Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że nie te nie są szerokie

http://skateshop.pl/projector.php?product=1131015058

EDIT: jeszcze te:

http://pl.skate-europe.com/details/31141-b...my_wray_v4.html

http://pl.skate-europe.com/details/31616-b...l_fairlane.html

 

 

Kolega kolegi miał ADIO 3 lata i się nie rozkleiły czy coś podobnego.

 

Mi stopa nie rośnie już dwa lata także chyba już nie wyrosne z butów ;]

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech miesięcy chodzę w czymś takim: fila raceboot 3. Buty bardzo mi się podobają i są wygodne. Mają tylko jedną wadę. Na skórze łatwo pojawiają się jaśniejsze rysy/otarcia i trzeba dla tego trzeba je często pastować.

 

Tak btw. Nie rozumiem jak można chodzić w białych butach. Po pierwsze, to niepraktyczne. Co chwila trzeba myć buty. Po drugie (bez obrazy), nie sądzicie, że to trochę szpanerskie, albo nawet dresiarskie? Mnie wydaje się, że tak. Jeśli chcecie, mgę potem rozwinąć myśl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech miesięcy chodzę w czymś takim: fila raceboot 3. Buty bardzo mi się podobają i są wygodne. Mają tylko jedną wadę. Na skórze łatwo pojawiają się jaśniejsze rysy/otarcia i trzeba dla tego trzeba je często pastować.

 

Tak btw. Nie rozumiem jak można chodzić w białych butach. Po pierwsze, to niepraktyczne. Co chwila trzeba myć buty. Po drugie (bez obrazy), nie sądzicie, że to trochę szpanerskie, albo nawet dresiarskie? Mnie wydaje się, że tak. Jeśli chcecie, mgę potem rozwinąć myśl...

Można pogadać o białych butach, chcemy ;]

 

Brudzą się, owszem. Jednak nie przeszkadza mnie czyszczenie ich co wieczór wilgotna szmatką.

 

Szpanerskie ajt. To po prostu inny kolor, nic wiecej.

 

Dresiarskie? Dresiarskie jest założenie dresu i kolorowych adidasków z rynku, a nie ciemnych jeansow i bialych butów.

 

B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie:

Dołączona grafika

 

Dopiero niedawno poznałem sie na białym kolorze ( i innych jasnych barwach) obuwia - od 2 lat nie kupuje już czarnych butów (całych czarnych - nike'ów jak można zobaczyć na wcześniejszych stronach.)

Praktycznie wszystkie dla mnie wyglądają identycznie, różnią sie jedynie podeszwą i umiejscowaniem znaczka.

A nie chce chodzic w butach ktore nosi 70% ludzi spotykanych na ulicach.

 

Sysak13

Wszystko zalezy jak buty uzywasz.

Ja moje czyszcze raz na miesiac - bo trzymają sie genialnie swego koloru i nie zabrudzaja sie przy normlanym użytkowaniu.

Szpanerskie? Hehes.. no jeżeli 3/4 Twoich znajomych chodzi w praktycznie identycznych czarnych butach to fakt.. Mozesz poczuć się wyróżniony.. ;]

Dresiarskie? Lol.. ;] A czarne buty nie są dresiarskie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co wy się kłucicie, przecież kazdy może mieć własne zdanie na ten temat.

 

Generalnie biały kolor na butach moze być, jednak uważam że czarny jest bardziej uniwersalny. Nie mówie jednak że nigdy nie kupie butów w innym kolorze niz czarny.... Kupie jeśli mi sie spodobają.

Ostatnio podobaja mi się buty w stylu takim jak mechl!k pokazał, i gdybym nie kupił nike'ów w Niemczech w okazyjnej cenie to bym się za takimi rozgladał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dresiarskie buty to np:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

wszystko zalezy od gustu...

 

a co do utrzymania czystosci bialych butow to nei widze w tym zadnych problemow, moze wydaje sie to tak tylko ludziom, ktorzy nie mieli doczynienia z takimi. Jak dla mnie jasne buty i ich stan pokazuja czy czlowiek dba o siebie czy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czyszczenie białych butów zależy jeszcze od rodzaju materiału, bo niektóre skóry wystarczy przetrzeć szmatką i jest luz, a do niketórych materiałów trzeba się bardziej przyłożyć.

 

A za najbrzydszą kolorystykę uważam takie malowanie, że kolor płynnie przechodzi w kolor, taki gradient. Zresztą tak mają zazwyczaj tanie buty ze sztucznych materiałów, bo skóry raczej nikt tak (chyba) nie maluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne nie są dresiarskie, bo się nie rzucają w oczy. Białe wręcz krzyczą:

"Patrzcie jakie jesteśmy el0! Fifti sent nosi nasze siostry-bliźniaczki!" :lol:

 

Ale nie sugerujcie się moją opinią na ten temat, bo jeśli chodzi o podejście do szpanu, to jestem trochę zbyt radykalny. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne nie są dresiarskie, bo się nie rzucają w oczy. Białe wręcz krzyczą:

"Patrzcie jakie jesteśmy el0! Fifti sent nosi nasze siostry-bliźniaczki!" :lol:

 

Ale nie sugerujcie się moją opinią na ten temat, bo jeśli chodzi o podejście do szpanu, to jestem trochę zbyt radykalny. ;-)

Jup.. każde biały buty są dresiarski a każdy człowiek noszący dres to dresiarz.. ;]

Pocuś co Ci teraz zostaje? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzcie mi jakies adidaski firmy Nike najlepiej brązowawe lub beżowe, i żeby wygladały "klasycznie" :P , rozmiar 42 . Byłem chetny na te Nike Chikara ale niestety tylko są czarne :(

Edytowane przez .Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup.. każde biały buty są dresiarski a każdy człowiek noszący dres to dresiarz.. ;]

Pocuś co Ci teraz zostaje? ;]

Masz racje. Nie powinienem pakować wszystkich i wszystkiego do jednego worka.

[joke]Przecież są jeszcze sportowcy, którzy noszą dresy i alfonsi, którzy noszą białe buty. ;-) ;-) ;-) [/joke]

Peace. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzcie mi jakies adidaski firmy Nike najlepiej brązowawe lub beżowe, i żeby wygladały "klasycznie" . Byłem chetny na te Nike Chikara ale niestety tylko są czarne

Dlaczego akurat brązowe czy beżowe? Aha, ma być klasycznie. Prosze bardzo. :) Chikary beżowe klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zasade że nie kupuje butów na allegro :) Wole miec pewna gwarancje ze jak cos z butem nie bedzie tak to dzwonie do sklepu i po problemie a z gostkami na allegro roznie to bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

FastlY, jestem dokladnir takiego samego zdania...

 

Sadze po prostu, ze buty sa za drogie i brzydkie. A ze wygodne? Na pewno znajda sie jakies buty ktore nosi sie z podobna wygoda, tyle ze bez sprezyn. Wg. mnie te buty sa dla elo dresow, ktorzy lubia wozic sie po dyskotekach itp.

Narcyz, jezeli cenisz je jedynie za wygode, to spoko, ale podobac to sie ona raczej nei moga.

W ogole dawac kupe kasy za te buty to jakas paranoja...

Nie denerwuj sie tak, nic zlego nie napisalem i do niczego cie nei zmuszam.

Po prostu mi sie nie podobaja i tyle.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mnie denerwuje takie podejście. Część z nich wygląda beznadziejnie, ale to jeszcze nie oznacza że są dla dresów:> Gadasz tak jak ci co mówią, że Bmw to tylko dla dresów. Stary zobacz ilu koszykarzy gra w pożądnych Shoxach. Chyba nie tylko dlatego, że na trening zakładają dres...

Skoro twierdzisz, że nie mogą się podobać, to powiem Ci że mi się podobają:> Szukałem jedno kolorowych, niestety nie udało się i znalazłem po długich poszukiwaniach czerwono- białe.

Dawać 2k za grafe, to też dla niektórych paranoja, więc wyluzuj :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FastlY, jestem dokladnir takiego samego zdania...

 

Sadze po prostu, ze buty sa za drogie i brzydkie. A ze wygodne? Na pewno znajda sie jakies buty ktore nosi sie z podobna wygoda, tyle ze bez sprezyn. Wg. mnie te buty sa dla elo dresow, ktorzy lubia wozic sie po dyskotekach itp.

Buty nie są dla dresów, tylko dla koszykarzy, a to duża różnica. Buty Nike Shox firmuje akurat Vince Carter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Odpada. Są zamszowe. Skóra mniej przemaka, jest wytrzymalsza i IMHO ładniejsza.

2. Takie sobie...

3. Zdecydowanie najładniejsze. Jeszcze trochę się te białe elementy ubrudzą i będzie super. ;-) Jakby były tańsze i byłbym na kupnie butów, to brałbym je na 100%. Wybieram bramkę nr 3. :)

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...