Skocz do zawartości
Termo

Kupno Stolika Komputerowego

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mój drugi post :P Otóż szukam stolika komputerowego - szerokosc ok. 100cm, który estetycznie wygląda, jest funkcjonalny i miarę rozsądnie kosztuje. Ma ktos moze dostep do ofert takich stolików? Bo "Psn Lupka" czyli google stracił formę i nie dał rady znaleźc odpowiednich modeli... :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stolik 160cm i też czasem jest ciasno :D nie widzę sensu osobnego biórka i osobnego stolika pod kompa - poza tym wtedy jest np. z głośnikiami problem.

 

Dla mnie najlepsze jest biórko takie jak stół - dwie nogi po bokach i blat - poprzednio miałęm masę szuflad i powiem, że wcale to nie było funkcjonalne - bardziej uciążliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o czyms takim??, bo u mnie sie sprawdza w 100%.

Moge dac wymiary dokladne, jak ktos by chcial zrobic na zamowienie cos takiego

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

EDIT: a moze ktos ma fajna podstawke pod monitor bo chipy sie znudzily :P

Chcialbym prosta jakas, blat i nozki srebrne.

Edytowane przez DaRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o czyms takim??, bo u mnie sie sprawdza w 100%.

Moge dac wymiary dokladne, jak ktos by chcial zrobic na zamowienie cos takiego

Taa - właśnie takie stoliki są najlepsze - ja akurat mam stalowe nogi i grubszy blat:

Dołączona grafika

 

 

BTW - respect dla podkłądki pod monitor (ma nawet regulowaną wysokość) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ideal stolika pod komputer to po prostu jadalniany stol, bez szuflad i polki na klawiature, zajmujacych tylko miejsce na nogi ;). Jak ma sie duzo pracy, zadne biurko nie wystarczy. Z notebookiem pracuje na biurku o szerokosci 160 cm i glebokosci 80 cm, a i tak sie nie mieszcze... Ale moja praca wymaga solidnego zagrzebania sie w papierach i paru ksiazkach na raz.

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na studia kupilem sobie biurko - Mikael, nie pamietam jaka dlugosc blatu - cos kolo 150 cm, patrzylem na stronie ikea.pl ale nie ma takiego jakie ja mam, kosztowalo okolo 200 pln, nie widzialem sensu kupowania czegos drozszego, zwlaszcza ze w domu mam cos innego :P Chciaem po prostu dlugie i szerokie ;]

Edytowane przez The_Structor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja mam normalny stól + podstawke pod monitor z drewna (samorobka) i tez sie nie mieszcze (lekcje odrabiam przy kompie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mój drugi post :P Otóż szukam stolika komputerowego - szerokosc ok. 100cm, który estetycznie wygląda, jest funkcjonalny i miarę rozsądnie kosztuje. Ma ktos moze dostep do ofert takich stolików? Bo "Psn Lupka" czyli google stracił formę i nie dał rady znaleźc odpowiednich modeli... :mur:  :mur:

1306324[/snapback]

może jeszcze chcesz żeby ktoś ten stolik dostarczył Ci do domu? wyjdź z domu i przejdź się po sklepach, na pewno coś znajdziesz :-P zawsze można iść do stolarza lub samemu złożyć. Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze chcesz żeby ktoś ten stolik dostarczył Ci do domu? wyjdź z domu i przejdź się po sklepach, na pewno coś znajdziesz :-P zawsze można iść do stolarza lub samemu złożyć.

1308775[/snapback]

Hm, tu będzie problem...bo hm...choruję/ leczę się i na dwór wychodzę z częstotliwoscią 1,2/tydzień.... :blink: Ech..stad moje pytanie:> :P

 

BTW Z tego co wiem meble na miarę są cholernie drogie, wiec raczej ta opcja odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Z tego co wiem meble na miarę są cholernie drogie, wiec raczej ta opcja odpada...

1309638[/snapback]

 

wcale nie są drogie,ja ostatnio zmówiłem biurko pod kompa 120cm+szafka+szuflada+klaw+baza+podstawka pod mon.,zapłaciłem 280, jeszcze mi to do domu przywieźli i wytargali na 3 piętro, trzeba po prostu zamówić w małym zakładzie stolarskim, a nie w salonie firmy, dodam jeszcze że jest wykonane na prawdę solidnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...