Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Sysak - te buty z tymi kulkami to wyglądaly jakby byly używane... (kulki od skarpetek)... chyba ze to od przymierzania w sklepie...

Przecież masz napisane:

 

"Prawie nowe - ubrane 3 razy. Przez te 3 razy właściciel, brat, nosił białe skarpety i troche zostało tych białych kuleczek w środku, na wysokości kostki."

 

Ja bym się brzydził nosić po kimś buty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak - te buty z tymi kulkami to wyglądaly jakby byly używane... (kulki od skarpetek)... chyba ze to od przymierzania w sklepie...

przeczytaj opis aukcji :rolleyes:

 

Sysak zrob pare fotek tych butow, blisko z przodu i blisko z tylu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te buty na pewno nie były noszone dłużej niż te 3 dni. Z zewnątrz wyglądają idealnie. W środku nie było tych kulek, bo koleś je oderwał. Buty nawet pachniały nowością.

Co do tego brzydzenia się... Dla mnie to są nowe buty. :) Nie wyglądają, nie śmierdzą i nie mają ani jednego otarcia, więc są nowe. Jestem z nich zadowolony w 100% i gdybym jeszcze raz miał wybierać, czy kupić czy nie, to nawet bym się nie zastanawiał. Myślę, że prawie 3 razy niższa cena jest warta tych kuleczek w środku. Szczególnie, że za buty płacili rodzice, a nie lubię ich naciągać na drogie rzeczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla szeryffoo, którego temat został zamknięty i nie zdązyłem odpowiedzieć:

 

To trzeba było kupić jak tak tanio oryginały szły ;)

 

Ferrari od 100% sprawdzonych sprzedawców:

 

http://allegro.pl/item124116314_puma_futur..._megasport.html

 

http://allegro.pl/item124903779_puma_sf_fu..._megasport.html

 

http://allegro.pl/item124646816_puma_speed..._megasport.html

 

http://allegro.pl/item123726483_puma_ferra...lep_roz_46.html

 

Oraz oczywiście aukcje z innymi rozmiarami od nich.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo Pumy : Ładne, drogie(nawet w niemczech kosztuja po >=100ojro), i strasznie jednakowe(wiekszośc rózni sie tylko materiałem). Pozatym nie wiele sie róznia modele damskie od meskich(wogóle?). I przez to wlaśnie(oprócz ceny) nie pasuja mi te buty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie w tym momencie to juz mnie to za bardzo nie interesuje ile kosztuja te umbro :P

 

wczoraj kupilem sobie na woli buciki na wiosne, moro sport, ale na prawde ciezko je opisac, bo nie sa to ani adidasy, ani trampki ani halowki, moze zamieszcze fotki, ale na pewno nie dzis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W butach Pumy nie podoba mi sie starsznie naciągnięta skóra na nich. Z tego co widziałem to gotowa jest w każdej chwili pęknąć i to mnie zniechęciło do kupna butów tej firmy. Co do Umbro Sysaka to cena 250zł, tyle, że sie akurat skonczyły i muszą z magazynu przyweźć. Ja kupiłem Umbro Monza i Umbro Brazilia dajac 400zł za dwie pary butów czyli jak dla mnie bomba. W najblizszych dniach wrzuce fotki bo teraz juz mi sie nie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś Conversy do 250 zeta poleci ktoś ? Może być też z allegro ,ale najlepiej to gdzieś we Wrocku... nawet nie mam zbytnio teraz czasu by jeździć po sklepach a niedługo dostaję za nadgodziny ostatnią wypłatę i myślałem nad jakimiś co by też na jesień stykały. Ogólnie lubię kolor biały ;)

 

Może takie

 

http://www.allegro.pl/item124824513_conver...a_taniocha.html

 

,tylko mam wątpliwości jak z trwałością i wygodą.

 

Ew. takie...

 

http://www.allegro.pl/item124649712_nowosc...osport_hit.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś Conversy do 250 zeta poleci ktoś ? Może być też z allegro ,ale najlepiej to gdzieś we Wrocku... nawet nie mam zbytnio teraz czasu by jeździć po sklepach a niedługo dostaję za nadgodziny ostatnią wypłatę i myślałem nad jakimiś co by też na jesień stykały. Ogólnie lubię kolor biały ;)

 

Może takie

 

http://www.allegro.pl/item124824513_conver...a_taniocha.html

 

,tylko mam wątpliwości jak z trwałością i wygodą.

 

Ew. takie...

 

http://www.allegro.pl/item124649712_nowosc...osport_hit.html

Każde skórzane są ok. Kup- będziesz zadowolony. Z zamszowymi już gorzej. Szybko przemakają i nie ważne czy są czarne, czy białe - i tak zaczną robić się szare.

 

Edit. I jak zawsze polecam kolor czarny. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te drugie sa wypasik ;) Białe sa bardziej elo i ogolnie bardziej mi podchodza, nie sluchaj Sysaka ;)

 

Btw. Kilku kumpli mialo skorzan concersy i wszyscy mieli ten sam problem. Gdy nozka sie troszke spocila to odrazu puszczaly farbe. Jeden smiagl w przefarbionych na czerwono sarpetach a drugi na czarno ;) Dlatego troszke sie obawiam tych butkow, choc moze teraz juz naprawili ten problemik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja podjęta. Biorę te drugie consy ... bo też mi się podobają i mojej kobiecie (ale to też kobieta i dla niej co białe to ładne ;) ) ,dlatego potrzebowałem jeszcze jakiś dodatkowych opinii... Będę się starał dorwać je poza Allegro. Nie mam ostatnio najmilszych wspomnień z tą firmą ...Dzięki za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w realu widziałem te Consy białe, drugie. Jakieś takie dziwne, na fotach lepiej wyglądają niż w rzeczywistości - ale może bym sie przyzwyczaił...

 

Kurde, ciężka sprawa, ale buty kupic trzeba, bo mój czerwony zamsz staje sie powoli brązowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się mi nie spodobają kiedy zobaczę na własne oczy, to wezmę najwyżej jakieś inne... może and1 (widziałem parę fajnych ale te ceny :| ), sam już nie wiem. Nie cierpię kupować butów, masz na tyle kasy i nie wiesz co wybrać. Dołożę jeszcze z 50 zeta i przejdę się po sklepach najpierw poszukać te Consy bo na zdjęciach wyglądają nie źle.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

jedyne prawdziwe, orginalne, kultowe nic ich nie pokona, zadna wariacja moro, lakierowanie, pacywki - nic. Tylko i wylacznie czarno-biale albo cale biale. TO sie nazywa klasyka.

Nie wiem, moze dlatego ze slucham grunge a moze dlatego ze zygam tymi szpanerami noszacymi te obudowane kandachary ktore przypominaja kozaki sofix, ja zawsze wywalam swoje trampki za 13zl bez krempacji pokazujac ze LEJE te wszystkie "markowe" buty, chociaz nie powiem bo jak ide na korty to zakladam wilsony. I oczywiscie nie chodze zawsze i wszedzie tylko i wylacznie w trampkach (zima :lol: ) lae generalnie kiedy tylko moge zakladam swoje trampki :lol:

I jestem zarabiscie zadowolony ze malo ludzi chodzi w takich butach zazwyczaj sa ta indywidualisci, rzadko sie zdarza zeby takie buty nosilo sie z przypadku jaki trendy-pozer zalozy buty za 13zl, wiec mam troche indywidualnosci :-)

 

Aha jak bylem we wloszech to widzialem takie buciki po 100€ w...... salonie pumy.... co dziwne identycznie toczka w toczke jak te z hali targowej bez zadnych nadrukow i metek fabrycznych pumy albo inego potentata obuwniczego.

 

A niech tam wkleje jeszcze wam cos ciekawego na temat tych kultowych bucikow :-)

Wielu osobom trampki wciąż kojarzą się z czasami Peweksów, SKO, oranżady w proszku i szkolnych fartuszków. W Polsce traktowane są raczej pogardliwie, jako buty drugiej kategorii. - Na Zachodzie od lat jednak są symbolem nonszalancji, luzu i nonkonformizmu. Kojarzą się z punkiem i grunge'em. Kurt Cobain nosił trampki. Współcześni projektanci lubią wykorzystywać je do przekornego przełamywania elegancji i chętnie łączą np. z garniturem - mówi Gosia Biernacka, stylistka. - Trampki powracają razem z modą na oldschoolowe gadżety. Kto by pomyślał, że popularne u nas 20 lat temu "czeszki" wrócą do łask i staną się ostatnim krzykiem mody. Trampki nigdy w zasadzie nie zniknęły z modowego horyzontu, teraz jednak znowu zaczynają święcić prawdziwe triumfy w młodzieżowej modzie.

 

Dziś, w czasach kiedy przy projektowaniu sportowych butów wykorzystuje się niemal kosmiczne technologie, trudno uwierzyć w to, że trampki pierwotnie były zaprojektowane jako buty... koszykarskie. Pierwszy model najpopularniejszego dziś firmowego trampka Converse All Stars został wyprodukowany w 1917 roku! Buty miały grubą gumową podeszwę i czarny materiałowy wierzch. Sięgały za kostkę. I zostały przez koszykarzy zupełnie zignorowane...

 

Pierwszym, który przekonał się do nowego obuwia, był Charles "Chuck" H. Taylor, gracz drużyny Akron Firestones, zwany później "ambasadorem koszykówki". Taylor gorąco zaangażował się nie tylko w promowanie ulubionego sportu, ale i ulubionego modelu butów do gry.

post-141502-1158173967_thumb.jpg

post-141502-1158173977_thumb.jpg

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...