Skocz do zawartości
Errorx

Wszystko O Arctic Freezer 4, 7, 64 I 64 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam freezerka 64 od dzisiaj, wrazenia:

Wczesniej mialem Pentagrama QVC100 i zawsze bylo slychac delikatne szumienie, zawadzal mi o RAM :-P a arctic cichutki, kompaktowy i na dodatek wydajniejszy, a na DFI porzadkuje obieg powietrza w obudowie ,bo wieje do tylu :)

 

Temperaturki na Venice 2.7GHz,1.43v i AS 5:

idle: 38

stress: 48

 

Ogolnie polecam, omijac szerokim lukiem pentagramy i kupowac freezery, ktore na dodatek sa tansze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli założyłes go poziomo wiatrakiem skierownym do przodu obudowy  :huh:

1576252[/snapback]

Zgadza sie, najlepsze rozwiazanie, cieple powietrze od razu jest wyrzucane przez tylnie wiatraki w obudowie, to chyba dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no umnie troche rozczarowanie. oczywiście cichszy od box-a ale za to temperatury o jakieś 8 stopni poszły w góre. na dodatek mam załozone dwa wentylatory. grzeje sie jak nie wiem. jak serwuje po necie to temperaturka siega 40-41st idle 34-35. nie mam pojecia czemu tak jest. a jeszcze pastą as5 jest posmarowany proc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

witam. jutro dojdzie do mnie athlon64 3000+ (venice) BOX i mam zamiar zmienić chłodzenie na Freezer 64. czy wystarczy mi żeby chodził proc na około 2500mhz czy za słabe chłodzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim sprzęcie też chyba powinno te 2500mhz wyciągnąć ... mam Geile te ze srebrnym radiatorem a reszta to pasi chyba jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przy okazji tylko jedno zapytam: czy wystarczy mi narazie box wentylator na niego bedzie wial z zasilki jeden i wyciagajacy wentyl. jadro to venice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy Freezer 4 ma automatyczną regulację obrotów,przejrzałem cały topic ale odpowiedzi nie widzę, na stronie producenta także. Proszę o odpowiedź dla mnie ważna jest automatyczna regulacja(komp jest włączony w nocy).

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeczytalem topic i widze ze niektorzy maja duzo nizsze temperatury ode mnie :mur:

 

Moje temp to:

 

-1800mhz

idle:37-38*C

stres:43-45*C

 

-2700mhz 1.36v

idle:38-39*C

stres:45-48*C

 

Pasta ta co w zestawie MX-1!

Edytowane przez DeeJayWaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy Freezer 4 ma automatyczną regulację obrotów,przejrzałem cały topic ale odpowiedzi nie widzę, na stronie producenta także. Proszę o odpowiedź dla mnie ważna jest automatyczna regulacja(komp jest włączony w nocy).

1591433[/snapback]

ale jak podlaczyc do mobo to mobo moze samo regulowac, albo kupisz regulator za 10 zl i tez bedziesz mial regulacje, tylko ze reczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...