Skocz do zawartości
abes99

Giga-byte Ga-k8nf-9 I Windows 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Plyta jak wyzej, Athlon 64 3000+, 2x512DDR400 Twinmos, Samsung 120GB Sata, Giga-Byte Radeon X300 128bit, DVD-RW Nec 3520A, zasilka Chieftec 420W, FDD. Musze na tym postawic Windows 2003 Serwer Trial 180dni (chwilowo, az do ukazania sie XP-64bit, bo po co dwa razy placic za sysa ;)). Instalka prawie bez problemu (bez wciskania jakichs dodatkowych sterow), tylko ze glowna partycje na tym dysku Sata zrobil mi H: i nie moge tego zmienic na C:. Przeszedlem wiec do instalowania sterow, ale oczywiscie plytke ze sterami ktora byla razem z plyta po odpaleniu sie od razu wiesza :( Tak wiec recznie zainstalowalm stery do nForce 6.39, Catalysty 5.2, sterowniki do Realteca znalazl na tej plycie, DX 9c i to wszystko chyba dziala, ale caly czas mi cos wisi w panelu urzadzen czego nie potrafie zainstalowac :( Nie znajduje do tego sterownikow na plytce z plyty. Macie moze jeszcze jakies idee?

Edytowane przez abes99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem z plytka instalacyja do oprogramowania, w ogole to wyglada na to ze jest czysta (bo nie ma na niej niczego???). Tak samo plytka najpier sie wiesza i nic sie potem nie dzieje, na plyte przez "moj komputer" dostaje sie po ok. 40s (czemu tak dlugo??? przeciez kompa mam 2-gi dzien i tylko ta plyta sie tnie i nie uruchamia) i ukazuje mi sie okno a w nim ... NIC totalnie nic, nie wiem co z tym zrobic chyba pojade do kolesi u ktorych zzestawik skladalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie plytka jest nagrana, tylko glowny program na plycie (czyli setup giga-byte'a sie wiesza zaraz po odpaleniu. Zawartosc plytki moge bez problemu przegladac. Jakie stery instalowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie problem w tym ze nie mam zadnych teraz sterow aktualnie od mobo :( jutro jade zobaczyc co sie da zrobic, moze to wina nagrywarki... nie wiem, w razie czego mi wypalare wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery sciagnij sobie z netu. Wstepnie proc (z 50 tygodnia, OEM) poszedl na 2.5GHz (9x277), HTTx2, pamiatki na 5/6 (timingami sie nie bawilem). Napiecia zadnego nie podnosilem, tylko mam zagwozdke, bo BIOS pokazuje bodajze 1.4V, a rozne softy 1.6 czy 1.7V?? SuperPI 32MB liczy cos ok. 30 minut, chodzi stabilnie. Temp bardzo niska (max 33stC, otwarta buda), radiator w sumie tez zimny, a troche sie zdziwilem ze Pentagram QC-80AlCu ma mniejsza podstawe niz plytka na rdzeniu, ale wyglada na to ze dziala ok (pasta Arctic Ceramique) :D Wszystko byloby ok, tylko mam dwa problemy:

1) to to nieznane urzadzenie w menadzerze urzadzen (moze to cool&quiet - wymaga to to sterownika? jest jakis inny niz na www amd? bo ten nie chce sie zaisntalowac pod win2k3 :()

2) 3dmark 2001 pokazuje mi raptem jakies 9500 punktow :o wydaje mi sie to to troche malo, ale akurat nie mam nic innego pod reka. Reszta wynikow w innnych testach (pamiec, proc) wygladaja ok.

Jakies podpowiedzi??

 

EDIT 4 III 2005:

Nikt nie stawial Win 2k3 na nForce4?? :(

Edytowane przez abes99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...