Skocz do zawartości
Dragonn88

Pomoc Komputer---> Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek pogrzeb ze sterownikami, może na 9innych będzie ok. Tylko czyść ze staraych a nie nagrywaj na poprzednie.

Teraz jadę z pamięci, ale był taki myk z kablami, że na którymś ich rodzaju coś nie działało. Chyba własnie chodziło o kolor. Sprawdź w wyszukiwarce na Karty graficzne to może coś będzie. Ja tyle pamiętam, mogłem coś pomieszać.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem był już wiele razy poruszany. Poszukaj na forum. Jeśli nie pomogą sterowniki, to nie pozostaje odpowiedni kabelek, który prawdopodobnie będziesz musiał polutować sam. (Wszystko na ten temat też znajdziesz na forum). I jeszcze jedno. Jeśli podłączasz przez scart a tv ma więcej niż jedno złącze scart, to pamiętaj, ze tylko jedno złącze w tv da Ci kolorowy obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba lutowac wystarczy kupic kabel Euro=Chinch (zolty) jesli na karcie nie masz tv-out z wejsciem na chinch ,a na S-video- to sa do tego odpowiednie przejsciowki. Ja tez nie mialem koloru jak podpiolem do nieco starszego TV poprzez S-Video. Wystarczylo poprzez przejsciowke i kabal dolaczony do karty (2 zolte Chinche) i po klopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacz takim kablem z m.in. zoltym chinchem(obraz) i zobaczysz na swoim TV kolorowy obraz i bedziesz mogl ogladac DiviX'y z komputera. Jak nie masz wejscia na karcie na taki chinch to mozna przejsciowke dokupic na chocby gieldzie elektronicznej lub na Allegro...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...