Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, które z tych butów wybrać:

1. Nike Chikara III http://dawinchi.aplus.pl/sklep-1.php?przej...=152&spon=3

 

2. Nike Air Chikara http://dawinchi.aplus.pl/sklep-1.php?przej...d=98&spon=3

Dla mnie nazwa tych butow mowi ze to buty damskie ;) a Ty masz nick meski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się taki styl, może dużo osób nie ma dokładnie takich butów, ale podobne to nosi 1/4 mojej szkoły :)

Nike Court Tradition sa wg. mnie ladniejsze.

Dołączona grafika

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butów na deskę to mi się podobają dziesiątki, bo one mają w sobie "to coś" niezależnie od firmy... Ja bym nawet z 20 par mógł mieć :rolleyes: Ja licze na promocje jakieś, bo często po 50% dają, chociaż to już raczej po sezonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie będe miał teraz troche kasy więc myśle żeby sobie kolejne buty kupić.

Teraz mam lekkie Najacze na lato i Consy na wiosne i jesień, ale te mi się tak podobają że nie moge nie kupić :P

 

Z ESów to te mi się podobają

http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_mes...ck_blue_white_/

http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_mes...k_white_black_/

http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_mes...s__brown_sand_/

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja katuje te:

Dołączona grafika

 

Consy od lutego 2k5 a Najki od zeszłego sierpnia... jak się je umyje i wypastuje to wyglądają jak nowe :)

 

 

Gdzie dostane buty ADIO w Krakowie?

Mam już jeden sklep na necie... supersklep... czy coś takiego, ale nie mają rozmiaru na mnie :?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

butow and1 nie polecam, przynajmniej do gry w kosza do chodzenia chyba mogą być. pierwsze buty and1 - popękała skóra po miesiącu na szczescie dostalem nowe buty z gwarancji, które bez usterek wytrzymały... 6 miesięcy? oczwiscie grac sie jeszcze dalo ale sie zaczely coraz bardziej rozklejac i w ogole na samym końcu pękł mi 'system' w bucie ;]

 

odnosnie innych butow to napewno trzyma sie nike, sam mam rowny rok i tylko w jednym miejscu sie zrobilo malo rozdarcie a tak to buty z zewnatrz wygladaja bardzo ladnie. no i podeszwa sie przeciera szybko (problem wszystkich butow nike chyba). ale t ak to polecam. we wrzesniu chyba kupie sobie skorzane buty umbro pozniej poszukam to podam linka, ale bardzo mi sie podobaja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie odzienie

 

2226401[/snapback]

butow and1 nie polecam, przynajmniej do gry w kosza do chodzenia chyba mogą być. pierwsze buty and1 - popękała skóra po miesiącu na szczescie dostalem nowe buty z gwarancji, które bez usterek wytrzymały... 6 miesięcy? oczwiscie grac sie jeszcze dalo ale sie zaczely coraz bardziej rozklejac i w ogole na samym końcu pękł mi 'system' w bucie ;]

Popieram, jak już pisałem And1 poszło na masówkę, bo kązdy teraz chce być elo i mieć buty tej firmy (większośc nawet nie wie, skąd nazwa).

 

To zna ktoś sklepy w krakowie w których dostane buty ADIO czy nie?

Na gwałt mi są potrzebne

 

Albo internetowe.

http://skateshop.pl/search.php?cat=1094285...firm=1131007925

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze poce chodzilo o Naleczowianke?

 

Ja mam aktualnie te

http://allegro.pl/item114245115_air_articu...42_5_sklep.html

A wlasciwie to podobne, inny spod i troche bok, ale tak to te same sa....

Lubie Nike'i, sa wytrzymale i wygodne...

 

BTW: widzialem ostatnio jakies buty (chyba nike) ze sprezynami tymi... z 450 zl kosztowaly a wygladaly tragicznie... jak mozna takie cos nosic?

 

IamWeasel, a co mnie obchodzi to, skad wziela sie nazwa... ciagle piszesz ze wiekszosc nie wie skad sie wziela ta nazwa... super, pije wode np. Arctic, i co, mam przeszukac net zeby dowiedziec sie skad ta nazwa pochodzi...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IamWeasel, a co mnie obchodzi to, skad wziela sie nazwa... ciagle piszesz ze wiekszosc nie wie skad sie wziela ta nazwa... super, pije wode np. Arctic, i co, mam przeszukac net zeby dowiedziec sie skad ta nazwa pochodzi...

Ja jakoś widzę różnicę między nazwą wody, wymyśloną specjalnie dla niej, nie mającą być nawiązaniem do niczego innego, a butami mającymi nazwą przyciągac miłośników AND1 mixtapes. Kiedyś mając buty And1 pokazywałeś, że interesujesz się streetballem itp. Teraz nie ma już czegoś takiego bo stały się produktem dla mas. Rozumiesz czy dalej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rozumiem o co ci chodzi, ale nie widze w tym nic dziwnego - skoro ludziom zaczely sie podobac to i staly sie dla mas.

Ale widzisz, nie kazdy kupuje jakies buty zeby byc powiazanym z czyms, z jakas marka - a ty piszesz, jakby ludzie 'nieswiadomi' nazwy tych butow zrobili ci jakas krzywde.

 

Zreszta, jordi napisal post o And1, zawierajacy informacje o wytrzymalosci tych butow, a ty odpisujesz na niego, piszac ze And1 sa dla mas i wiekszosc nie wie skad ta nazwa (nie pierwszy raz w tym temacie) - kazdy juz to wie, nie musisz tego pisac co chwila...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: widzialem ostatnio jakies buty (chyba nike) ze sprezynami tymi... z 450 zl kosztowaly a wygladaly tragicznie... jak mozna takie cos nosic?

Właśnie pokazałeś jakim jesteś ignorantem. Miałeś chociaż raz takie buty na nogach? Przypuszczam, że nie bo wtedy byś pisał tylko o tym jakie one są wygodne, a nie o tym jak wyglądają.

Pisałem już wczesniej jakie mam buty. Przez ten czas przewinęły się też jakieś inne adidasy i nike, ale wciąż mam te same shoxy, które już nie wyglądają na najnowsze, ale wygoda wciąż ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale zycie masz wszystko najlepsze?

Taki już jestem. A jesli jeszcze nie zrozumiałeś o co mi chodziło, to w innym temacie (który został zamknięty) sam napisałeś taki tekst (nie wiem czy słowo w słowo). Dlatego ująłem go w cudzysłów. Twierdzisz, że białe buty są najlepsze, a sam masz czarne. Pojmujesz zabawny zbieg okoliczności?

 

Rozumiem o co ci chodzi, ale nie widze w tym nic dziwnego - skoro ludziom zaczely sie podobac to i staly sie dla mas.

Ale widzisz, nie kazdy kupuje jakies buty zeby byc powiazanym z czyms, z jakas marka - a ty piszesz, jakby ludzie 'nieswiadomi' nazwy tych butow zrobili ci jakas krzywde.

 

Zreszta, jordi napisal post o And1, zawierajacy informacje o wytrzymalosci tych butow, a ty odpisujesz na niego, piszac ze And1 sa dla mas i wiekszosc nie wie skad ta nazwa (nie pierwszy raz w tym temacie) - kazdy juz to wie, nie musisz tego pisac co chwila...

Napisałem to dwa razy, więc czułeś, że trzeba zrobić offtopa na jeszcze kilka postów? Dla mas niestety oznaczało w tym przypadku równiez spadek jakości, dlatego to powtórzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...