Skocz do zawartości
Darck

Zasilacz Do 50zl

Rekomendowane odpowiedzi

fortron 300gt jest tam na aukcji i będzie lepszy napewno od wszelkich modekomów i tego chiefteca 300w też, posiada wszelkie zabezpieczenia i pfc, bardzo stabilne napięcia, sam takiego kiedyś miałem i twój sprzęt uciągnie bez problemu, spokojnie ciągnał mojego bartona na 2200Mhz, wyżej czasami ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ł się na wyższe obroty ale też sobie radził. nic tanszego i lepszego nie dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę już więcej pisał bo to nie na temat, ale powiem tylko że testuje różne zestawy do chłodzenie i świecenia itp. . czasami albo w palcach mi sie kable połączą a czasami jak puszcze to sie przytkną do obudowy a wtedy to już tylko iskry widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe na spawarke to zasłabe... Ale może żeby wskszeszać ogień :P Nom ale koniec OT...

 

Radzę ci kupić tego fortrona a jak uzbierasz jeszcze troche kasy to może nawet 350 watt... NP. TEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tylko fortron wiem ze jest dobry ale Fell300 spoko se radzil u mnie z 2800+ 512 ram 2x dvd 2x hdd i 9700pro wiec ;-) ja polecam fell300w za ta cene nowke mozna zlapac . Ale jak zlapiesz fortrona 250w to tez ok ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze na kazdym codegenie dziala komp i wszyscy sobie go chwala bo zlozyli i smiga. ale penwego dnia przestaje smigac i wtedy jest placz. ja sie nie dziwie ze ktos kupi zasilke za 50zl i mysli ze inni frajerzy placa po 300 a jemu kompa dziala. teraz poszukaj topica o spalonych zasilaczach. (albo codegenach bo na jedno wychodzi) i pomysl sobie ze KAZDA z tych osob tez sie kiedys cieszyla ze jej komp smiga i ma stabilne napiecia malutkim kosztem 50zl. no ale niektorych nieprzekonasz.

 

a to pfc tez jest super codegen to laduje  do swojego gowna zeby sie reklamowac i tak prawie nikt nie wie co to jest naprawde ale skoro zasilki za 300zl to maja i codegen tez to po co przelacac? i *** ze reszta to dalej ten sam slynny badziew.

1308762[/snapback]

A ty myślisz że jak ktoś ma sprzęt pokroju sempron 2500+ i Radeon 9600Pro będzie łądował 300zł na zasilacz??? Prawda jest taka że na taki sprzęt spokojnie wystarczy zasiłka za 50zł (tak jak napisałem Codegen 350WAtt z aktywnym PFC lub coś innego) i jeszcze będzie można podkręcić. Zasilacze typu Tagan 420Watt kupuje się do adekwatnego sprzętu np. Athlon64 3200+, GF6800...

 

Wiem że codegen cieszy się złą sławą bo osobiście wymieniałem kilka takich zasiłek, ale najnowszej serii nie można niczego zarzucić - oczywiście jak na taką cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty myślisz że jak ktoś ma sprzęt pokroju sempron 2500+ i Radeon 9600Pro będzie łądował 300zł na zasilacz??? Prawda jest taka że na taki sprzęt spokojnie wystarczy zasiłka za 50zł (tak jak napisałem Codegen 350WAtt z aktywnym PFC lub coś innego) i jeszcze będzie można podkręcić. Zasilacze typu Tagan 420Watt kupuje się do adekwatnego sprzętu np. Athlon64 3200+, GF6800...

1308966[/snapback]

-Nie kupuj zasiłki za 50zł

-Bezsensu jest za 300!

I taka rozmowa...

 

Czemu od razu podajesz przykład z drugiej skrajności?

Nie chodzi o moc, ale o niezawodność. Tani Chieftek albo przyzwoity Modecom zapewnią spokojniejszy sen. Codegeny zawsze były bardzo awaryjne - mój po miesiącu odszedł do Krainy Stabilnych Napięć i dla towarzystwa zabrał ze sobą procka - a z oceną najnowszej serii poczekałbym aż przestanie być najnowsza. Dopiero po jakimś czasie można oszacować awaryjność. W każdym razie Codegen nie dawał nam powodów do zaufania i jeśli ktoś chce się na własnej skórze przekonać, czy przypadkiem się poprawił - jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fortron 300gt jest tam na aukcji i będzie lepszy napewno od wszelkich modekomów i tego chiefteca 300w też, posiada wszelkie zabezpieczenia i pfc, bardzo stabilne napięcia, sam takiego kiedyś miałem i twój sprzęt uciągnie bez problemu, spokojnie ciągnał mojego bartona na 2200Mhz, wyżej czasami ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ł się na wyższe obroty ale też sobie radził. nic tanszego i lepszego nie dostaniesz

1308884[/snapback]

:-P dobry jestes gdybys chcial wiedziec modec i fortron to to samo :lol: i ten gtp bedzie gorszy od modcow od 350gtf wzwyrz bo jest to zlom poniemiecki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia z trzema Fortonami (z Allegro) i w każdym był lekki problem z +12V (z miernikiem w dłoni od 11,73 do 11,84 V w idle). W normalnej pracy pojdzie bez problemu, ale przy większym obiążeniu prądowym, OC i żyłujących programach może być problem. A może to ja miałem pecha :)

 

Pozatym polecam - za 50 nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim kompie (domowym) mam Fortrona 250W - napędza Celka 0.9@1.1, 512sdr, gf3ti, dyski, nagrywarka, wiatraki i cała reszta ;)

 

W swoim głównym kompie (na studia :D) miałem Fortrona 300W, ale zmieniłem na Chiefa 420W, bo Fortron niestety przestał się wyrabiać (po zmianie proca, grafy, dołożeniu pamięci i drugiego hdd), ale ogólnie to niezbyt rozbudowanego sprzętu jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...