Skocz do zawartości
Sysak

Zmiana Nalepki W Nokii 3510i

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wie ktoś jak odkleić nalepkę z numerem IMEI w Nokii 3510i? Chodzi o tą, która znajduje się pod baterią. Chcę zmienić panel na biały zachowując ją, więc trzeba ją odkleić i bezpiecznie przykleić na inny panel. Pod żadnym pozorem nie mogę jej uszkodzić. Nie może też odstawać na bokach itp. Po prostu nalepka musi wyglądać na nowym panelu jakby była tam od zawsze. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie obejrzalem ta naklejke spod baterii i stwierdzilem ze to moze byc ciezkie do wykonania... :roll:

Nie wiem czy to wogole do wykonania, zeby nakleic ja gdzies indziej tak zeby nie bylo widac...

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trudnie, to jest niewykonalne. Nawat jak uda się jej nie zniszczyć przy odklejaniu to i tak po ponownym przyklejeniu nie będzie wyglądać jak nowa (tzn. będzie widać, że "coś było kombinowane :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież gdyby panel peknął i musieliby go zmienić na serwisowy, nalepka musiałaby zostać odlepiona... Po wyjęciu z fołna całej elektroniki, można dostać się do tej nalepki od spodu, przez takie dwie małe dziurki. albo wpuścić tam parę albo wypychać nalepkę do góry czymś tępym, ale raczej trzeba będzie użyć pierwszego sposobu.

 

JEŚLI KTOŚ MA JESZCZE JAKIEŚ POMYSŁY, PROSZĘ O POMOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie po co Ci IMEI przy sobie w telefonie ?

Zmien obudowe i nos bez naklepki.

No chyba, ze chcesz kogos z allegro w ch** zrobic i sprzedac komorke jako nowa, a wtedy to zjezdzaj na drzewo i niech Ci sie pogniecie naklejka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, ze chcesz kogos z allegro w ch** zrobic i sprzedac komorke jako nowa, a wtedy to zjezdzaj na drzewo i niech Ci sie pogniecie naklejka :)

1309567[/snapback]

popieram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem gościa w komisie i mówił, że wszystko ma się zgadzać, bo jeśli nie to będzie podejrzenie, że komórka jest kradziona.

No chyba, ze chcesz kogos z allegro w ch** zrobic i sprzedac komorke jako nowa, a wtedy to zjezdzaj na drzewo i niech Ci sie pogniecie naklejka

Proszę bez takich. uważam się za uczciwego człowieka i wiem co czuje ktoś, kto został oszukany, bo mnie w ch..a już raz zrobili.

 

Żeby było jasne podaje wszystkie szczegóły wymiany:

 

Panelem wymieniam się z koleżanką, bo ona woli mieć pomarańczowy, który wg mnie wygląda jak z odpustu. Poza tym chcę zmienić diody na niebieskie co przy pomarańczowym panelu nie miałoby sensu. Zarówno ja, jak i koleżanka chcielibyśmy mieć własne nalepki, więc pytam jak je zdjąć.

 

 

 

To jak? Są jeszcze jakieś pomysły na tą pieprzoną naklejkę? Nie dajmy się kawałkowi papieru! :wink:

 

Jak ktoś ma padniętą nokię, to niech spróbuje oderwać nalepkę bez uszkadzania. Bardzo proszę... :D

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak ja odkleiłem te nalepke i niestety mam przykra wiadomosc. Jezeli sie ja odklei a nie ejst to trudne to zostaje cos w rodzaju szachownicy, kto odklejał plomby w kompie to wie o co mi chodzi i na nalepce zostaje taka szachownica i nalepka jest w niektórych miejscach przejzysta wiec nici z odklejania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do d.upy... A ja właśnie wróciłem od koleżanki. Zmieniłem panel na biały. Wygląda super, ale prześladuje mnie ta nalepka, bo mam taki nawyk, że wszystko zawsze muszę mieć porządnie zrobione... Może jeszcze coś wymyślę...

 

Anyway, wielkie dzięki Misiek! :)

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...