Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, ja przy swojej wadze zdzieram buty niemiłosiernie. Najwięcej po 2 sezony łażenia non stop wytrzymywały zawsze Adidasy, RBK, File i Nike się zużywały szybciej.

Teraz testuję halówki PUMY. Nie dość że się rozkleja podeszwa to po 1 sezonie będą do wyrzucenia z powodu zdartej podeszwy, puma to porażka.

 

Tak więc ze sportowych butów Adidas only. Najwygodnieszy model to Superstar lub Meelev oba z gumowymi czubkami.

 

NA zimę kupuję tylko Wojasy, średnio 4 lata dają radę, teraz latam w żółtkach z nubuku i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie polecam halowek puma (mam takie biale z czerwonym jezykiem) podeszwa po niecalym roku uzytkowania starla sie tak w lewym bucie ze jest dziura :P

coprawda gralem w nich w sezonie praktycznie codziennie w gale na betonie ale bez przesady ;/ jak ktos chce kupowac pumy to tylko dla wygladu :-) bo do gry takie sobie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wprost przeciwnie- 2 pary speed catow. Jedne czerwone ferrari (taki kaprys) kupione 4 miesiace temu w Katowicach, noszone od czasu do czasu i naturalnie wygladaja jak nowe.

 

Druga para to bezowe speed caty kupione rok temu we Wiedniu. W tych chodze praktycznie codziennie (pasuja tez do sportowych marynarek, jasnych sztruksow- jak znalazl do pracy) jak tylko zima dobiegla konca i tez wygladaja jak nowe. Absolutnie nie widac po nich zuzycia. Moze proximo miales wybitnego pecha, bo nie sadze bys pisal o podrobkach (wtedy twa wypowiedz bylaby absurdalna ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbaczając trochę z tematu, mógłby ktoś polecić mi jakieś dobre, firmowe buciki? Przede wszytkim wygodne, nadajające się do biegania i z jakimś prostym design'em a nie jakieś całe poobszywane plastikowymi paskami, każdy w innym kolorze ^^ (wiem, zaczynam już gadać jak ta babka kupująca buty w relamie PLUSa). Zastanawiałem się też nad jakimiś ładnymi bucikami z zamszu, tylko nie wiem jak po deszczu się mają. Obecnie jestem posiadaczem czarnych skórzanych reeboków do koszykówki, jednak trochę noga mi się w nich poci i dziwnie wyglądają na mojej chudej nodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zapatrujecie na 1723954[/snapback]

Buty są zajedwabiste! Nie dość, że świetnie się prezentują, to są bardzo wygodne i wytrzymałe! Zapatrz się, przyczaj i złap ;) Nie myśl - kupuj! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty są zajedwabiste! Nie dość, że świetnie się prezentują, to są bardzo wygodne i wytrzymałe! Zapatrz się, przyczaj i złap ;) Nie myśl - kupuj! :)

1724009[/snapback]

Masz je? Trwałe? :) Narazie poszukuje czegos ciekawego, niedługo bede musial kupic bo moje Cormax'y juz się rozwalają (mimo to ich nie żałuję, przechodzilem w nich naprawde sporo kilometrów, a za 119zł to byl dobry wybór). Od dłuższego czasu przegladam allegro i narazie tylko te konkretniej zwrocily moją uwage (od razu odrzucam buty, jakie maja kumple...).

 

Znalazłem na innej aukcji lepsze foto..

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie normalnie zawiodłem na HALÓWKACH adidasa. Mam 2 pary i w każdej z nich rozkleja sie czubek buta. Jedne noszone do szkoły, drugie na weekendy. Niesądze żeby były podróbki, bo kupiłem w salonie adidasa. Wyglądają one tak (jedne różnią sie podeszwą, bo ja mam z kauczukową):

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69581622

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68537121

 

Natomiast jeżeli chodzi o piłke nożną to gram w:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70020673

Spisują sie nie najgorzej ale ja marze o.....................

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68244149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz cos w stylu skejt to polecam buciki quiksilver - nie do zdarcia; ale swoje kosztuja i moze byc problem w polsce z zakupem

1724138[/snapback]

Rzeczywiscie fajne :) i rzeczywiscie w polskim necie je znaleźć :? Te mi się podobają :P

 

Zaznaczam, ze nie jestem żaden sk8, nie mam także nic wspólnego z tą subkulturą. Lubie poprostu buty na płaskiej podeszwie, które jednoczesnie są wygodne i trwałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macsob - musiałeś źle trafić...:P...

 

mam te adidasy i coby o nich nie powiedzieć to po 14 miesiącach ciągłego chodzenia, grania w nogę (sala+boisko asfaltowe) przody się trzymają bardzo dobrze...ogólnie zaczęła się farba ścierać tylko (mam srebrno-czerwone) no i powoli podeszwy zaczynają...:|...

 

przez zimę wytrzymają ...chyba...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomykam w Nike AIR Quickness i mimo że nie uprawiam w nich żadnych sportów do połowy maja rozkleiły mi się przy podeszwie. Buciki jak najbardziej spoko wygląd jest zaje****y ale co do wykonania to lekko lipnie

Równiez fajny jest nowy model - NIKE ZOOM GRAND AVE wyglad jest zaj*****y nie wiem co do wykonania bo widziałem tylko na fotkach ale podoba mi się....

 

A tak przy okazji jaka jest wytrzymałość butów and1 konkretnie chodzi mi o Rekanize LOW odrazu mówi ze nie gram w kosza.. a cena fajna 250,- wg. sklep.and1.pl

Ogólnie to cały rok w butach sportowych...

 

Edit: Ostatnio mi quicknesy po 5 miesiącach użytkowania pekły w zgjęciu. Więcej nie kupie butów do kosza do chodzenia na codzień , bo pomimo niezłego wygladu za szybko się buty do kosza niszczą..

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam mały Problem .. Kupiłem Sobie Pumy Future Cat . zygnąłem za nei prawie 4 stówy ... i po 2 dniach muł .. wszedlem w jakieś szkło i głęboka rysa na długości 1 cm ... byty to czarna skóra naturalna . .czy da się coś z tym zrobić ..?? jakiś wypełniacz ... Hmmm jakas specjalan pasta zeby to zretuszowac ..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pomykam w najeczkach

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

sa super mieciutkie i wykonane z ekstra skorki

fajnie sie nosza i sa nawet cieple jak na te chlody

na pietach sa wzmacniane i sa to chyba NAJ NAJ NAJ buty jakie mialem

cena 195 :D

 

http://image.woori.com:8080/image/entp_ima...alIC_BK_540.jpg

chcialem na zmrozona powierzchnie ale niestety/stety nie bylo

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pomykam w najeczkach

 

Dołączona grafika

 

sa super mieciutkie i wykonane z ekstra skorki

fajnie sie nosza i sa nawet cieple jak na te chlody

na pietach sa wzmacniane i sa to chyba NAJ NAJ NAJ buty jakie mialem

cena 195 :D

 

http://image.woori.com:8080/image/entp_ima...alIC_BK_540.jpg

chcialem na zmrozona powierzchnie ale niestety/stety nie bylo

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tiaa, szkoda, ze sztucznej skorki...[\spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...