Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Parówkowy_Skrytożerca

buty sportowe nie służą do codziennego użytku, takie do biegania sa do biegania, halówki to halówki, rowerowe to rowerowe, a do kosza to do kosza :) ... nikt przy zdrowych zmysłach nie biega w sportowych butach światek piatek i niedziela po 10 godzin dziennie bo takie sie rozwala momentalnie a poza tym takiego kogoś w końcu grzyb zmaceruje :) ... od łazenia po mieście są zwykłe buty ... tak samo jest z włoskimi butaki eleganckimi - całkiem nie pasują do naszego klimatu z błotem i solą na ulicach - kupi sobie takie gość, łazi po mokrym sniegu i kałużach i sie dziwi, że po miesiącu zostaje z nich scierwo :) .. ludzie - sam mam różne buty, sportowe t oniektóre mam i 6 lat ale służą mi do tego d oczego sąprzeznaczone, idę pograć w kosza zakładam - wracam zdejmuję, idę pobiegać zakładam inne - wracam, wkładam w nie torebki przeciwwilgociowe i idą do szafki .... zdecydowanie sportowe buty nie nadajasiedo biegania po sniegu czy kałużach ... wyjatkiem sąbuty trekkingowe i typowo górsko-outdorowe ... ale to już inna historia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, to jakie sa wedlug ciebie normalne buty? bo w takim razie skoro uzywac butow tylko do ich pierwotnego przeznaczenia jak mowisz (np. halowki na hale, z plaska podeszwa tylko na deske) to w jakich chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam buty od ADIO. Roznosiłem 3 pary i sa naprawde ekstra. Lazilem w adidasach, reebokach i nike ale w porownaniu do ADIO nie ma mocnych. Super wygodne i wytrzymale. Niekotrzy widze sie przyczepia ze to buty na deske ;p (nie wszystkie modele), ale co prawda to prawda niektorzy na ulicach komicznie wygladaja w jakis świecacych koszykarskich sciagnietych ze Starwars (czyt. NBA)

 

Ale chodzi o to że ma dokładnie takie jak z tamtego zdjęcia...

Stwierdziłem, że są żałosne...

Moim zdaniem sa to jedne z najbardziej kultowych butów.

Choc moga sie nie podobac bo sa odrobine za oldschoolowe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

lol, to jakie sa wedlug ciebie normalne buty? bo w takim razie skoro uzywac butow tylko do ich pierwotnego przeznaczenia jak mowisz (np. halowki na hale, z plaska podeszwa tylko na deske) to w jakich chodzic?

a co mnie obchodzi w czym kto chodzi? może sobie śmigać i na bosaka :) mnie moich 40 par butów starczy na każdą okazję, do każdego rodzaju zastosowania i do najróżniejszych ciuchów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie podzielam zdanie PoGa/o w sprawie butów ADIO

 

ostatnio chodze w takich:

Dołączona grafika

 

 

i jak na razie jestem z nich bardzo zadowolony, moge tez polecic buty DC chociaz ostatnio coraz gorzej z ich jakoscia

Edytowane przez Tomeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ja gram na hali w takich Nikach (tylko na jasnej podeszwie). Sa ogolnie dobre, wygodne i nie ma dzieki nim zadnego poslizgu :D

post-115811-1142460169_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, gdy nie traktujesz ich jak typowo sportowych butów, to się trzymają całkiem nieźle. Zwykłe buty do chodzenie, o innych rzeczach trzeba zapomnieć, jeśli chcesz żeby wyglądały przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie wypowiem bo akurat takie buty mam i chodze w nich juz 2 rok, trzymają sięzjaebiście żadnych pęknięc odlejen jedyne co to podeszwa już troche starta :razz: . Wygodne są skóre od czasu do czasu pastuje. Jak dla mnie to warte uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat nad tymi adasia http://www.allegro.pl/item114623835_adidas...rozm_44_45.html

i wlasnie tymi nike http://www.allegro.pl/item113725699__nowe_..._42_i_inne.html

 

nie wiem ktore wybrac? ktore polecacie

Co do nike to za taką cene to sobie odpuśc, ja mam bardzo podbny model ARTICULATE II za który dałem 280zł w sklepie, mój kolega w tym samym czasie kupił taki sam model (drobne różnice w detalach) za 180zł. Po pięciu miesiącech moje nadal wyglądają jak nowe, a jego już prawie całe się rozleciały... Te za 170zł to ewidentna podróbka, wystarczy spojrzeć na podeszwe zawinietą do góry w przedniej części, w orginałach podeszwa nie jest zawinięta tylko przyklejona od spodu to jest między innymi ten detal o którym wczesniej wspominałem...

 

http://www.allegro.pl/item114091437_nike_a...s_oryginal.html

 

http://www.allegro.pl/item112598331_air_ar...z_42_sklep.html

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Addidasy (GoodYear) z linku od : KaxxL

za 44zl :) ciekawe skad te podruby , Chiny pewnie

u mnie w sklepach sa w cenie od 25 do 40 funtow

 

z drugiej strony wiadomo ze wiekszosc Nike , Pum , Reebockow i Adidasow

produkuje sie w chinach , wystarczy tylko ze z jednej nocnej zmiany raz w tygodniu puszcza produkcje

na lewo ,znaczy sie na przemyt . to takie buty spoko moga koszcic 40-50 zl

bo sama produkacja w chinach to kosztuje pare dolcow za sztuke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu takie tanie buty nibyfirmowe sie szybko niszcza?

 

Ja pomykam w Nike Grand Ave low o takich i jak narazie to nic do nich nie mam (no pozatym ze sie wewnatrz troche wytarly) a mam je od marca.

Uzywam ich raczej zgodnie z przeznaczeniem bo wg. producenta sa ogolno treningowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam czarne pumy ferrari.

Witam,

Mam zamiar je kupić ale wyłącznie na allegro tzn. te podróbki, w cenie do 199zł bo na orginalne mnie nie stać. Od kiedy je posiadasz i jak jestes z nich zadowolony, w upalne dni nie jest Tobie w nich za gorąco ?.

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie orginaly musza byc z najlepszych materialow

Skoro w sklepie Nike World na oxford street mozna kupic buty za 29 i za 129 funtow

napewno jedne i drugie nei sa z tych samych tworzyw itp

 

widac roznie bywa z ta jakoscia

 

Ja mam orginalne Reeboki za 29.99 i po 2 miesiacach w prawym przetarla sie otulina piety

niby nie duza dziurka ale juz je spisalem na straty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar je kupić ale wyłącznie na allegro tzn. te podróbki, w cenie do 199zł bo na orginalne mnie nie stać. Od kiedy je posiadasz i jak jestes z nich zadowolony, w upalne dni nie jest Tobie w nich za gorąco ?.

Mam je od maja, jak narazie wszystko ok. Nic sie nie odkleja itp. Lekko skora tylko sie tak zagięła czy jak to nazwac w miejsach gdzie stopa sie zgina (mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi ) nie widac tego. Noga w tych upałach sie jednak troche poci. Sa idealne do noszenia na troche nizsze temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też te Ferrari chce kupic ;)

 

A dokładnie te

 

http://allegro.pl/item114186984_puma_ferra...e_cat_r44_.html

 

Ale szukając tej aukcji aby tu wkleić, natknąłem się na taką

 

http://allegro.pl/item114939935_puma_ferrari_nr_43.html

 

I po prostu sie zakochałem, chyba takie wezme...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...