsciu do UE zmnieni sie jezyk ?????

 

Nie wyjezdzaj tu z takim malkontenctwem i retoryka LRP i Samoobrony.

Podaj choc 1 argument a nie sie plujesz. Zreszta i tak nie oczekiwalem zbyt wiele, a sadzac po gramatyczno skladniowym poziomie twoich wypowiedzi nie masz chyba wiecej niz 15 lat. Prosze wiec nie wypowiadaj sie na tematy , o ktorych nie masz pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaT co tak rzysz jak kon. firma jest od 15 lat na rynq ale jak sie zaczeli  wpierdalac z zachodu to jest coraz gorzej. w przetargach zjezdzaja ponizej kosztow i w ten sposob pozbywaja sie naszych rodzimych firm ktor bankrutuja.

W cywilizowanym swiecie to sie nazywa konkurencja, ale moze twoi rodzice wola komunistyczna sprawiedliwosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie wiem jakbym zaglosowal, bo nie jest wszystko jasne. Jesliby polscy rolnicy nie mieli meic rownych szans - spewnoscia zaglosowalbym na NIE. Dlaczego ? a co to za konkurencja kiedy unijni rolnicy maja 100% doplat, my 25% i nie mamy zadnej ochrony, granice sa otwarte. Jak mozna konkurowac ? nie mozna oni sobie pojda ponizej kosztow, a my nie bedziemy mogli tego zrobic - polscy rolnicy zbankturuja chodz juz sa na granicy bankructwa. Nie wspominam juz, ze mamy wyrownywac poziom zycia, jak tu wyrownac poziom zycia, jelsi dotychczasowi unijni rolnicy maja byc "lepsi". Jesli oczywiscie zagwarantuje sie, ze do czasu az doplaty beda identyczne, Polska bedzie mogla utrzymac cla na towary rolnicze, ktore sa wyzej dotowane w panstwach unii - nie ma sprawy, moge powiedziec TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominam juz, ze mamy wyrownywac poziom zycia

no coz z tym wyrownywaniem to ja bym sie za bardzo nie napalal, wedlug oficjalnych danych za 15 lat dorownamy, ale do poziomu najbiedniejszych krajow w unii (Portugalia, Grecja) i to o ile utrzyma sie wzrost PKB na poziomie okolo 5%, a wiec i z tym marne szanse!!!

Ale jak juz napisalem to i tak chyba najlepsza alternatywa dla kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie wiem jakbym zaglosowal, bo nie jest wszystko jasne. Jesliby polscy rolnicy nie mieli meic rownych szans - spewnoscia zaglosowalbym na NIE. Dlaczego ? a co to za konkurencja kiedy unijni rolnicy maja 100% doplat, my 25% i nie mamy zadnej ochrony, granice sa otwarte. Jak mozna konkurowac ? nie mozna oni sobie pojda ponizej kosztow, a my nie bedziemy mogli tego zrobic - polscy rolnicy zbankturuja chodz juz sa na granicy bankructwa. Nie wspominam juz, ze mamy wyrownywac poziom zycia, jak tu wyrownac poziom zycia, jelsi dotychczasowi unijni rolnicy maja byc "lepsi". Jesli oczywiscie zagwarantuje sie, ze do czasu az doplaty beda identyczne, Polska bedzie mogla utrzymac cla na towary rolnicze, ktore sa wyzej dotowane w panstwach unii - nie ma sprawy, moge powiedziec TAK.

Nie dostaniemy 100% bo nikt nie bedzie do nas doplacal. Postaw sie w ich sytuacji, ja tez bym nie chcial zeby polska doplacala do takiej np. Bialorusi.

Wejscie gwarantuje nam rynki zbytu i mozliwosc swbonego podejmowania pracy za granica.

Nia mamy zadnej alternatywy poza UE, musimy sie tam znalezc jezeli nie chcemy skonczyc jako marginalne panstewko handlujace z Rosja ziemniakami i swinkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

Jesteś synku gorzej niż żałosny! Ja mówię płynnie po angielsku, i szykuje się do certyfikatu z niemieckiego , spędzam w Niemczech wiecej czasu niż w Polsce i widzę dla siebie zajebiste perspektywy w UE. A twoja przyszłość nieuku? Jestes za słaby i sie boisz??? Nie bedziesz cale zycie na utrzymaniu rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

Jesteś synku gorzej niż żałosny! Ja mówię płynnie po angielsku, i szykuje się do certyfikatu z niemieckiego , spędzam w Niemczech wiecej czasu niż w Polsce i widzę dla siebie zajebiste perspektywy w UE. A twoja przyszłość nieuku? Jestes za słaby i sie boisz??? Nie bedziesz cale zycie na utrzymaniu rodziców.

ja nie mam warunkow zeby sie uczyc sie jezyka za granica. a tak w ogole to jestem slaby z jezykow i taka jest prawda a ze Ty jestes swietny to CI serdecznie gratuluje. nie ma sie co oszukiwac sa slabsi i lepsi. I nie wiem skad Twoje stwierdzenie ze sie nie ucze... zdalem na studia z egzaminow, dostalo sie na nie (z egz) 5/100 wiec mi nie mow ze sie nie ucze, ok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

Jesteś synku gorzej niż żałosny! Ja mówię płynnie po angielsku, i szykuje się do certyfikatu z niemieckiego , spędzam w Niemczech wiecej czasu niż w Polsce i widzę dla siebie zajebiste perspektywy w UE. A twoja przyszłość nieuku? Jestes za słaby i sie boisz??? Nie bedziesz cale zycie na utrzymaniu rodziców.

ja nie mam warunkow zeby sie uczyc sie jezyka za granica. a tak w ogole to jestem slaby z jezykow i taka jest prawda a ze Ty jestes swietny to CI serdecznie gratuluje. nie ma sie co oszukiwac sa slabsi i lepsi. I nie wiem skad Twoje stwierdzenie ze sie nie ucze... zdalem na studia z egzaminow, dostalo sie na nie (z egz) 5/100 wiec mi nie mow ze sie nie ucze, ok??

A czy ja powiedziałem że uczę się za granica? U nas też są dobrzy lektorzy, a to czy ktos jest lepszy czy gorszy z języków nie ma nic do gadania, bo najwazniejsza jest pracowitosc i swiadomosc celu. Moja kobieta mówi zajebiście w trzech językach (poza polskim oczywiście) bo jest pracowita!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TAK. Otworzą się granice - będzie można swobodnie zwiedzić prawie całą Europę. A poza tym... może uda się w ten sposób uleczyć nasz choy system prawny. Widzę w Unii szansę dla siebie i wielu innych mądrych młodych (tych starszych też) ludzi. Jeszcze 2,5 roku i będe miał dyplom infprmatyka. Z wyższym wykształceniem może znajde prace w Polsce.. W Polsce może, a w UE na pewno!! I Uprzedzam głosy nieoświeconych - jak się już tam nachapie to przyjade z powrotem i wystartuje z własnym biznesem. Lub czymkolwiek. Trudności w dostosowaniu się do wymogów Unii leżą w przyzwyczajeniach starszego pokolenia. Większość chciałaby tylko brać a tu trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty. Od UE dostaniemy wsparcie. Nie bądźmy minimalistami i zróbmy coś sami, nie czekajmy aż nam się wszystko poda. I to da nam właśnie Unia - będziemy się mogli doskonalić sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

Jesteś synku gorzej niż żałosny! Ja mówię płynnie po angielsku, i szykuje się do certyfikatu z niemieckiego , spędzam w Niemczech wiecej czasu niż w Polsce i widzę dla siebie zajebiste perspektywy w UE. A twoja przyszłość nieuku? Jestes za słaby i sie boisz??? Nie bedziesz cale zycie na utrzymaniu rodziców.

ja nie mam warunkow zeby sie uczyc sie jezyka za granica. a tak w ogole to jestem slaby z jezykow i taka jest prawda a ze Ty jestes swietny to CI serdecznie gratuluje. nie ma sie co oszukiwac sa slabsi i lepsi. I nie wiem skad Twoje stwierdzenie ze sie nie ucze... zdalem na studia z egzaminow, dostalo sie na nie (z egz) 5/100 wiec mi nie mow ze sie nie ucze, ok??

Na studia??? Czlowieku naucz sie najpierw poprawnie po polsku konstruowac zdania.

Widac ze strasznie z ciebie wychuchany syneczek, zawsze chcialbys miec latwo?? Nikt nie ma w zyciu lekko ani tym bardziej niczego za darmo, tak wiec do roboty !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

Jesteś synku gorzej niż żałosny! Ja mówię płynnie po angielsku, i szykuje się do certyfikatu z niemieckiego , spędzam w Niemczech wiecej czasu niż w Polsce i widzę dla siebie zajebiste perspektywy w UE. A twoja przyszłość nieuku? Jestes za słaby i sie boisz??? Nie bedziesz cale zycie na utrzymaniu rodziców.

ja nie mam warunkow zeby sie uczyc sie jezyka za granica. a tak w ogole to jestem slaby z jezykow i taka jest prawda a ze Ty jestes swietny to CI serdecznie gratuluje. nie ma sie co oszukiwac sa slabsi i lepsi. I nie wiem skad Twoje stwierdzenie ze sie nie ucze... zdalem na studia z egzaminow, dostalo sie na nie (z egz) 5/100 wiec mi nie mow ze sie nie ucze, ok??

A czy ja powiedziałem że uczę się za granica? U nas też są dobrzy lektorzy, a to czy ktos jest lepszy czy gorszy z języków nie ma nic do gadania, bo najwazniejsza jest pracowitosc i swiadomosc celu. Moja kobieta mówi zajebiście w trzech językach (poza polskim oczywiście) bo jest pracowita!

jezyka angielskiego ucze sie od 10 lat i jakos nie wyszedlem poza poziom sredni. czy to tak trudno zrozumiec ze sa takie osoby ktorym jezyk naprawde ciezko wchodzi?? zanm duzo osob ktore nie potrafia zrozumiec przedmiotow scislych a sa swietne z czego innego. poprostu jedni sa stworzeni do jednego a drudzy do drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

Jesteś synku gorzej niż żałosny! Ja mówię płynnie po angielsku, i szykuje się do certyfikatu z niemieckiego , spędzam w Niemczech wiecej czasu niż w Polsce i widzę dla siebie zajebiste perspektywy w UE. A twoja przyszłość nieuku? Jestes za słaby i sie boisz??? Nie bedziesz cale zycie na utrzymaniu rodziców.

ja nie mam warunkow zeby sie uczyc sie jezyka za granica. a tak w ogole to jestem slaby z jezykow i taka jest prawda a ze Ty jestes swietny to CI serdecznie gratuluje. nie ma sie co oszukiwac sa slabsi i lepsi. I nie wiem skad Twoje stwierdzenie ze sie nie ucze... zdalem na studia z egzaminow, dostalo sie na nie (z egz) 5/100 wiec mi nie mow ze sie nie ucze, ok??

Na studia??? Czlowieku naucz sie najpierw poprawnie po polsku konstruowac zdania.

Widac ze strasznie z ciebie wychuchany syneczek, zawsze chcialbys miec latwo?? Nikt nie ma w zyciu lekko ani tym bardziej niczego za darmo, tak wiec do roboty !!

wiesz co mozna byc swietnym z matmy (nie mowie o sobie) a kiepsko konstruowac zdania. wiec nie wiem co ma piernik do wiatraka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

Jesteś synku gorzej niż żałosny! Ja mówię płynnie po angielsku, i szykuje się do certyfikatu z niemieckiego , spędzam w Niemczech wiecej czasu niż w Polsce i widzę dla siebie zajebiste perspektywy w UE. A twoja przyszłość nieuku? Jestes za słaby i sie boisz??? Nie bedziesz cale zycie na utrzymaniu rodziców.

ja nie mam warunkow zeby sie uczyc sie jezyka za granica. a tak w ogole to jestem slaby z jezykow i taka jest prawda a ze Ty jestes swietny to CI serdecznie gratuluje. nie ma sie co oszukiwac sa slabsi i lepsi. I nie wiem skad Twoje stwierdzenie ze sie nie ucze... zdalem na studia z egzaminow, dostalo sie na nie (z egz) 5/100 wiec mi nie mow ze sie nie ucze, ok??

A czy ja powiedziałem że uczę się za granica? U nas też są dobrzy lektorzy, a to czy ktos jest lepszy czy gorszy z języków nie ma nic do gadania, bo najwazniejsza jest pracowitosc i swiadomosc celu. Moja kobieta mówi zajebiście w trzech językach (poza polskim oczywiście) bo jest pracowita!

jezyka angielskiego ucze sie od 10 lat i jakos nie wyszedlem poza poziom sredni. czy to tak trudno zrozumiec ze sa takie osoby ktorym jezyk naprawde ciezko wchodzi?? zanm duzo osob ktore nie potrafia zrozumiec przedmiotow scislych a sa swietne z czego innego. poprostu jedni sa stworzeni do jednego a drudzy do drugiego.

Trochę zboczylismy z tematu, ale ogolnie nie chodzi o to kto do czego jest stworzony, ale o to ze jesli chcesz robic interesy z kims silniejszym (o unii mowa) to musisz sie nauczyc ICH jezyka, bo oni Twojego na pewno sie nie naucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem takim geniuszem z jezykow jak TY. i mi sie jakos nie widzi mowic po angielsku czy niemiecku. uwazam ze jak oni wchodza na nasze tereny to sie powinni uczyc polskiego a nie odwrotnie !!

Jesteś synku gorzej niż żałosny! Ja mówię płynnie po angielsku, i szykuje się do certyfikatu z niemieckiego , spędzam w Niemczech wiecej czasu niż w Polsce i widzę dla siebie zajebiste perspektywy w UE. A twoja przyszłość nieuku? Jestes za słaby i sie boisz??? Nie bedziesz cale zycie na utrzymaniu rodziców.

ja nie mam warunkow zeby sie uczyc sie jezyka za granica. a tak w ogole to jestem slaby z jezykow i taka jest prawda a ze Ty jestes swietny to CI serdecznie gratuluje. nie ma sie co oszukiwac sa slabsi i lepsi. I nie wiem skad Twoje stwierdzenie ze sie nie ucze... zdalem na studia z egzaminow, dostalo sie na nie (z egz) 5/100 wiec mi nie mow ze sie nie ucze, ok??

A czy ja powiedziałem że uczę się za granica? U nas też są dobrzy lektorzy, a to czy ktos jest lepszy czy gorszy z języków nie ma nic do gadania, bo najwazniejsza jest pracowitosc i swiadomosc celu. Moja kobieta mówi zajebiście w trzech językach (poza polskim oczywiście) bo jest pracowita!

Dokładnie. Kto nie jest zdolny to musi to nadrabiać pracowitością. Ja ani do języków, ani do matmy talentów nie mam, ale jakoś mature z matmy zdałem, egzaminy na studiach pozaliczałem. A języki znam 3, chociaż tylko jeden dobrze. Jeśli tylko chcesz to się nauczysz, ale zamiast inwestować w siebie wolisz inwestować w słone paluszki, karte graficzną czy inne rzeczy to ja tego nie rozumiem. Ja sam chciałem iść na studia wieczorowe ale starsi się sprzeciwili - wiedza jest naważniejsza. I mieli racje. I może dla tego zamiast gadzetów mam zaliczone wszystkie egzaminy w sesji. I wiem, że będe dobry w tym, co chce robić. I wcale nie musze mieć do tego talentu!! A angielskiego w przysłowiowej Koziej Wólce można się nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA KAT jedziemy z dyskusja odrazu zaznaczam ze jestem za NIE dla UE dlaczego bo jestem za przystapieniem do NAFTY(mam nadzieje ze wiesz o co chodzi :) CZym jest unia ze sie tak nia zachwycasz??? panstwo np. takie jak NIEmcy bezrobocie 13-15% i rosnie mimo reform podatkowych kanclerza, system soscjalny wykanczajacy niemiecka gospodarke,extremalna biurokracja(jak u nas) spadajacy wzrost gospodarczy (chyba wiesz co to oznacza) system podatkowy oparty na podatku progresywnym(jak u nas), nie konkurencyjne rolnictwo(utrzymujace sie na rynku tylko dzieki doplatom z budzetu) wiec na czym sie tu wzorowac do czego dazyc!! jak juz napisalem jestem za nafta do ktorej naleza stany zjedn. to jest panstwo ktore powinno byc wzorem kilka przykladow podatek liniowy(putin pierwsze co zrobil po dojsciu do wladzy to wprowadzil podatek liniowy w federacji ros.), liberalna gospodarka, niska biurokracja itp

zaznaczam ze to wstep do ewentulanej dyskusji i ze studiuje historie wiec odpowiedzi na poziomie "jestes debilem" nie maja sensu

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz widze tych inzynierow ktorzy zajebiscie wladaja jezykami a nie potrafia stworzyc porzadnej drogi czy budynku, przeciez jezyk to nie wszystko.

Wiesz co? Ty chyba jestes nienormalny. To musi isc w parze - nikt nie zatrudni kogos tylko dlatego ze mowi w jakims jezyku. BTW Jestem prawie inżynierem budownictwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA KAT jedziemy z dyskusja odrazu zaznaczam ze jestem za NIE dla UE dlaczego bo jestem za przystapieniem do NAFTY(mam nadzieje ze wiesz o co chodzi :) CZym jest unia ze sie tak nia zachwycasz??? panstwo np. takie jak NIEmcy bezrobocie 13-15% i rosnie mimo reform podatkowych kanclerza, system soscjalny wykanczajacy niemiecka gospodarke,extremalna biurokracja(jak u nas) spadajacy wzrost gospodarczy (chyba wiesz co to oznacza) system podatkowy oparty na podatku progresywnym(jak u nas), nie konkurencyjne rolnictwo(utrzymujace sie na rynku tylko dzieki doplatom  z budzetu)  wiec na czym sie tu wzorowac do czego dazyc!! jak juz napisalem jestem za nafta do ktorej naleza stany zjedn. to jest panstwo ktore powinno byc wzorem kilka przykladow podatek liniowy(putin pierwsze co zrobil po dojsciu do wladzy to wprowadzil podatek liniowy w federacji ros.), liberalna gospodarka, niska biurokracja itp

zaznaczam ze to wstep do ewentulanej dyskusji i ze studiuje historie wiec odpowiedzi na poziomie "jestes debilem" nie maja sensu

pozdrawiam

Moze i studiujesz historie, ale realia wspolczesnych Niemiec sa Ci obce. Maja taki system socjalny, bo mysla przyszlosciowo (maja ujemny przyrost naturalny) i dlatego promuja rodziny wielodzietne min dzieki wlasnie progresywnym podatkom. Moze tego nie wiesz, ale majac trojke dzieci w Niemczech praktycznie nie placisz podatkow. A bezrobocie dotyczy glownie niewyksztalconych ktorzy ledwie klecą zdania. Tam profesorowie i doktorowie jezdza najnowszymi mercedesami, a nie jak u nas tramwajami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz widze tych inzynierow ktorzy zajebiscie wladaja jezykami a nie potrafia stworzyc porzadnej drogi czy budynku, przeciez jezyk to nie wszystko.

To myślisz, że jak do pracy podziesz w Polsce (o ile się uda Ci ją znaleźć) to wezmą Cię bez znajomości języka obcego?? Chyba tylko rodzice firmy... A jak coś robisz i masz pracodawce - obcokrajowca to musisz się z nim jakos dogadać, żebyś wiedział co robić. Nie wymagaj, że ktoś kto Ci daje prace musi się nauczyć Twojego języka. Nikt się tobą nie zainteresuje - na twoje miejsce będzie wielu innych np. grzesio i ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz widze tych inzynierow ktorzy zajebiscie wladaja jezykami a nie potrafia stworzyc porzadnej drogi czy budynku, przeciez jezyk to nie wszystko.

Wiesz co? Ty chyba jestes nienormalny. To musi isc w parze - nikt nie zatrudni kogos tylko dlatego ze mowi w jakims jezyku. BTW Jestem prawie inżynierem budownictwa

widze ze z wami nie da sie sykutowac albo 'jestes chory' albo 'nienormalny' ... powiem tyle ze nie potrafie sie nauczyc jezyka i tyle mi sie wszytsko miesza. i w pewnym okresie spedzalem kilka godzin dziennie na nauke ale i tak z tego nic nie wyszlo wiec w moim przypadku

To musi isc w parze

nie bedzie szlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz widze tych inzynierow ktorzy zajebiscie wladaja jezykami a nie potrafia stworzyc porzadnej drogi czy budynku, przeciez jezyk to nie wszystko.

To myślisz, że jak do pracy podziesz w Polsce (o ile się uda Ci ją znaleźć) to wezmą Cię bez znajomości języka obcego?? Chyba tylko rodzice firmy... A jak coś robisz i masz pracodawce - obcokrajowca to musisz się z nim jakos dogadać, żebyś wiedział co robić. Nie wymagaj, że ktoś kto Ci daje prace musi się nauczyć Twojego języka. Nikt się tobą nie zainteresuje - na twoje miejsce będzie wielu innych np. grzesio i ja.
:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...