Skocz do zawartości
maciek103

Myszka Optyczna I Bezprzewodowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam kupić sobie myszke bezprzewodową, optyczną, jednak nie mam pewności na co szczególnie powinienem zwrócić uwaga przy jej kupnie. Bardzo prosze o jakieś rady.

Aha i co Wy moglibyście mi polecić do ceny poniżej 90zł :wink:

 

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli to myszka tylko do pracy to kup sobie jakas OEM microsoftu ...

a jezeli chcesz do grania to kup kablowa MS intelimouse Explorer 3.0 albo 4.0 albo Razer Dimondback. cena ok 200zl MS taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj bezprzewodowej, optycznej myszy za te pieniadze bo sie zawiedziesz - tak jak to napisali wyzej, trzeba wydac 200zl i wiecej zeby cos porzadnego nabyc

 

Pozdrawiam

 

Update: Widze ze zanim wyslalem swojego posta to juz odpowiedziales ;)

Edytowane przez piwek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dziękuje za rady, a jaką myszke przewodową optyczną byście polecili szczególnie. Ponieważ często słyszałem ze myszka optyczna nie działa prawidłowo na biurku albo psuje sie po kilku miesiącach. A nie zamierzam kupować czegoś co sie szybko popsuje :D

Edytowane przez maciek103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedziesz uzywal w windowsie i programach to bierz radiową,bo nie ogranicza ruchow itp itd,ale jak lubisz sobie w cos pograc - jakies fps'y) to bierz mysz z kablem.Jesli do ~100 pln to bierz ie 4.0 tyle,ze jest jeszcze inny problem z ta mycha bo podbno cos tam szwankuje z prawym kalwiszem (nie w kazdej) ale ogolnie mycha mi sie podobała(chociaz mojej ie 3.0 na nia bym nie zaminienił) grałem na pozyczonej od kumpla pare dni i jak za taka cene jak jest w wyzej podnaym linku imo warto brać.Co do tej a4tech co kolega wyzej podał to ja bym sie wystrzegał takich myszek,a4tech jest od kulek moim zdaniem ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba tez niedlugo bede zmienial swoja myche bo juz cos nawala (mam libero rf323 (kulka-radiowa)) i nie mam zbytnio kasy na szarpniecie sie takiej za 200, praktycznie bralem pod uwage jedna (ta co podal pieklo) A4-TECH Navigator Opto-Radio 518 (RP-680), czy ktos jej uzywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu mialem pare myszek i szlag mnie trafia jak ktos poleca myszke A4TECH...

to badziewie jakich malo na ziemi z wsteczna akceleracja, radiowe sa ciezkie i niewygodne a na dodatek z gownianych materiałów...

 

nie rozumiem dlaczego ludzie cos takiego kupuja zamiast wydac raz to 100-200zl i cieszyc sie z gryzonia 10lat... w sumie i tak wyjdzie taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie posiadam A4-TECH Navigator Opto-Radio 518 (RP-680) i jestem z tej myszki bardzo zadowolony :) zmienilem slizgacze na skatez, podkladke mam jakas stara szmacianke, ale dalem za nia kiedys kolo 70 zeta... zero problemow :) grywam w csa i ta myszka jest do tego stworzona.. (jesli chodzi o taka cene :P )

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram też mam taką mysz i jest bardzo dobra bawiłem się u kumpla mx700 i obie wypadają identycznie według mnie.

 

letrev jak byś chciał wiedzieć to myszki a4techa nie maja a wsetczej akceleracji (poczytaj na pclabie) jakośc wykonania jest dobra może faktycznie nie tak dobra jak w mx'ach ale A4 są 3 razy tańsze, a co do cieżkości to kwestia gustu ja np: wole ciężką mysz lekkie to dla mnie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezka myszka = bolacy nadgarstek na kazdym lanparty, zwiekszone zmeczenie co prowadzi do zmniejszenia precyzji etc...

co do testow na PClabie to moga sobie nimi to i owo podetrzec...

mialem chyba kazda z A4TECH w reku i kazda ale to kazda ma wsteczna akceleracje a jak ktos mowi ze nie ma to nie wie co mowi...

te myszki moze nie maja wstecznej akceleracji przy ustawieniach w windzie bez zwiekszenia precyzji wskaznika i na zwiekszonej szybkosci przesuwu wskaznika a pozniej jeszcze powiedzmy w cs na sensitivity rzedu 5...

podczas gdy wiekszosc ludzi gra jednak na bardzo malym sens

ja w cs gram na sens 1.7 z zoom_sensitivity_ratio 0.8 i z zwiekszona precyzja wskaznika w windzie + zmniejszona szybkoscia przesuwu o 1 pole + komunikacja na usb ustawiona na 500Hz ...

ustaw tak tego a4techa i powiedz mi ze da sie na nim grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...